wmaraci reklam

Upload ettiğim dosyalarda silinme sorunu

5 Mesajlar 679 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

batuhaNN batuhaNN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 5 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar. Neredeyse her upload ettiğim dosya 2 güne kalmadan siliniyor. Dosyayı arşivliyorum hatta rar şifresi de koyuyorum. Turbobit desen hak getire 1 haftaya kalmadan siliyor. Mediafire da neden bilmiyorum ama telifsiz şeylere bile telif hakkı diyerek 2 güne kalmadan siliyor. Bazı sitelerde görüyorum turbobitleri yıllar geçmiş olmasına rağmen silinmemiş. Mediafire desen 2016'da upload etmiş ama dosya hala duruyor. Bu işin bi taktiği mi var nasıl oluyor da bu milletin uploadları silinmiyor? Bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.

wmaraci
reklam

ocalburakdurmus ocalburakdurmus E-Ticaret Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 0 / 243
  • Ticaret 1, (%100)
Dosyalar hakkında biraz daha bilgi verebilir misiniz? İçerik ve formatları neler hash kodları kontrol ediliyor mu tarama sitelerinde logları var mı?

• Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 5 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Dosyaların içeriği geneli film. Ancak rarlıyoruz yani formatları .rar oluyor her daim. Rar yaptığımız zaman hash kodları değişmez mi? Arşivlerken arşivi kilitliyoruz da yani normal şartlarda dosyayı indirip çift tıklayıp açmaya çalışınca şifre soruyor içeriğini göremiyorsunuz upload siteleri bunu geçip görebiliyor mu emin değilim. Aynı film rakip sitelerde de mevcut. Aynı şekil rarlayıp koyuyor onunki gayet sağlam silinmiyor ama benimkiler 1 güne kalmadan gidiyor...

Ankanew Ankanew Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek O artık Bir işsiz
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 59 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
Yandisk e koy rahat rahat kulan 200 gb arşivim var daha 1 dosya bile silinmedi yasal yasadışı ne varsa arşivde mevcut

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 5 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Bi zamanlar yandex de kullandım. Ama belki günde 3-4 farklı hesap açmam gerekiyor. Kullandığım zaman da öyle yaptım zaten ama sonunda hepsinin birbirine bağlı olduğu anlaşıldı sanırım komple tüm hesaplar kapandı dosyalar da patladı. Cloud mailru kullanayım desem aynı şekil rakipler kullanıyor 0 sıkıntı silinmiyor dosyaları benimkiler 2-3 güne kalmadan gidiyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al