wmaraci reklam

30Dk'da bir 1$ kazanın. Ödeme alındı l Sınırsız Kazanç l GÜNCELLEME [VİDEO EKLENDİ]

37 Mesajlar 5.951 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

didikabi didikabi Wmaracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal medya
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 8 / 17
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba arkadaşlar tam anlayamanlar video izleyerek sistemi anlayabilirler, borsa hakkında para çekme işleminin dakikası 5.00'dır . İster video izleyin ister aşağıdaki anlatımı okuyun.
Videoyu izlemek için tıkla.

Blog sitemiz: http://megayazilimci.com/

Öncelikle merhaba şimdi anlatacağım konuyu baştan sona okumanızı öneriyorum daha sonrasında sermayesiz yatırımsız para kazanıcaksınız. Bu anlatacağım konu'yu diğer başka uygulamalar gibi uğraşıp uğraşıp 10krş kazanıp sonra hüsran olucağınız bir sistem değil. Ciddi rakamlardan bahsedeceğiz
Küçük bir hatırlatma: Referans linkimden kayıt olursanız sevinirim size çok yararlı bir kazanç sitesi sunuyorum. Bilmeyenler eminim şaşırıcaklar! bir teşekkürünüzü'de alırım :)

[SIZE="6"]

Amacımız ne ?

Anket çözeceğiz fakat şöyle düşünmeyin işte " ankete uygun değilsiniz, anketin ortasında siteden atma gibi " durumlar yok. Sistem size sürüsüyle anket gösteriyor dilediğini al anketi çöz, anketi okuyarak ve anlayarak cevaplayın'ki sorunun ortasında gelen " bir önceki soru ne ile ilgiliydi " deyince ulan niye okumadım demeyin :)
Dentacoin isimli bir şirket size anketler sunuyor ve karşılığında DCN isimli kripto para veriyor. DCN 300Bin'i geçince ödeme alabiliyorsunuz, bir anket'de ortalama 20bin ila 150bin DCN oluyor ve anketler gerçekten sürüsüyle var ...
Aşağıda ödeme kanıtı atıcam 500bin DCN çektim ortalama 40DK' uğraştım ve 500DCN yaklaşık 3$ hafta'da bir kez ödeme çekilebiliyor ha ben test etmek için yarım saat çözüp çekerim derseniz size kalmış diğer hafta 2. ödemenizi alırsınız.

Peki nasıl kayıt olurum para kazanırım nasıl parayı çekebilirim ?

Öncelikle kayıt olmak için Buraya tıklayın çıkan yerde Facebook ve Civic olucak (Civic'e daha sonra geleceğiz)
Facebook ile kayıt olun
Aşağıdaki sayfa karşınıza çıkıcak(Tükçe'ye çevirmeyi unutmayın)
Dentavox Ücreti anketleri'ne tıklayalım

Karşınıza birsürü anket çıkıcak, örneğin ilk anket'de anketi bitirdiğiniz'de 100282DCN vericek ve 16dakika ortalama sürdüğünü bahsediyor fakat bu anket ortalama 7-12Dk sürücektir, ortalama süresine aldanmayın sıkılmayın çözün bu anket bittiğinde hesabınıza 0,4$ vericek sağ üst'de bakiyeyi görebilirsiniz en yüksek DCN'li anketleri çözün 161994 DCN'li bir anket var mesela onuda çözdünüz diyelim 0,7$ vericek ve yarım saat'de bu iki anketi bitirdiğinizde 1,2$ olucak hesabınız'da bu kadar basit :)
tabi günlük anket limiti var sanırım 15 olması lazım o yüzden yüksek dcn'li anketleri boş zamanınızda bitirin tekrardan söylüyorum anket'de " bir önceki soru neyle ilgiliydi " diye soru soruyor ortasında dikkatli çözün 2-3 uyarıdan sonra 24-72 saatlik bir ceza veriyor. Anketler oldukça eğlencelidir..

para nasıl çekebilirim ?

300bin DCN olduktan sonra sağ üst'de profil ikonunuza tıklayın " hesabım " tıklayın.
Karşınız'da Civic diye bir program çıkıcak onu android telefonunuza indirip program'da kyk yani kimlik doğrulama yapmanız gerekiyor, bu borsalarda oluyor ya kimliğinizin ön arka ve yüzünüzü programın istediği bir şekilde fotoğrafını cektikten sonra onaylama ortalama 3 dakika sürüyor, daha sonra tekrardan dentacoin hesabım bölümüne geliyorsunuz ve civic kodunuzu taratmanız isteniyor daha sonra ödeme bölümü açılıyor. Hotbit, hitbtc gibi borsalarda ödemelerinizi alıyorsunuz daha sonra dcn'yi dogecoin ya'da xrp ye çevirip türk borsasına aktarabilirsiniz ordan banka hesabınıza çekersiniz en düşük komisyonlu çekim bu yöndedir. Şimdiden bol kazançlar sitede sanırım tüm anketlerin toplam doları 60$ ve yeni yeni anketler ekliyorlar.

referanssız link

[/SIZE]
Ödemeler de sorun yaşanmıyor ödeme yapılıyor

Edit 20,10,2020

3 gün önce 2.çekimi yaptım 3$ , 1.çekimden sonraki ödeme talepleri anında borsa'ya yatıyor gün'de 10 dakika anket çözdüm vaktim olmadığı halde bu kadar kazandım sistem'de vakit geçirseniz ne kadar ciddi miktarlar kazanabileceğinizi tahmin dahi edemezsiniz.

wmaraci
reklam

Soulbrad Soulbrad WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Gümüşhane
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Basarılı bir arastırma üye oldum ama ban yedim🤣 24 saat sonra tekrar deneyecegim eline saglik dostum

• Üyelik 15.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal medya
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 8 / 17
  • Ticaret 5, (%100)

Soulbrad adlı üyeden alıntı

Basarılı bir arastırma üye oldum ama ban yedim🤣 24 saat sonra tekrar deneyecegim eline saglik dostum

İlk seferinde bende yemiştim. Bu taktik benden size gelsin o zaman her soruyu ctrl+c yaparak kopyalayin, sonraki soruda bir önceki soru neydi deyince yan sekmede ctrl+v yapın bu sayede bir önceki soruyu okuyabiliceksiniz :)
looktr

kişi bu mesajı beğendi.

ergenecondom ergenecondom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** V**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 16 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
refe ne veriyor sitede yazmıyor sadece ödül diyorda

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 15.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal medya
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 8 / 17
  • Ticaret 5, (%100)

ergenecondom adlı üyeden alıntı

refe ne veriyor sitede yazmıyor sadece ödül diyorda

10K Dcn veriyor yaklaşık

cihatnet cihatnet Rüzgara kapılmış gidiyorm Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Proje Koordinatörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 815
  • Beğeniler 442 / 99
  • Ticaret 14, (%100)
abi şu bir önceki soru neydi meselesi can sıkıcı :D
Özenlede okuyorum aslında ama, bir sonraki hatada 24 bekleyeceğim :/

Copy paste yapmakta mantıklı değil :D Çok zaman alıyor.
Ekran görüntüsü almak sanırım daha mantıklı PrtScn ile :D

• Üyelik 15.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal medya
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 8 / 17
  • Ticaret 5, (%100)

cihatnet adlı üyeden alıntı

abi şu bir önceki soru neydi meselesi can sıkıcı :D
Özenlede okuyorum aslında ama, bir sonraki hatada 24 bekleyeceğim :/

Copy paste yapmakta mantıklı değil :D Çok zaman alıyor.
Ekran görüntüsü almak sanırım daha mantıklı PrtScn ile :D

Soruyu okurken o soruyu secip copy ctrl+c yapın daha kolay olduğunu göreceksiniz bir önceki soru gelince yan sekmede ya da metin belgesine yapıştırın ctrl+v soruyu okuyunca cevabıda yazıyor zaten sorun olmuyor.
cihatnet

kişi bu mesajı beğendi.

ergenecondom ergenecondom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** V**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 16 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
72 saat ban yedim bu gidişle perma yiyeceğim bazen bir önceki soru neydi diye sormuyor örnek b şıkkını işaretledin bir sonraki soru yine aynı soru bu sefer b şıkkındaki şık c ye gitmiş diyelim aynı şıkkı seçmessende iptal ediyor çok sıkıntı

• Üyelik 15.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal medya
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 8 / 17
  • Ticaret 5, (%100)

ergenecondom adlı üyeden alıntı

72 saat ban yedim bu gidişle perma yiyeceğim bazen bir önceki soru neydi diye sormuyor örnek b şıkkını işaretledin bir sonraki soru yine aynı soru bu sefer b şıkkındaki şık c ye gitmiş diyelim aynı şıkkı seçmessende iptal ediyor çok sıkıntı

Anketleri çok hızlı geçme kısa anketleri bitir ilk

abdullahsabit abdullahsabit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Kazançlı güzel site 1 aya yakın oldu yapıyorum günde 2.5 dolar falan bırakıyor.

Ban olayı sıkıntı bir tanıdık yapıyordu ban yedi. ban 1 gün 3 gün 7 gün ve sınırsız olarak geçiyor.yani dördüncü hatada sınırısız kapanıyor hesabınız.

Önceki soru çok sorun değil daha farklı modüller koymuşlar. Örnek uzun bir ankette önceki sorularda bir ürün kullanıyormusun diyor sonradan 10 soru sonra önüne tekrar çıkıyor. Hayır dersen ban. Onun haricinde çok iyi kazandırıyor dolar yüksek iken kullanın.Yatırımlık biriktirmenizi önermem dcn coin 3 senedir fiyat yaklaşık aynı civarlarda bol kazançlar
kuvayi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al