wmaraci reklam

Adcash Onayladı

5 Mesajlar 921 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
Adcash başvurum onaylanmış windowsphoneindir com sitem için reklamları yerleştirdim bir adet manşet altında var rastgele olarak ayarladım ana sayfanın altında ipuçları bölümünün yanında oyun reklamlarını yayınladım (hangi reklamın yayınlanmasını seçebiliyorsunuz) bir adette yazıların başında oyun reklamı var bir adetde kategorilerde var mesala üstte bulunan barda en iyi uygulamalara tıklarsanız yazıları listelediği bölümde üstte reklam var

Reklam yerleşimleri olmuş mu ? ve bu reklam firmasını kullanmaya devam etmelimiyim uygulama indirme sayfasında indir butonlu reklamlar var onlardan koymak istemedim kullanıcıların küfür edip siteden nefret etmesini istemem sonuçta bende o tarz reklamı olan sitelere aynı tepkiyi veriyorum :D

wmaraci
reklam

01101011 01101011 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek eğitimci, akademisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 54 / 39
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba, bu yerleşimler para kazandırıyor mu? Sizin sitenize özel değil bu durum, Türkiye sorumlusu bir arkadaş vardı, o yalnızca insider için ödeme yapıldığını söylemişti.

Mesela panelinizden görünür ne kadar kazanç olduğu. Gelişmeler nedir? Çünkü boşu boşuna kazançsız reklam yayınlamayın.

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)

01101011 adlı üyeden alıntı

Merhaba, bu yerleşimler para kazandırıyor mu? Sizin sitenize özel değil bu durum, Türkiye sorumlusu bir arkadaş vardı, o yalnızca insider için ödeme yapıldığını söylemişti.

Mesela panelinizden görünür ne kadar kazanç olduğu. Gelişmeler nedir? Çünkü boşu boşuna kazançsız reklam yayınlamayın.

Kazanç yok site yeni zaten panelden 102 görüntülenme 2 tıklama olduğu gözüküyor ama kazanç yok sanırsam sadece kayıt başı veriyor parayı

01101011 01101011 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek eğitimci, akademisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 54 / 39
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba, yerleşik banner reklamlardan değil de Site-Under ve Interstitial reklamlardan kazanç sağlanıyor bildiğim kadarıyla. Türkiye sorumlusu Aidan isimli bir arkadaş vardı onunla konuşun bence. Burada da yardım etmişti. Ben iki kez ödeme aldım, ödemelerde sorun yok, lakin kazanç gösterim/tıklama bazında da olsa çok düşük. İçinde birikmiş yüklü bir tutar var, fakat kullanmıyorum bu yüzden.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

payners payners Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 6 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Site-Under bu reklam şirketinin en fazla kazanç getiren reklam türü. 100 euro kazanmanız gerekiyor çekim yapmak için geçen ay 99 da kaldım :D

Ek Olarak:

01101011 adlı üyeden alıntı

Merhaba, yerleşik banner reklamlardan değil de Site-Under ve Interstitial reklamlardan kazanç sağlanıyor bildiğim kadarıyla. Türkiye sorumlusu Aidan isimli bir arkadaş vardı onunla konuşun bence. Burada da yardım etmişti. Ben iki kez ödeme aldım, ödemelerde sorun yok, lakin kazanç gösterim/tıklama bazında da olsa çok düşük. İçinde birikmiş yüklü bir tutar var, fakat kullanmıyorum bu yüzden.

hocam bu Aidan Türkçe biliyor mu?

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al