lostyazilim

Adsense gizlilik sorunu ?

5 Mesajlar 738 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

sehmusats sehmusats WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ressam
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaslar yardimci olursanız sevinirim hep aynı sorunla karşılaşıyorum. Ne yapmayalım ..

wmaraci
reklam

techandworld techandworld Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Web Blog
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 525
  • Beğeniler 52 / 110
  • Ticaret 92, (%100)
Hocam eger site açtınız 5 gün yada 10 gün sonra gönderirseniz bu uyarıyı vermesi normaldir sitenizi daha bir doldurun yaklasık 20 gün veya 1 ay içerisinde gönderin ozaman büyük ihtimal kabul ederler özellikle şu anki adsense başvurularında özgünlüge ve sitedeki konulara daha dikkatli bakar oldu adsense o yüzden özgün içerik ve yararlı bilgiler önemli

• Üyelik 28.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ressam
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

techandworld adlı üyeden alıntı

Hocam eger site açtınız 5 gün yada 10 gün sonra gönderirseniz bu uyarıyı vermesi normaldir sitenizi daha bir doldurun yaklasık 20 gün veya 1 ay içerisinde gönderin ozaman büyük ihtimal kabul ederler özellikle şu anki adsense başvurularında özgünlüge ve sitedeki konulara daha dikkatli bakar oldu adsense o yüzden özgün içerik ve yararlı bilgiler önemli

Teşekkürler hocam öneriniz için site yaklaşık 2-3 ay oldu 20 özgün makale var ama başvurularda hala ayni sonucu alıyorum. www.fashionnew.net bakabilirsin teşekkürler

techandworld techandworld Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Web Blog
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 525
  • Beğeniler 52 / 110
  • Ticaret 92, (%100)
Hocam bir kaç kategoride daha ekleyin bence bana sorarsanoz temanız iyi yalnız tek kategori altında 20 yazı hem az hemde zengin içerik degil bence siz bir kaç kategori daha açın az daha doldurun sonra başvuru yaparsanız büyük ihtimalle kabul eder..

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ressam
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

sehmusats adlı üyeden alıntı

Teşekkürler hocam öneriniz için site yaklaşık 2-3 ay oldu 20 özgün makale var ama başvurularda hala ayni sonucu alıyorum. www.fashionnew.net bakabilirsin teşekkürler

Teşekkürler ederim hocam önerilerini dikkat edicem bir kaç kategori daha açıp tekrar başvurucam.. günlük ortalama 100 HİT var güzel mi şimdilik

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al