wmaraci reklam

Bayramda Parasız Kalmak İstemeyenlerin Konusu

48 Mesajlar 5.027 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

theturk theturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek KAMU HİZMETLERİ
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Soulbrad adlı üyeden alıntı

Saatte 100 tl kazaniyosun 50 tl ye satman biraz tuhaf bari bedava ver senin cok isini görmez 50 tl zaten 100 tl kazaniyosan yani

Çok şükür kazanıyorum. İlk 3 kişiye 50 TL çünkü insanlar güvenmekte inanmakta sorun yaşıyor. Diğer insanların doğru söylediğimi bilmesi için 3 kişi yeterlidir diye düşünüyorum. 3 kişiden sonra inanmayan da kendisi bilir. Herkese iyilik yapacağım diye bir kaide yok :) 50 TL işimi neden görmesin kardeşim sigara kullanan bir insanın 2-3 paket sigara parası. Bedava vermeyi düşünmüyorum o kadar kafa patlatmışım bi karşılığı olmalı, prensip meselesi. Ayrıca 50 TL den çok çok çok fazla edecek bir metod.

kuvayi adlı üyeden alıntı

"Tosuncuk" gibiler yol açtı bu ülkede. Artık istesenizde istemeseniz de önüne geçemezsiniz bunların.

Hocam kimseyi savunmuyorum ama eğer çiftlik bank devlet destekli veya devletin yapmış olduğu birşey olsaydı tarımın ve hayvancılığın bitmiş olduğu, samanı bile dışarıdan alan bir ülkede, çiftlik bank fikri bence son yılların en güzel fikriydi.
Patlayana kadar kaç kişiyi zengin ettiğini konuşmuyor kimse. Bitcoinin nerdeyse bedava dağıtıldığı yıllarda bitcoin üretmeye başlamış. Geçenlerde sanırım 1 Bitcoin 60.000$ civarlarındaydı. Tosuncuğun şansı biraz yaver gitse ülkemiz karardan farksızdı belkide ;)

wmaraci
reklam

ugurak34 ugurak34 wmaracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 32 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
https://uguragirgol.blogspot.com/2019/01/akll-cep-telefonuyla-yaklask-6-yldr.html
EĞİTİMİNİZLE İLGİLİYİM.

• Üyelik 11.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek KAMU HİZMETLERİ
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
PM atıldı

Gokbel Gokbel WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 60 / 59
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam işle ilgili detaylı bir PM alabilir miyim? En azından bir ön bilgilendirme olarak, ürün nedir vs.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 11.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek KAMU HİZMETLERİ
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
PM atıldı

Serverch Serverch WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2021
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Bilgi verir misiniz

mrsrdrc mrsrdrc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
pm gönderildi

• Üyelik 11.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek KAMU HİZMETLERİ
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Güncel

kuvayi kuvayi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Haber Editörü
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad L** G**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 56 / 55
  • Ticaret 3, (%100)

theturk adlı üyeden alıntı

Çok şükür kazanıyorum. İlk 3 kişiye 50 TL çünkü insanlar güvenmekte inanmakta sorun yaşıyor. Diğer insanların doğru söylediğimi bilmesi için 3 kişi yeterlidir diye düşünüyorum. 3 kişiden sonra inanmayan da kendisi bilir. Herkese iyilik yapacağım diye bir kaide yok :) 50 TL işimi neden görmesin kardeşim sigara kullanan bir insanın 2-3 paket sigara parası. Bedava vermeyi düşünmüyorum o kadar kafa patlatmışım bi karşılığı olmalı, prensip meselesi. Ayrıca 50 TL den çok çok çok fazla edecek bir metod.

Hocam kimseyi savunmuyorum ama eğer çiftlik bank devlet destekli veya devletin yapmış olduğu birşey olsaydı tarımın ve hayvancılığın bitmiş olduğu, samanı bile dışarıdan alan bir ülkede, çiftlik bank fikri bence son yılların en güzel fikriydi.
Patlayana kadar kaç kişiyi zengin ettiğini konuşmuyor kimse. Bitcoinin nerdeyse bedava dağıtıldığı yıllarda bitcoin üretmeye başlamış. Geçenlerde sanırım 1 Bitcoin 60.000$ civarlarındaydı. Tosuncuğun şansı biraz yaver gitse ülkemiz karardan farksızdı belkide ;)

Çiftlikbank proje olarak parlak bir fikre dayanıyor elbette. Hatta daha bu tosuncuk yokken ortalıklarda benim aklıma buna benzer bir tarım/dijital para projesi gelmişti. Ancak, teknik bilgi eksiklği ve sermaye yetersizliği nedeniyle adım atamadım. Türkiye kalkınacaksa sadece tarım sayesinde kalkınır ve ayakta kalabilir. Ben bunu tee üniversiteye başladığım 1988 yılından beri savunuyorum.

Burada mesele ise proje değil; vicdansız, namussuz ve ahlaksızlar...

• Üyelik 11.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek KAMU HİZMETLERİ
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

kuvayi adlı üyeden alıntı

Çiftlikbank proje olarak parlak bir fikre dayanıyor elbette. Hatta daha bu tosuncuk yokken ortalıklarda benim aklıma buna benzer bir tarım/dijital para projesi gelmişti. Ancak, teknik bilgi eksiklği ve sermaye yetersizliği nedeniyle adım atamadım. Türkiye kalkınacaksa sadece tarım sayesinde kalkınır ve ayakta kalabilir. Ben bunu tee üniversiteye başladığım 1988 yılından beri savunuyorum.

Burada mesele ise proje değil; vicdansız, namussuz ve ahlaksızlar...

Aynen öyle hocam. Bende burada daha düne kadar yana yana nasıl para kazanırım diye aranırken. Bugün benim o gün olduğum gibi ihtiyaç sahibi olan para kazanmaya ihtiyacı olan arkadaşları koparacak kadar vicdansız değilim şükür :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al