wmaraci reklam
lidertakipci

"beğen,takip et,izle" para kazan...

2 Mesajlar 1.997 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AlpayDeniz AlpayDeniz softern.blogspot.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 3, (%100)
İyi günler arkadaşlar sistem yeniydi o yüzden ödeme alana kadar bu konuyu açmak istemedim. Sitede diğer kişilerin ödeme kanıtları da bulunuyor. Sistem şu ana kadar toplam 107 $ ödeme yapmış. Bugun itibarı ile bende 2 dolarlık ödememi aldım. Öncelikle referansımla kayıt olursanız bana en büyük teşekkürü etmiş olursunuz. Zaten refimle üye olanların bir kaybı olmuyor arkadaşlar içiniz rahat olsun.

[CENTER]REFERANSIMLA ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

REFSIZ UYELIK ICIN TIKLAYINIZ

[/CENTER]

Sistem çok basit ayrıca Türk sitesi. Siteye girdikten sonra sol menüde "Kredi Kazan" kısmından facebook sayfalarını beğenerek, facebookta twitterda takipçi olarak, web sitesi ziyaret ederek, You tube dan video izleyerek kredi kazanıyoruz. Ardından bu kredileri dolara çevirebiliyoruz.
Ayrıca oyunda 24 saatte bir günlük bonusumuzu alabiliyoruz. Günlük bonusun değeri Levelinize ve VIP üyeliğinize göre değişmekte. Kaydolduktan sonra sol menuden "LEVEL 1 TIKLA INCELE" ye tıklayarak level atlamak için kaç etkinliğe ihtiyacınız oldugunu görebilirsiniz.
Sitede ne kadar sayfa varsa, izlenecek video varsa hepsini izlemeye çalışın. (Örneğin bu gün 20 video izlediniz Etkinlik puanınız 20 artar). Unutmadan söyliyeyim. Günlük bonusun dışında etkinlikleriniz belirli seviyeye ulaştığında tek seferliğine Extra Kredi kazanma imkanınız var.
İsterseniz ödeme almayıp kendi sosyal medya hesaplarınızı sisteme ekleyip beğeni,takipçi,hit,izlenmenizi arttırabilirsiniz.

3000 Kredi = 1 Dolar
Minimum ödeme limiti 2 Dolardır
Ödemeyi PayPal üzerinden aldım ve kısa süre içerisinde hesabıma aktarıldı.

Aldığım ilk ödeme

[img]http://i.hizliresim.com/EQV1ZZ.png" />

[/IMG]

Satılık Facebook sayfaları ve Twitter hesapları için PM atınız...
wmaraci
reklam

SocialTakipci SocialTakipci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek wm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Konu Eski ancak Site Hala Hizmettedir Arkadaşlar

Ek Olarak: Konu Günceldir Arkadaşlar Kazanmaya Kazandırmaya Devam Ediyoruz Üye Olan Aramıza Katılan Arkadaşlara Bol Kazançlar Dilerim

http://www.socialtakipci.com/?ref=1
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al