wmaraci reklam

Ceptenhaber.com Kazançlı İçerik Sağlama Sistemi Nasıl Çalışır?

16 Mesajlar 2.406 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

interwebdex interwebdex Enerji Sinerjiyi Doğurur Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 26 / 81
  • Ticaret 26, (%96)
furkan021 Ben size Burda insanları kandırıyorsunuz yada insanları yanlış yönlendiriyorsunuz demedim. evet bütceniz düşük olabilir bu yaptıgınız tabiki de bir girişimcilikdir. kimse size bununla ilgili birşey söylemedi sadece konunuzda mantık hataları mevcut ben onu kast ederek öyle bir yazı yazmıştım niyetim sizi kırmak, üzmek yada rencide etmek degildir. Tabiki de herkes birbirine saygı duymak zorunda burda. siz dogru oldugunu düşündügünüz bir şey yapıyorsunuz fakat burdaki insanlar fiyatlarınızı çok düşük bulup sizinle çalışmıyacaklardır. sizin de dediginiz gibi inşallah admin konuyu görür ve bu yazılanları okur. teşekkur ederim hayırlı geceler iyi forumlar dilerim.

wmaraci
reklam

furkan021 furkan021 Zambak Ajans Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 136 / 138
  • Ticaret 11, (%100)

interwebdex adlı üyeden alıntı

furkan021 Ben size Burda insanları kandırıyorsunuz yada insanları yanlış yönlendiriyorsunuz demedim. evet bütceniz düşük olabilir bu yaptıgınız tabiki de bir girişimcilikdir. kimse size bununla ilgili birşey söylemedi sadece konunuzda mantık hataları mevcut ben onu kast ederek öyle bir yazı yazmıştım niyetim sizi kırmak, üzmek yada rencide etmek degildir. Tabiki de herkes birbirine saygı duymak zorunda burda. siz dogru oldugunu düşündügünüz bir şey yapıyorsunuz fakat burdaki insanlar fiyatlarınızı çok düşük bulup sizinle çalışmıyacaklardır. sizin de dediginiz gibi inşallah admin konuyu görür ve bu yazılanları okur. teşekkur ederim hayırlı geceler iyi forumlar dilerim.

Hocam benim kizdigim nokta o degil. Dalga gecer mahiyette elestirmissiniz. Elestirmek demek bu degil. Yazdiginiz yorumu tekrar okursaniz ne demek istedigimi anlarsiniz. Fiyatlarda aslında herhangi bir tutarsızlık yok uye oluyorsunuz 5tl+1 haber 1tl=6tl burada zaten yeterince kazanc sagliyorsunuz. Uzerine bunu sosyal medyada paylastiginizi varsayalim 500 goruntulenme cok degil ulasilabilir bir rakam 500 goruntulenme ile 50kr+diger arkadasin getirdigi kullanicida baksa habere bu rakam artadabilir. Vs vs sistem surekli bir sirkulasyon ile devam eder ve bizim cebimizden baktiginiz zaman adamin bir makale yazmasi ile bile bircok para cikabilir. Bunu kisisel olarak dusunmeyin herhangi bir mantik hatasi yok. Siz biraz bu acidan bakarsaniz neden 1 tl gibi dusuk bir rakamdan soz ettigimizi anlarsiniz. Elbette sisteme 1 yazar dahil olmayacak bir suru yazarin dahil oldugunu dusunun ve ne kadar butce gerektigini hesap edin. Neyse mantiginu konusturacaklari sitemize bekliyoruz. Vesselam.(Umarim aciklamami yeterli bulup mantiksiz bulmazsiniz)

TURKCLOUDS.COM | HOSTİNG, DOMAİN, RESELLER, SUNUCU | UYGUN FİYAT GARANTİSİ | 7/24 MÜŞTERİ DESTEĞİ

• Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 136 / 138
  • Ticaret 11, (%100)

murattat adlı üyeden alıntı

Bol kazançlar dilerim.

Tesekkurler hocam.

TURKCLOUDS.COM | HOSTİNG, DOMAİN, RESELLER, SUNUCU | UYGUN FİYAT GARANTİSİ | 7/24 MÜŞTERİ DESTEĞİ

Superstar52 Superstar52 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 10 / 6
  • Ticaret 5, (%60)
Ölücüler doluşmuş konuya.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Dbm012 Dbm012 http://dbmwebdesign.de Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Datacenter / IT Operations Mgr
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 23 / 16
  • Ticaret 2, (%100)
Kisa ve öz: güzel fikir, basarilar dilerim.
Ayrica eklemek isterim;
paylasimalarda kullanilan resimlerin kalitesine dikkat etmek gerek görüntü kirliligi olmamasi icin..
Gerekirse yazarlarin yaptigi postlarin intern editörler tarafindan bir filtreden gecirilip gerekli düzeltme ve iyilestirmeler yapilip ondan sonra yayina alinmasi mantikli olacaktir.(Belkide suan zaten yapiyorsunuzdur bilmiyorum ama kalitesiz resimler gördügüm icin yazdim.)
furkan021

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 136 / 138
  • Ticaret 11, (%100)

Dbm012 adlı üyeden alıntı

Kisa ve öz: güzel fikir, basarilar dilerim.
Ayrica eklemek isterim;
paylasimalarda kullanilan resimlerin kalitesine dikkat etmek gerek görüntü kirliligi olmamasi icin..
Gerekirse yazarlarin yaptigi postlarin intern editörler tarafindan bir filtreden gecirilip gerekli düzeltme ve iyilestirmeler yapilip ondan sonra yayina alinmasi mantikli olacaktir.(Belkide suan zaten yapiyorsunuzdur bilmiyorum ama kalitesiz resimler gördügüm icin yazdim.)

Çok teşekkürler resimlerin kalitesiz olması aslında elimize ulaşan resimlerden kaynaklı ama ona çözüm bulmaya çalışacağız.
Dbm012

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al