wmaraci reklam

Freebitco.in ile Bedava Bitcoin Kazanma

16 Mesajlar 3.469 Okunma
wmaraci reklam

LiDYASIZ LiDYASIZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek learner
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 134 / 186
  • Ticaret 4, (%100)
Geçen sene denk gelmiştim. 24 saat açık olsa ve sürekli captcha doğrulaması yapsan bir yılda kazanacağın kazanç o zamanın kuruna göre 7 dolardı.

Şimdiki kura göre yılda şu kadar diye hesaplamayın çünkü bitcoin fiyatı arttıkça verdikleri bitcoini de azaltıyorlar.

Aslında bakarsanız sistemi ptc siteleriyle aynı. Günlük kazancınız 0.1 dolar falan. Bitcoinle ödedikleri için millete cazip geliyor.

Yani uğraşmaya değmez. Yazık günah emeğinize. Buna ayıracağınız vakitle kendinizi geliştirin. Yabancı dil öğrenin, Html, css, php c++ gibi yazılım, kodlama dilleri öğrenin. Photoshop, grafik tasarım öğrenin. Bunları öğrenince tema, uygulama, program yapar, satar binlerce dolar kazanırsınız zaten. Yabancı dil bilmeniz (aklınıza sadece ingilizce gelmesin) kariyerinize çok şey katar.

İllaki internetten para kazanmak istiyorsanız, günlük düşünüyorsanız bir çok yöntem var zaten. Ama bu yöntemler için de emeğinizi, zekanızı, birikimlerinizi kullanmanız lazım. Oturduğunuz yerden bir captcha doğrulaması yaparak, reklam izleyerek, süt satarak ancak sizin üzerinizden para kazananlara hizmet edersiniz.

wmaraci
reklam

kdrclp kdrclp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Endüstri müh.
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad K** C**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 120 / 121
  • Ticaret 1, (%100)

vaktinize yazık hocama kalıtıyorum eskisi gibi bazen oranlarda vermiyorlar vakti ayarla pc başına geç gözün yorulsun arkadaşlar bırakın bu işleri artık o vakti kendinize ayırın

bilimdili/com

alperenyld alperenyld Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1302
  • Beğeniler 331 / 227
  • Ticaret 34, (%97)

Sungmert adlı üyeden alıntı

Hocam bedava bitcoin de, totalde verse verse 0.10$ tutarında bitcoin verir. Bence isim oyunuyla kendine hit + reklam kasıyor.

Ödeme alan var mı hiç? Tutarlar ne alemde?

Sungmert adlı üyeden alıntı

Bana da yalan dolan gibi geldi. Bitcoin sahibi insanların böyle bir gelir kapısı yaratması çok ilginç. Hayırsever olduklarını hiç sanmıyorum. Ödeme veriyordur da dediğim banttadır.

TekUmut adlı üyeden alıntı

Tek hesapla yapılabilecek bir iş değil fakat sisteme farkettirmeden farklı hesaplar oluşturularak yapılırsa yaptığınıza değer diye düşünebilirim.

LiDYASIZ adlı üyeden alıntı

Geçen sene denk gelmiştim. 24 saat açık olsa ve sürekli captcha doğrulaması yapsan bir yılda kazanacağın kazanç o zamanın kuruna göre 7 dolardı.

Şimdiki kura göre yılda şu kadar diye hesaplamayın çünkü bitcoin fiyatı arttıkça verdikleri bitcoini de azaltıyorlar.

Aslında bakarsanız sistemi ptc siteleriyle aynı. Günlük kazancınız 0.1 dolar falan. Bitcoinle ödedikleri için millete cazip geliyor.

Yani uğraşmaya değmez. Yazık günah emeğinize. Buna ayıracağınız vakitle kendinizi geliştirin. Yabancı dil öğrenin, Html, css, php c++ gibi yazılım, kodlama dilleri öğrenin. Photoshop, grafik tasarım öğrenin. Bunları öğrenince tema, uygulama, program yapar, satar binlerce dolar kazanırsınız zaten. Yabancı dil bilmeniz (aklınıza sadece ingilizce gelmesin) kariyerinize çok şey katar.

İllaki internetten para kazanmak istiyorsanız, günlük düşünüyorsanız bir çok yöntem var zaten. Ama bu yöntemler için de emeğinizi, zekanızı, birikimlerinizi kullanmanız lazım. Oturduğunuz yerden bir captcha doğrulaması yaparak, reklam izleyerek, süt satarak ancak sizin üzerinizden para kazananlara hizmet edersiniz.

Hocam her zaman en düşük miktarı vermiyor bazen de yüksek fiyatlar verebiliyor

alperenyld alperenyld Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1302
  • Beğeniler 331 / 227
  • Ticaret 34, (%97)

kdrclp adlı üyeden alıntı

vaktinize yazık hocama kalıtıyorum eskisi gibi bazen oranlarda vermiyorlar vakti ayarla pc başına geç gözün yorulsun arkadaşlar bırakın bu işleri artık o vakti kendinize ayırın

Yok hocam çok vakit harcamıyorum ara sıra mobilden giriş yapıyorum

wmaraci
wmaraci

isaakyuz isaakyuz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad I** A**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba ben bu siteye yeni üye oldum ve hesabımı silmek istiyorum. Nasıl silebilirim??

Eflaki Eflaki Ekşi Sözlük Kimlik Onayı
  • Üyelik 26.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 188 / 247
  • Ticaret 162, (%100)
Az önce 09990 sayısı ile zannederim bugünkü tüm şansımı kullandım ve 0.00002730 BTC verdi. :)

Adettendir, üye olmak isteyen için refli linkim. :)
https://freebitco.in/?r=18023027

30k saroşi olmama çok az kaldı. 3400 civarı da puanım var askerden sonra %1000 ödül kullanıp artırmayı planlıyorum. Sonra yıllık faize verip neler getiriyor onu test edeceğim.
Phantaso

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al