freelance iş ilanları

G2A Goldmining ile Para Kazanmak

2 Mesajlar 3.324 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

DjCedrics DjCedrics Future Computer Engineer Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba,
Bugün sizlere, Türkiye'de çok yaygın kullanılmayan G2A Goldmining metodundan bahsedeceğim. Öncelikle G2A, dünyanın en büyük dijital oyun keyi satan sitelerinden birisidir, ve ilgilenen kullanıcılarına ortaklık programı önermektedir. Bir kullanıcı, sizin referral linkinize tıkladığında 2 sene içerisinde her yaptığı alışverişten komisyon alıyorsunuz. Kullanıcı ilk tıklamasında alışveriş yapmayacak olsa bile, oyunlar indirime girdiği zaman alışveriş yapıyorlar ve komisyonunuzu alıyorsunuz.

Para çekme yolları:
- Paypal: Minimum çekme limiti yok. €1.00 ücret keser.
- Skrill: Minimum çekme limiti yok. €1.00 ücret keser.
- Webmoney: Minimum çekme limiti yok. €1.00 ücret keser.
- Bank Transfer: Minimum çekme limiti yok. €1.50 ücret keser.
- Hediye kodu: Bakiyenizde hediye çeki yaratarak G2A alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Çek başına €0.10 ücret keser.

Para kazanma yolları:
- Yarattığınız reflink'leri oyun forumlarında, Facebook sayfalarında "X oyunu indirime girmiş, hemen aldım siz de indirimi kaçırmadan alın!" tarzı mesajlarla paylaşarak oyunseverlerin ilgisini kolaylıkla çekebilirsiniz. Linkinize tıkladıkları andan itibaren panelinizdeki kurabiye(Cookie) sayısı 1 artacaktır. Kurabiye sayısının nerede yazdığı aşağıda gösterilmiştir.

Online para kazandığım için bu sistemle çok fazla uğraşacak vaktim olmadı, ancak harcanan zaman / kazanılan para oranına bakıldığında bu yöntemin de çok kazançlı olduğunu gördüm. 20 Aralık 2014'de sadece 2-3 kere facebook gruplarında paylaşım yapmama rağmen 251 kişinin linklerime tıklamasını sağladım, ve bunun sonucunda €1.13 kazandım. Evet, sadece 1 gün paylaşım yaparak tam €1.13. Paylaştığım link olarak https://www.g2a.com/r/haftalikindirimler haftalık indirimleri tercih ettim, çünkü buradaki indirimler insanların daha çok ilgisini çekiyor. Gönderinizi oluştururken popüler oyunlardaki ( GTA V, CS:GO, Dying Light vs.) indirimlerden bahsederseniz kullanıcıların linkinize tıklama olasılığı artacaktır. Goldmine'a kayıt olduğunuzda da sitenin kendi hazırladığı kısa ama kullanışlı rehber size ışık tutacaktır. Bu kadar az emek vererek aldığım ödemeler aşağıdaki gibi:

Refli kayıt linki: https://www.g2a.com/r/wmaracigoldmine
Refsiz kayıt linki: http://www.g2a.com/goldmine

Özet olarak tek yapmanız gereken, siteye kayıt olmak, ve günde 5 dakikanızı ayırarak sosyal ağlarda, oyun platformlarında referral linklerinizi indirimleri takip edip düzenli olarak paylaşmak.
Sorularınız varsa bu konu altından sorabilirsiniz. Bir teşekkürü eksik görmeyin :)

wmaraci
reklam

soulmy soulmy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 1722
  • Beğeniler 398 / 400
  • Ticaret 20, (%100)
Bazı sitelerdeki G2A reklam bannerlerinde %3 indirim yazıldığını gördüm. Bunu insanları yanıltmak için mi yapıyorlar, nedir olay tam anlayamadım? Aydınlatırsanız sevinirim.

.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al