wmaraci reklam

Geleceğin Dijital Parası, Hiç bir maliyet ve uğraş vermeden kazanılabilir!

2 Mesajlar 520 Okunma
wmaraci reklam

guventakipci guventakipci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Dijital para: Pi
Dijital parayı sağlayan: Pi Network

Pi Network, Stanford doktoraları tarafından geliştirilen, dünya genelinde 8 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi Network, kullanıcılarına telefona indirdikleri uygulama ile bulut tabanlı olarak dijital para kazmalarına izin veren bir uygulamadır. Sadece 24 saatte bir 1 butona basacağız. Hepsi bu.

-Ne yapmam gerek? Nasıl kazanacağım?
+İlk önce Pi Network uygulamasını Playstore yada Appstore üzerinden indirmeniz gerekiyor.
Playstore: Pi Network - Android
Appstore: Pi Network- Apple

İndirdikten sonra kayıt olmanız gerekiyor.

Kayıt olurken bir REFERANS KODUNUZ OLMADIKÇA KAYIT OLAMIYORSUNUZ. Burada ben devreye giriyorum, hem size bu uygulamayı söylediğim için ufak bir pay kazanıyorum (Paydan kastım Pi kazanıyorum) Hem de siz benim referansımla kaydolduğunuz için 1 Pi kazanıyorsunuz.

Kayıt olurken referans yerine: quitr
(https://minepi.com/quitr)
Yazıp, devam ediyoruz.

Uygulamaya girdikten sonra, yıldırım işareti olan butona tıklıyoruz ve kazanmaya başlıyoruz, bu kadar basit. Her 24 saatte bir o butona 1 kez tıklamanız kazanmaya devam etmeniz için yeterli. Başka hiç bir şey yapmıyorsunuz. Böyle böyle her gün Pi sayınız artacak. Pi sayınız arttıkça ben de dahil Pi'nin piyasaya girmesini bekleyeceğiz. Elbet bir gün girecek. 1 dolardan girse de kar, 0.10 centten girse de kar yapacağız.

Telefon numarası veya Facebook doğrulaması yapın, ben ikisini birden yaptım.

-Neden 24 saatte bir butona basıyoruz?
+Bu işlem sizin robot olmadığınızı doğrulamak için yapılıyor.

-Telefonumu kastırmasın? İşlemciye zarar vermesin?:
+Telefonununuzun ramini, işlemcisini kesinlikle KULLANMAZ. Program kullanımlarını analiz eden programlar ile bunu teyit edebilirsiniz.

-Hiç bir şey kullanmıyorsa nasıl dijital para kazıyor?:
+Pi Networkun temeli güvenlik çemberine dayanıyor. Güvenlik çemberinizi arttırarak Pi Network'e katkıda bulunuyorsunuz, bu da size olarak geri dönüyor. Paribu gibi sitelerin en başta kayıt olanlara para verip ünlenmesi gibi düşünün. Reklam.

-Nedir bu güvenlik çemberi?:
+Uygulama üzerinden eşinizi, arkadaşınızı, dostunuzu pi kazmaya davet ettiğinizde ve o kişi sizin referansını kullanarak pi kazmaya başladığında sizin güvenlik çemberinize eklenmiş olur.

-Daha ayrıntılı bilgi ve Whitepaper için:
Minepi - Whitepaper - Ayrıntılı bilgi

wmaraci
reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
bir gün girerde 24 saatte bir 1 pi demek boş işler müdürü demektir be kardeşim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al