wmaraci reklam
lidertakipci

Günde 1 kez açılan hızlı ödemeli popup reklam firması

3 Mesajlar 1.393 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

FilmTvTr FilmTvTr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek TSK
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar,

Size film sitem için kullandığım türk hitine iyi kazandıran sayımları iyi ve ilk ödememi talebimden 5 saat sonra aldığım bir firmadan bahsedeceğim. 1 günde 5.31 dolar kazandırdı. Ödemeyi talep ettim 10 saatten geriye sayan bir sayaç ortaya çıktı. 10 saate kalmadan 5 saat kesintisiz bir şekilde parayı hesabımda gördüm. Popup reklam kontrolü için http://film.tv.tr siteme bakabilirsiniz.

Paypal Ödeme

REFERANSLI KAYIT & REFERANSSIZ KAYIT şeklinde kayıt olabilirsiniz.

Referanslı kayıt olmak size bir şey kaybettirmez. Ayrıca referanslı kayıt olanlara şirket kurallarına aykırı olmadan ziyaretçilere günde 1 kere açılması için kod üzerinde yapılması gerekli değişikliği göstereceğim. (Normalde site içerisinde böyle bir seçenek yok kod üzerinde "scriptte" değişiklik yapmak gerekiyor. Kurallara aykırı bir durumda değil ödemelerimi alıyorum.)

Referansımdan üye olanlar kullanıcı adlarını konuya yazarlarsa özel mesaj ile yapması gerekenleri bahsedeceğim. Hepinize şimdiden bol kazançlar.

Dip Not: Çok araştırdım bundan iyisini şimdilik bulamadım. En büyük artıları; ziyaretçilere günde 1 kere açılması, ödeme alt limitinin 5 dolar olması ve çok hızlı herhangi bir kesinti olmadan ödeme yapması ...

wmaraci
reklam

cetinn cetinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Muhabir,Muhasebeci,Fotoğrafçı,
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad Ç** Ç**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 53 / 54
  • Ticaret 12, (%100)
Reklam türleri nelerdir?

FilmTvTr FilmTvTr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek TSK
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Firma sadece pop-up reklam vermektedir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al