Dikkat- Siteden yatırrımımı çekmiş bulunmaktayım site eğer altınızda 1 tane bile üyeniz yoksa hesabınızı kapatacağını söylemekteler eğer sizlerinde yatırımı varsa çekmenizi tavsiye ederim yeni bir sisteme geçtim isteyenlere atabilirim 

DMM, Japonya merkezli ünlü bir çevrimiçi alışveriş platformudur. Ağustos 2013'te piyasaya sürüldü.E-ticaret sektöründeki küresel artışla birlikte, çevrimiçi mal alım satımında sürekli bir artış var. Bu da online alışveriş platformlarından gelen siparişlerin sürekli artmasını beraberinde getiriyor. Bu çevrimiçi alışveriş platformları, bekleyen tüm bu siparişleri tamamlayacak insan gücünden yoksundur. Bu amaçla DMM'nin görevi, online alışveriş merkezlerinin işlemlerine yardımcı olmak ve bu siparişleri acenteleri aracılığıyla tamamlamaktır.

Online alışveriş merkezleri, bekleyen siparişleri çevrimiçi olarak tamamlayacak insan gücü eksikliği nedeniyle, bekleyen siparişleri tamamlamak için gerekli aracıları sağlamak için DMM'nin hizmetlerini aldı.

Öte yandan DMM, bekleyen siparişlerin tamamlanmasına yardımcı olmak için dünya çapında temsilciler toplar.

Online alışveriş merkezleri, verdikleri sipariş sayısına ve DMM'ye göre komisyon olarak DMM'ye ödeme yapar; DMM daha sonra bu komisyonun bir kısmını dünyanın her yerindeki acentelerine bir günde gönderdikleri fiyat ve sipariş sayısına göre ödeme yapmak için kullanır.v

Üye olduktan sonra Min 50 dolar yatırılması lazım kimse yatırımsız kazanç olarak düşünmesin. Aklınızda  farklı düşünceler olabilir Ben 100 dolar yatırdım şuanda sistem kazandırıyor ama ne zamana kadar devam edecek birşey söyleyemem biliyorsunuz bu tür sistemlerin bi ömrü olabiliyor. Söylenene göre eylüle kadar devam etmesi garanti gözüküyor gittiği yere kadar görtürücem yakında 500 dolar yatırıp bir üst paket geçmeyi düşünüyorum  şuanda çevremde 100 yakın kişi bunu yapmaya başladı sizlerde düşünüp yapmak isterseniz  veya bir sorunuz olursa özelden ulaşabilirsiniz. Binance hesabınızın olması şart Ödem alıp yatırabilemniz için 

Refli link-https://h5.ddm05.com/index/user/register/invite_code/DUMB5K.html

Refsiz link-https://h5.ddm05.com

Platformdan kazanmanın temel olarak 2 yolu vardır:

1. SİPARİŞLERİ TAMAMLAYARAK (GÜNLÜK GÖREV).

2. TAVSİYE EDEREK (BAŞVURU BONUSLARI).v

GÜNLÜK SİPARİŞLERİN TAMAMLANMASI:

Bir DMM temsilcisi olarak, günlük sipariş alma ve gönderme görevini tamamlamanız gerekir.

DMM'nin hizmet verdiği bağlı çevrimiçi alışveriş merkezlerinden sürekli olarak bekleyen sipariş akışı vardır. Platformun tüm temsilcilerinin günlük görevlerini tamamlamaları gerekir. Erişim seviyesine bağlı olarak, verilen komisyonlarla günlük olarak tamamlanması gereken belirli miktarlarda sipariş vardır.

Kanıt

Neden son 3 ödeme 98 dolar diye sorarsanız 2 dolar fee ücreti yani bankalarda kesilen işlem ücreti gibi bir ücret kesiyorlar 

Buda benim gönderdiğim 100 dolar ödemesi 

Çekim Kanıtı