lostyazilim

Hostinger ile aktif üye başına 1$ (Paypal Ödeme Kanıtlı)

4 Mesajlar 1.650 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

mertcanfirat mertcanfirat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 784
  • Beğeniler 128 / 137
  • Ticaret 48, (%100)

Hostinger ile para kazanmak oldukça basit. Yapacağınız tek şey referans linkinizi forum, kendi kişisel siteniz yada sosyal medyada paylaşmak o linke referans olarak gelen ziyaretçi başına 1$ gibi fena olmayan bir para kazanmak. Peki bu sistem nasıl olacak?

Öncelikle Hostinger üyeliği açmanız gerekmekte.

[SIZE="4"]Refli Üyelik

[/SIZE]

[COLOR="RoyalBlue"]Üye olmak için tıklayınız.[/COLOR] (Refsiz.)
Hesabınızı açtıktan sonra

Resimde gösterdiğim gibi “Referans bağlantınız” adresini alın ve yayabileceğiniz yere yayın. Üye olan kişi başına 1$ gibi bir para kazanabilirsiniz fakat linkinizle üye olanlar site kurmalılar ve bu siteyi aktif olarak kullanmalılar.

Referanslar onaylandıktan 1 saat sonra para hesabıma yattı.
Hepsi bana ait ödeme kanıtlarıdır.

20 TL DAHA!

02.03.2015 TARİHLİ 10 TL ÖDEME

Hostinger’ın ağzından şu şekilde bahsedilmiş
“Herkese Hostinger’dan bahset ve sayfanın alt kısmında görebileceğin özel referans linkinden kayıt olmalarını sağla. Biri linkine tıklayıp, sitemize kayıt olduğu anda referansınız haline gelecek. Belirli miktarda aktif referans kullanıcısı biriktirdiğinizde çeşitli hediyelerimizden isteyebilir, nakit ödeme, ya da ücretsiz hesap yükseltme gibi isteklerde bulunabilirsiniz. Referans linkinizden daha fazla kayıt almak için kullanabileceğiniz birkaç yol:

Referans linkinizi Facebook’ta paylaşın. Gönderinize Hostinger hakkında bazı bilgiler ekleyin ve arkadaşlarınızdan “Beğen” ve “Paylaş”a tıklamasını isteyin. Anında 5-10 kayıt alacaksınız, ki bu da hediyelerimizden bazılarını istemeniz için yeterlidir!
Referans linkinizi Skype ve e-posta aracılığı ile herkese gönderin.
Hostinger hakkında kısa bir inceleme yazısı yazın ve bildiğiniz tüm forumlarda paylaşın.
Kişisel blogunuzda Hostinger hakkında yazın.
Web sitenizde “Web Hosting” isimli bir sayfa ya da kısım oluşturup, Hostinger hakkında düşündüklerinizi ve bildiklerinizi yazın. Afişlerimizi ve referans linkinizi ekleyin.
Hostinger servislerinin kullanımına dair öğretici bir video oluşturup Youtube’da yayınlayın.
Hostinger’dan arkadaşlarınıza, aileniz ve tanıdığınız herkese bahsedin! Servislerimizi kullanmaya başlamaları için onlara referans linkinizi verin.”

wmaraci
reklam

furkandemirci furkandemirci SEO Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 929
  • Beğeniler 378 / 157
  • Ticaret 17, (%100)
Çok uğraş gerektiren ve kazandırmayan bir şey. (Denedim ve kendime göre yorumluyorum.)
sometimes

kişi bu mesajı beğendi.

##

mertcanfirat mertcanfirat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 784
  • Beğeniler 128 / 137
  • Ticaret 48, (%100)
Ben 600 Referans yaptım, doğrusu kendi kendine ilerleyen bir şey tanıtımlara göre değişkenlik gösterir

fenomeno fenomeno Herşey Yolunda ... Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek WordPress Güvenlik , SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 50 / 99
  • Ticaret 8, (%100)

mertcanfirat adlı üyeden alıntı

Ben 600 Referans yaptım, doğrusu kendi kendine ilerleyen bir şey tanıtımlara göre değişkenlik gösterir

600 Referans fakat sonuç 20-25 tl hocam. Arkadaşın demek istediğide bu , gerçekten emek gerektiren bir sistem bu
Adamlar kazansın diye böyle bir sistem yapmışlar.
sometimes

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al