wmaraci reklam

İnternet alış-satışı hakkında

4 Mesajlar 1.586 Okunma
wmaraci reklam

furkanozden furkanozden Geleceğe hazır mısın? Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2462
  • Beğeniler 98 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
Konuyu yanlış yere açmış olabilirim. Blogumun temasına bayağı bir talep çıktı, tanıtım yazısı yayınlatmak isteyenlerde var bende diyorum ki artık bu işleri paraya çevirmenin vakti geldi. Mobil ödeme düşünüyordum ama para elime geçse daha iyi olur en azından verdiğim emeği almış olduğumu anlarım. Fakat daha hiç bu işlerle ilgilenmedim mesela ben temayı satacağım diyelim, karşı taraf parayı hesap numarama yatırdı yatırdığını bana bir belge veya bir numara ile mi gösterecek ben nereden bakacağım ? Yardımcı olursanız sevinirim, geniç bir rehber metni olursada olur.

Are you alright?
wmaraci
reklam

huseyintemizyurek huseyintemizyurek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 /
  • Meslek Yazılım geliştirici
  • Mesajlar 506
  • Beğeniler 29 / 25
  • Ticaret 1, (%100)
internet bankacılığını kullan. En çok kullanılan bankalardan garnti - iş bank hesap al. internet bankacılığını aktif hale getir. oradan kontrol et. birde misli.com üzerinden de para transferi yapıyorlarda onu tam çözemedim.

alicin12 alicin12 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 70
  • Ticaret 5, (%100)

furkanozden adlı üyeden alıntı

Konuyu yanlış yere açmış olabilirim. Blogumun temasına bayağı bir talep çıktı, tanıtım yazısı yayınlatmak isteyenlerde var bende diyorum ki artık bu işleri paraya çevirmenin vakti geldi. Mobil ödeme düşünüyordum ama para elime geçse daha iyi olur en azından verdiğim emeği almış olduğumu anlarım. Fakat daha hiç bu işlerle ilgilenmedim mesela ben temayı satacağım diyelim, karşı taraf parayı hesap numarama yatırdı yatırdığını bana bir belge veya bir numara ile mi gösterecek ben nereden bakacağım ? Yardımcı olursanız sevinirim, geniç bir rehber metni olursada olur.

sana tavsiyem PayPal kullan :) ben geçen ay 130$ parayı 3 günde İNG Bank hesabına çektim

emirhan emirhan www.ozkula.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek hosting
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 1455
  • Beğeniler 60 / 263
  • Ticaret 39, (%100)

alicin12 adlı üyeden alıntı

sana tavsiyem PayPal kullan :) ben geçen ay 130$ parayı 3 günde İNG Bank hesabına çektim

Paypal en iyisi hızlı , güvenilir , kaliteli.
Bizim kredi kartı fazla geldi :D 300$ paypaldan istedim çabuk göndeirirler inşallah yoksa kred kartı fazla gelecek :D

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al