wmaraci reklam

İnternetten Sermayesiz Para Kazan

3 Mesajlar 888 Okunma
wmaraci reklam

YazmayaUsenenler YazmayaUsenenler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bir önceki yazımda İnternetten Para Kazanmaya Nereden Başlamalı konusunu anlatmıştım. Bu yazımda ise internetten para kazanmak isteyip de sermayesi olmayanlar için bir anlatım yapacağım.

Evet. İnternetten para kazanmak için illa ki bir sermayeye sahip olmanız şart değil. Peki nasıl oluyor bu iş?

Bu konuda benim size önereceğim en iyi yöntem blog açmanız olacaktır. Blog açmanız size birbirinden farklı olan, bir çok kazanç yöntemini kullanabilmenizi sağlayacaktır. Blogunuz üzerinden affiliate marketing, cpa, reklam gibi yöntemlerle yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Tabi her işte olduğu gibi bu işte de çalışmadan kazanamazsınız.

Açtığınız blogun ilgi alanınız dahilinde olması sizin açınızdan çok büyük bir avantaj olacaktır. Bu sayede hem özgün hem ge güncel yazılar yazabilirsiniz. Zaten blog işinde sizi başarıya götürecek 2 etken de budur.

Bu işin en güzel yanı ise bir süre sonra kazancınızı otomatikleştirmektir. Örnek verecek olursak: bir blog açtınız, 3-4 ay boyunca sürekli özgün ve güncel yazılar yazdınız ve bu süre içinde blogunuz ile ilgili seo, tasarım gibi çalışmaları tamamladınız. Sonra 1-2 ay içinde sitenize reklam aldınız ve kazanmaya başladınız. Bu aşamaya geldikten geriye kalan tek şey sonra 3-4 günde bir yazı yazmanız ve kazançlarınızı kontrol etmeniz olacaktır :)

YAZMAYA ÜŞENENLER

http://www.yazmayausenenler.com
wmaraci
reklam

Serjan Serjan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Online Oyun Destek
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Yazılarınızı takip ediyorum hocam. Teşekkürler.

YazmayaUsenenler YazmayaUsenenler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
ben teşekkür ederim :)

YAZMAYA ÜŞENENLER

http://www.yazmayausenenler.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al