Merhaba arkadaşlar,  iPhone veya iPad üzerinden oluşturacağınız Apple Developer hesablarınızı satın alıyorum.

Bu hesabın ücreti yıllık 650TL (Apple tarafından alınan 1 yıllık apple developer hesabı ücreti)

Başvuruda bulunduktan sonra aboneliğin yenilenmesini iptal edebilir ve kart bilgilerinizi silebilirsiniz. Başvuruyu sadece kredi kartınızla bulunabilirsiniz.

Onaylanan hesap başına 350TL ödeme yapıyorum. Yani toplamda 1.000TL ödeme almış oluyorsunuz.

Apple developer hesabının nasıl oluşturulacağını öğrenmek için : https://shiftdelete.net/apple-gelistirici-hesabi-nasil-acilir burayı inceleyebilirsiniz ve 15 dakikada hesap başvurusunda bulunabilirsiniz.

Günde 3 hesap alımı yapılacaktır ve sürekliliği vardır. İlgilenen arkadaşlar bana mesaj yoluyla ulaşabilir, detayları anlatabilirim.

• SIK SORULAN SORULAR •

1) Apple cihazı gerekli mi?

Evet, iOS 14 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlardan bunu yapabilirsiniz.

2) Banka kartı olur mu ?

Hayır. Kredi kartı veya kredi kartına bağlı bir sanal kart ile işlem yapmalısınız.

3) Debit kart(ininal papara vs.) olur mu?

Hayır. Sanal kart ile alım yapabilirsiniz fakat kredi kartınıza bağlı olması gereklidir.

4) Ne kadar sürede onay alır?

Gerekli kurallara dikkat ederseniz genelde en geç 1 gün içinde onay geliyor.

5)Gerekli kurallar nelerdir?

Öncelikle bütün bilgiler doğru olmalı. Kredi kartı/sanal kart sahibi ad soyad ile hesap ad soyad aynı olmalı. Adres. vs. bilgiler tutarlı olmalı. Aynı adresi 2 kere istiyorlar her seferinde virgülüne kadar aynı yazmanız gereklidir. O yüzden copy paste yapmanız tavsiye edilir.

6)Onay süresi ne kadar sürüyor ? Riski var mı ? İade yapılıyor mu ?

Bütün bilgileri doğru doldurduğunuz ve mesai saatleri içinde açtığınız taktirde en geç 1 gün içinde geliyor. Eğer bilgileri doğru doldurmazsanız bu süre uzayabiliyor fakat en kötü ihtimalle kimliğinizi gönderdiğinizde hesap açılıyor. Eğer kimlik göndermezseniz 2 iş günü içinde iadenizi yapıyorlar.