wmaraci reklam
lidertakipci

Kurulum ve Gösterim Başı Para Kazanın. (Ödeme Kanıtlı) Bakmayan pişman olur.

3 Mesajlar 1.069 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

bulgay bulgay Turkcem.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğretmen / Yazar
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1465
  • Beğeniler 486 / 347
  • Ticaret 77, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere harika bir firma daha tanıtıyorum. Firmamız ReklamTrk.com

Site iki şekilde kazandırıyor ve inanılmaz hızlı ödeme yapıyor.
1. Kurulum Başı Kazanç: Sitenizde eğer mediaget tarzı indirme reklamları istiyorsanız bu firma tam size göre. Kurulum başı 0,17 kuruş veriyor. Ödeme alt limiti 25 TL ve ödeme talebinden hemen sonra ödemenizi paypala yapıyorlar. Ben ödeme talebi yaptıktan 15 dakika sonra ödemem yapıldı. Sitede hazır onlarca indirme reklamı butonu da hazır var zaten. Ayrıca istediğiniz sitede kullanabiliyorsunuz. Site eklemenize gerek yoktur.

2.Gösterim Başı Kazanç: Ben sadece kurulum başı kazanç sistemini kullandım ancak gösterim başı kazanç da iyi kazandırıyor. Sitedeki yazıyı sizlerle paylaşayım direkt: Buradaki Kazançlar Yayıncının 1000 Tekil Gösterim Üzerine Kazandığı Fiyat Üzerinedir, Seçilen Tarih İle Şimdiki Kazanç Aynı Olmayabilir. Örn: 3 Ay Önce 1.000 Tekil Gösterim İçin 1.5 TL Kazanırken, Şimdi 2 TL ye Çıkmış Olabilir. Ödemelerinizi "Ödeme Geçmişi" Kısmından Rahatça Görebilirsiniz. Böyle diyorlar. Gösterim başı ödemenin alt limiti 50 TL.

Üye Olmak İçin: ReklamTrk.com

Gelelim ödeme kanıtına.

wmaraci
reklam

Tescil Tescil Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Reklam - Tasarım
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 9 / 1
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam bu çok az veriyor + ne tür reklamlar var..

bulgay bulgay Turkcem.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğretmen / Yazar
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1465
  • Beğeniler 486 / 347
  • Ticaret 77, (%100)
Hani indirme sitelerinde var ya indir butonlu reklamlar. Kurulum başı 0,17 kuruş bence çok da az değil. Gösterim başı reklamları ise poput tarzı. Ben sadece indirme reklamlarını kullandım az hitli bir sitemde.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al