wmaraci reklam
lidertakipci

Link.İM'de Ziyaretçilerim Kayboluyor | Tarafsız Link.İM incelemesi

4 Mesajlar 1.079 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Poi Poi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 65 / 41
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar bildiğiniz üzere uploaderlar, premium hesap siteleri sahiplerinin kazancının %90'ı kısaltma sitelerinden geliyor. Ben de hayatımda 4 farklı kısaltma sitesi kullandım ve ayda ortalama 1xx TL kazanıyorum. 3 tane siteyi hala kullanıyorum ancak birini kullanmayı bıraktım o da Link.İM

Öncelikle Link.im'ye hiç garezim yok, aksine Link.im'nin yapımcısının diğer bir link kısaltma sitesi olan Link.TL benim en sevdiğim kısaltma sitesi + en ilgili site + en yüksek kazancı ordan elde ediyorum.

Link.im'yi kullanmayı bıraktım. Çünkü ziyaretçilerimin kaybolmasına sebep oluyorlardı. Durun açıklayayım.

Benim premium hesap sitemde linke tıklayan biri ilk önce Link.İM'den siteye yönlendiriliyordu, sitedeki başka bir butona tıklayıp Bc.vc'den başka bir sayfaya yönlendiriliyordu.

NOT: BURADA KURALA AYKIRI BİR ŞEY YOK. LİNK.İM'DEN BC.VC'YE LİNK VERMİYORDUM. LİNK.İM'DEN BİR SAYFAYA, ORADAN YÖNLENDİRMESİZ OLARAK BUTONA TIKLAYARAK BC.VC'YE YÖNLENDİRİYORDUM.

Teoride reklama boğmadan en fazla kazanç böyle elde ediliyordu. (Amerika ve Türkiye ağırlıklı hitler)

Fakat sadece Bc.vc kullanırken günde ort 100 gösterim elde edebilirken, Link.İM'yi devreye sokunca Link.İM'de günde 120 gösterim gösterip 20 gösterim parası veriyordu çünkü geçersiz ziyaret yapılıyordu. Bc.vc'de de 20 gösterim gözüküp 20 gösterim parası veriliyordu. Bu işteki tersliği anlamaya çalıştım ve sebebi buldum.

Link.im ile kısaltılan linke girenler 5 saniye bekledikten sonra captcha doğrulamasını çoğu kişi yapamıyordu. Sebebi 5 saniye bekledikten sonra "Continue" butonuna tıklayan ziyaretçiler, Captcha robot doğrulamasının olduğu sayfada doğrulama yapma butonunun geç yüklenmesi sebebiyle butonu görmeden "Continue" tuşuna tıklıyordu ve
bir daha reklam sayfasına yönlendiriliyordu.

Burada Link.im kullanmayın demiyorum, sadece bir sorun belirtiyorum. Bunları göze alarak kullanmak isteyen yine kullansın. Şahsen ben de bazı forumlarda kullanıyorum.

Bu sorunun çözülmesi için önerim:
Link.im kurucusunun bu sitede olduğunu görmüştüm. Onunda dikkatini çekerse Captcha robot doğrulamasının olduğu sayfaya doğrulama butonu yüklenene kadar Please Wait.. tarzında bir şey yazılabilir.
ReklamTL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ReklamTL ReklamTL Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İnternet Reklamcılığı & E-Ticaret
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Sorununuz da haklısınız. Bu yüzden kısa süre önce Link.im'de captcha bölümünü kaldırdık. Şu an tekrar test edip deneyebilirsiniz.
Poi

kişi bu mesajı beğendi.

Poi Poi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 65 / 41
  • Ticaret 2, (%100)

ReklamTL adlı üyeden alıntı

Sorununuz da haklısınız. Bu yüzden kısa süre önce Link.im'de captcha bölümünü kaldırdık. Şu an tekrar test edip deneyebilirsiniz.

Beni, aynı sorunu yaşayanları, benzer Captcha sorunlarını yaşayanları dikkate aldığınız için teşekkür ederim. Tekrar kullanıma başlayacağım en kısa zamanda.
ReklamTL

kişi bu mesajı beğendi.

ReklamTL ReklamTL Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İnternet Reklamcılığı & E-Ticaret
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Poi adlı üyeden alıntı

Beni, aynı sorunu yaşayanları, benzer Captcha sorunlarını yaşayanları dikkate aldığınız için teşekkür ederim. Tekrar kullanıma başlayacağım en kısa zamanda.

Asıl biz teşekkür ederiz ilginiz için :)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al