freelance iş ilanları

Link.TL - 1K - 10 TL ve Günlük Ödeme!

22 Mesajlar 4.854 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

koz4 koz4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)
TC isteniyo hemen şahsen vermem bu konuyu çozerseniz kaydı tamamladım lütfen buna dikkat edin

wmaraci
reklam

ReklamTL ReklamTL Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Reklamcılığı & E-Ticaret
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Gokaycan adlı üyeden alıntı

hocam sistem güzel, wordprese eklediğimiz linkleri otomatik olarak kısa link olarak link.tl ye çevirecek bir eklenti varmı tek tek uğraşmak zor ve zaman alır. Yada en kestirme şekilde nasıl ekleyebiliriz

NemoryTR adlı üyeden alıntı

Bugün: 1 gösterimden, 0.00667 TL kazandınız.

Sorun düzeltilmiştir.

ofarukcaki adlı üyeden alıntı

Kesinlikle kullanmanızı tavsiye etmem çünkü aynı sitelerin sahibinin bir de scam link Kısaltma servisi var (Adfe.es) . Artık ne kadar Güvenilir bilinmez

Ekim ayının ilk haftasında ödemeler yapılacak ve sonrasında günlük olarak düzenli ödenecektir. Link.im ve Adfe.es de saldırı gibi bazı sorunlar yaşadığımız için arka planda çok sorun yaşadık ve onları düzenlemek ile meşguldük.

uzunlarpc adlı üyeden alıntı

+1700 Kişi tıklamış Kazancım 7.48685 TL ?

Diğer ülkelerden de tıklama olmuş olabilir. Size gösterilen 1700 kişi toplam gösterim sayısıdır.

Bore3 adlı üyeden alıntı

Bence ilk diğer link kısaltma servisiniz olan adfe.es ödemelerini yapin artık. Ne bir açıklama var nede birşey. @ReklamTL

Ekim ayının ilk haftasında ödemeler yapılacak ve sonrasında günlük olarak düzenli ödenecektir. Link.im ve Adfe.es de saldırı gibi bazı sorunlar yaşadığımız için arka planda çok sorun yaşadık ve onları düzenlemek ile meşguldük.

Erimeri adlı üyeden alıntı

İlk Ödememi aldım bu siteden :)

Bol kazançlar.

ahmetsn99 adlı üyeden alıntı

1k ya ortalama 5,40tl alıyorum ??

Sistemde bir sorun bulunmaktaydı. Düzeltilmiştir.

EmreTaner adlı üyeden alıntı

çoğul filansa onla alakalı 500 kişi girdi diğelim diğer 500 çoğulsa veya aynı ip filansa normal

olabilir ama o kadarda değil çoğul olsa bile en az 8tl falan olur bence en yüksek 7tl falan veriyolar galiba 10tl falan değil

Sistemde bir sorun bulunmaktaydı. Düzeltilmiştir.

koz4 adlı üyeden alıntı

TC isteniyo hemen şahsen vermem bu konuyu çozerseniz kaydı tamamladım lütfen buna dikkat edin

T.C. Kimlik Numarası mecburi olarak gider pusulasında belirtilmek üzere istenmektedir. Size herhangi bir zararı yoktur.

Bore3 Bore3 C++ Gray Hat Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

ReklamTL adlı üyeden alıntı

Açıkcası daha önceden link.tl kullanmısdım herhangi bir problem yasamadım zaten buna güvenerek adfe.es başladım ancak ödemeler yapılmayınca birde hiçbir şekilde geri dönüş olmayınca scam gözüyle bakıyordum ancak ödeme yapcaz demenize inanıyorum. Keşke daha erken bir bilgilendirme yapsaydınız.

• Üyelik 23.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Bore3 adlı üyeden alıntı

Açıkcası daha önceden link.tl kullanmısdım herhangi bir problem yasamadım zaten buna güvenerek adfe.es başladım ancak ödemeler yapılmayınca birde hiçbir şekilde geri dönüş olmayınca scam gözüyle bakıyordum ancak ödeme yapcaz demenize inanıyorum. Keşke daha erken bir bilgilendirme yapsaydınız.

İş yoğunluğundan dolayı diğer 2 sisteme çok ilgi gösteremiyoruz açıkcası. Bu sebeple sistemlerdeki sorunları düzeltip işleyişlerinde bazı zorluklar vardı onları düzenlemek ile meşguldük tamaladık. Ödemeleride ay başında tüm üyelere tamamlayacağız. Sonrasında günlük ve düzenli olarak yapacağız.

Teşekkürler.

wmaraci
wmaraci

ahmetsn99 ahmetsn99 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 14 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
hocam şimdide sayımları düştü galiba pcden denedim saymadı telden denedim yine saymadı ?

• Üyelik 23.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

hocam şimdide sayımları düştü galiba pcden denedim saymadı telden denedim yine saymadı ?

Gün içerisinde önceden tıklama yaptıysanız eğer saymaması normal. Reklamı Geç butonuna tıklıyor musunuz?

ahmetsn99 ahmetsn99 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 14 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

ReklamTL adlı üyeden alıntı

Gün içerisinde önceden tıklama yaptıysanız eğer saymaması normal. Reklamı Geç butonuna tıklıyor musunuz?

Evet hocam yain tekrar denicem bakalim

• Üyelik 23.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Evet hocam yain tekrar denicem bakalim

Elbette 24 saatlik çerez süresi dolduktan sonra deneyebilir yada başkasına tıklatabilirsiniz.

İyi günler.

ofarukcaki ofarukcaki Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 32 / 40
  • Ticaret 7, (%86)
ReklamTL adfe.es te 50 nin üzerinde referans üyem vardı ! Forumlarda tanıtım yaptım şimdi o insanların hepsi bana küfrediyor, 10$ biriktirip ödeme alamayan o kadar çok kişi var ki. Ve sürekli olarak benim referans kazançlarımı sıfırladınız, 50$ ın üstünde kazanan referansım bile vardı ama hepsi 0$' bunun açıklaması var mı

yasin66 yasin66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 28 / 10
  • Ticaret 2, (%50)
link im kullanmıştım 2 hafta siteye girmedim girdigimde ise sitede biriken para silinmiş dolandırıldım açıkcası link.tl de tc istiyor o yüzden kullanmıyorum

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al