freelance iş ilanları

MMMTurkey'e Günde 3 Dakikanı Ayır %100 Kazanç Sağla!

5 Mesajlar 1.080 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

AzraeL AzraeL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba arkadaşlar

Sizlere anlatacağım sistem ile yatırım yaparak %100 kar edeceksiniz.

Sistem scam felan değildir.

Sistemimizin Adı MMM TÜRKİYE'dir.

Biraz dolaşmayla gezmeyle sistemi daha rahat kullanmaya başlayacaksınız.

Bugün 50TL yatır bi dahaki ay 100TL olarak çek mantığı var. Ancak her 10TL ve üzeri kar ettiğinizi sisteme yatırırsanız daha hızlı kar edersiniz.

MMM Sistemi 2011 yılında kurulmuştur ve dünya genelinde 200 milyondan fazla kullanıcısı vardır.

Sistem Türkiyeye 6-7 ay önce geldi ve türk kullanıcılarınada kazandırmaya başladı. Türkiye kullanıcıları her geçen gün bir hayli hızlı artıyor.

MMM Türkiyeden Sisteminden Nasıl Para Kazanılır?

Öncelikle sisteme para yatırmalısınız ve kazanmaya başlayasınız.(Minimum 10TL)

Sistem normalde %20 kar ile çalışmaktadır. Parayı ne kadar bırakırsanız bırakın %20 ile devam eder.
Bunu arttırmak için bazı görevleri yapmanız gerekir.Bu görevler günlük ve basittir.Facebook'ta paylaşım, yorum yapma vs. gibi...

Örneğin görev yaptığımızda; 900TL yatırım yaparak sisteme girdik diyelim. Bu sistemin bize vereceği günlük kar, 900TL/30GÜN = 30TL'dir.

Görev yapmadığımızda ise; Yine 900TL ile girdik diyelim. Bu sistemin bize vereceği günlük kar, 6.03TL'dir.

Görev yapmadığınız taktirde kazanç oranı %0.67
Görev yaptığınız taktirde kazanç oranı: %3.33

Aradaki fark %2.66

Sistemi beğenmedim para mı geri almak istiyorum?

Evet arkadaşlar sistemi beğenmediniz hemen para çekmek için "yardım al" butonuna tıklayarak yardım alıyorsunuz ve tüm paranızı sistemden çekebiliyorsunuz.

Sisteme yeni 300TL ile girdiğinizi var sayıyorum. Beğenmediniz Ertesi gün sistemden çıkmak istediniz sistemden 330TL ile ayrılabilirsiniz.

Peki Görevler Nedir? - Görevler Kolaymı? - Görevler Nasıl yapılacak?

Arkadaşlar görevler basit facebook'ta MMM Tanıtma amaçlı 1-2 dakika sürmeyecek paylaşım yapacaksınız. Sistemdeki adınızla paylaşım yapacağınız hesabın adı soyadı aynı olması yeterlidir.

Görevlerin nasıl yapılacağı ile ilgili bir rehber size yardımcı oluyor ve böylelikle görevleri rahat bir şekilde yapıyorsunuz.

Bu görevlerde size verilen özel kodu, hastag'leri ve açıklamayı paylaşıma ekleyerek paylaşıyorsunuz.

Görev örneği:

Nasıl yapacağınız gördüğü gibi yazmaktadır.

YARDIM OLAYI?

Ben sisteme 50TL yatırdınız diyelim, bu sıradada sistemden 50TL çekecek bir kullanıcılar var siz bu kullanıcıyla eşleşmek için sıra beklersiniz. Rastgele bir kullanıcıyla eşleştikten sonra, Bu kullanıcıya parayı ödeme kanıtı ile birlikte atarsınız. Kullanıcıda ödeme katınına bakarak onay verir. Böylelikle para sisteme girmiş olur ve kar vermeye başlar.

Başlarda sistem karışık gelebilir ama sisteme girince çabukcak çözeceksiniz ve kolaylığı göreceksiniz.

MMM Hakkında yardım etmem için MMM TÜRKİYE'nin skype grubu var. Beni skypeden eklerseniz bende sizi skype grubuna ekleyeceğim ve hem skype grubuyla hemde benle sürekli iletişim halinde olacaksınız.

Referans Olayı: Sisteme arkadaşlarınızı davvet ettiğiniz taktirde referans ile kayıt olan arkadaşlarınızdan sistemeye yatırdıkları paranın %10'u size gelir ve bu %10 arkadaşınızın bakiyesinden kesilmez.

Sisteme 50 dolar üzerinde bir giriş yaparsanız size kayıt primi olarak 20 dolar veriyor ve bu 20 dolar 2 hafta içinde para çekilebilir hale geliyor.

Yazdığım bu makalenin en altında skype hesabım ve referanslı-referanssız linklerim bulunmaktadır bunlardan birine girebilirsiniz.(Referanslı linkten girerseniz sevinirim.)

VEE BAŞLAYALIM

Aşama Aşama resimlerle size yardımcı olacağım.

Öncelikle buradan kayıt oluyoruz.

Buradaki tüm gerekli kısımları dolduruyoruz.
Davvet kısmında bişey yazmıyorsa "bilalcelik" yazarsanız sevinirim

ve buradan sisteme giriş yapıyoruz. Giriş yapmadan bir CAPTCHA kodu gelecektir onu yazdıktan sonra "Giriş yap'a" tıklayın.

Son olarak böyle bir ekran gelecek ve bu ekrandan konuda anlattığım gibi yatırımınızı yapacaksınız...

Referans'ım ile üye olan arkadaşlar hiç birşey kaybetmiyorsunuz. Size sistemle ilgili her konuda elimden geldiğince yardımcı olacağım.

Üye Olmak İçin
Referanslı Link:TIKLAYINIZ
Referanssız Link:TIKLAYINIZ:(

MMM TÜRKİYE KANITLARINI "youtube" olsun "google" olsun rahatlıkla bulabilirsiniz.

Sisteme sadece https://mmmoffice.com üzerinden giriş yapın.
Şimdiden herkese bol bol kazançlar.

wmaraci
reklam

52282 52282 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 26.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 169 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
http://www.gazetevatan.com/rus-titan-i-turkiye-de-hortladi--925775-gundem/

http://t24.com.tr/haber/saadet-zinciri-titan-hortladi,332573

newyorker newyorker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
Zaten sacma sapan bisey oldugu ortada haftaya batmayacaginin garantisi yok :)

CezaLet CezaLet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dil Öğrencisi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 418 / 276
  • Ticaret 15, (%100)
180 tl ile girdim 2 hafta önce. 20 tl çekip geri yatırdım, 30 tl çekip geri yatırdım, 90 tl çekip geri yatırdım.

Şu ana kadar bir sorun yaşamadım ama yaşanmayacağı anlamına gelmez. İlk yatırdığım parayı cebime aldıktan sonra gözüm kapalı devam ederim...

Öyle böyle. Şöyle şöyle.
wmaraci
wmaraci

fulltimeonline fulltimeonline WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 49 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
Ben 2000 ile girdim 15 gün önce şuana kadar ödemelerde hiç sorun yaşamadım. İlk aydan sonra ana parayı çekip döndüğü kadar karı döndürecem içeride
CezaLet

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al