wmaraci reklam

Nasıl Para Kazanabilirim?

15 Mesajlar 4.581 Okunma
wmaraci reklam

Bariswp Bariswp ZM Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ZM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 2267
  • Beğeniler 316 / 445
  • Ticaret 15, (%100)
pekala teşkkürler

wmaraci
reklam

saidyavuz saidyavuz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek Primary school teacher
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 0 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
tabi reklamları görecek ziyaretçilerin olması gerek, ziyaretçi sayın çok oldumu örneğin günde en az bin kişi olursa emin ol sana bir sürü kişi reklam verir o an geldiğinde seo site düzeni falan çoğu kişi önemsemez zaten şuanda para kazanmayı bekleme benim bloguma da günlük 200 ile 300 arası kişi giriyor ama tık yok

Bariswp Bariswp ZM Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ZM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 2267
  • Beğeniler 316 / 445
  • Ticaret 15, (%100)

saidyavuz adlı üyeden alıntı

tabi reklamları görecek ziyaretçilerin olması gerek, ziyaretçi sayın çok oldumu örneğin günde en az bin kişi olursa emin ol sana bir sürü kişi reklam verir o an geldiğinde seo site düzeni falan çoğu kişi önemsemez zaten şuanda para kazanmayı bekleme benim bloguma da günlük 200 ile 300 arası kişi giriyor ama tık yok

pekala anladım peki bu beklenti ne zamandan sonra oluşmalı sence :)

saidyavuz saidyavuz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek Primary school teacher
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 0 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
aslında belli bir zaman aralığı söylemek zor yalnız hitap ettiğin özel bir alan var ise o alan ile ilgili ziyaretçi yüzden yüksek olmalı örneğin türkiyede video izleyen kesim 10 milyon ise yüksek miktarlarda para kazanmak için 1 milyon kişiye hitap etmen gerek öte yandan hitap ettiğin alan ziraat alanı gibi bir alansa atıyorum 100 bin kişimi var bunun 10 binini bile çeksen iyi para kazanabilirsin o an gelene kadar çalışmaya devam et ne zaman o anın geldiğini anlarım dersen sana reklam vermek istiyorum diye bir email alıncaya kadar o yüzden hitap ettiğin alanın profilini iyi oku genelde nerelere takılırlar hangi tarihlerde neye ihtiyaçları olur gibi şeyleri özgün ve faydalı bir şekilde aktar ki ziyaretçi sayın artsın onun dışında kendi istatistiklerini takip et ve onların profilini reklam sayfasına ekle bu sayede sana reklam vermek isteyenler senin hedef kitlene uyun olup olmadığını daha rahat anlarlar

wmaraci
wmaraci

Damon Damon Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 10 / 13
  • Ticaret 1, (%100)
Kullandıgınız sponsor tıkları saymıyor çok kez şikayet eden görmüştüm :)
Advanseden neden ban yediniz ? legal bir site gibi gözüküyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al