wmaraci reklam

Ogretiyor.com ile Video Eğitim Yükleyerek Kazanmak

5 Mesajlar 493 Okunma
wmaraci reklam

doruku doruku WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek dijital medya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** Ü**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Değerli Okuyucular,

Bu başlığı Ogretiyor.com a video eğitim yükleyerek internetten kendine düzenli ek gelir yaratmak isteyen, ya da daha ciddi yaklaşarak geçimini bu işten sağlamak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilmek üzere açıyorum.

Öğretiyor a uzmanlık alanınızda kolayca çekebileceğiniz video eğitimler yükleyerek iki farklı kanaldan gelir elde edebilirsiniz;

1- İçeriklerinizin bir kısmını premium, yani ücretli eğitimler yaparak, bu eğitimlerin tüm satışlarından %50 kazanç elde edebilirsiniz.
2- Video içerikleriniz sayesinde ağınızı genişletebilir, daha çok kişiye ulaşabilir ve alanınızda uzmanlığınızı göstererek, potansiyel müşterilere ulaşabilir, ek iş imkanları oluşturabilirsiniz. Ogretiyor da çoğu platformların aksine eğitmen profilinizde istediğiniz tüm iletişim link lerinizi bırakabiliyorsunuz, bu şekilde ilgili kişiler size direkt olarak ulaşabiliyor.

Ogretiyor yeni ders ekleme kriterleri aşağıdaki linkte; kısaca içeriğiniz ogretiyor için özel olarak üretilmiş olması, herhangi bir reklam içermemesi, görüntü ve ses kalitesi rahatsız edici derecede kötü olmaması ve hitabınızın 'kasmamakla' beraber, fazla da 'lakait' olmaması gerekmektedir.
Yeni Ders Ekleme Kriteleri

Ayrıca kaliteli bir içerik hazırlamak isteyenlere şu video eğitimi öneriyorum;
Eğitim nasıl hazırlanmalı ?

Ücretli eğitimlerle ek gelir oluşturmak isteyenler için şu video eğitimi öneriyorum;
Ücretli Eğitim Stratejileri

Son olarak emek olmadan hiç bir şey olmayacağını hatırlatmak ister, iki video yükleyerek zengin olamayacağınızı, ya da üç video yükleyerek her ay otomatik 1000 tl kazanamayacağınızı (aşırı iyi bir konununuz olmadığını varsayarak) belirtmek isterim.

Ancak özenerek, bir kaç gününüzü ayırarak bolca dersler, ve eğitim setleri yayınlarsanız, oldukça ferahlatıcı gelirler sağlayabilirsiniz. Bu işe profesyonelce yaklaşarak sürekli bu tarz içerikler üreterek, Ogretiyor takımıyla işbirliği yaparak hayatınızı bu işten geçindirmeniz de mümkün.

Verdiğim kaynaklarda ciddi ilgilenecek arkadaşlar pek çok soruya cevap bulabilecek olsalar da, sorularınız için elimden geldiğince cevaplayarak yardımcı olmaya çalışacağım.

Başarılar, bol kazançlar,

Doruk Ü.

wmaraci
reklam

Gerilim Gerilim alokapida.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1918
  • Beğeniler 496 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
Güzel proje hayırlı olsun bol kazançlar

Hemenjet - Market Alışverişin Jet Hızında Kapıda (hemenjet.com)

• Üyelik 30.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek dijital medya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** Ü**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
teşekkürler, katılımınızı bekleriz.

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
çok güzel tebrik ederim yanlız bir sorum var derslerde aklımıza tkılan soruları sorabileceğimiz canlı bir muhatap bulunuyormu sitede ?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 30.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek dijital medya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** Ü**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Tabii ki, ders altı yorumlarda ve http://forum.ogretiyor.com da sorularınızı iletebiliyorsunuz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al