freelance iş ilanları

Ojooo ile daha kolay kullanım ile daha çok kazanın

7 Mesajlar 937 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

TekilCPM TekilCPM Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 116 / 67
  • Ticaret 2, (%100)
Büyük ihtimalle bu güvenilir PTC sitesinin ismini duymuşsunuzdur.Ancak bu PTC sitesinin daha kullanışlı ve daha çok kazandırdığını özetle anlatmak istedim.

Ojooo Türkçe Arayüzü ile Kullanım Kolaylığı Sağlıyor.
Daha çok reklam ile size daha çok kazandırıyor.
5,30 ve 60 saniyelik reklamlar ile kazanç miktarı artıyor.

Kısacası güvenilirliğinin yanında diğerlerine nazaran kazanç miktarı da yüksek.
PTC siteleri genel olarak reklam başına 0,001$ veriyor.Ojooo'da bu fiyat üzerine çalışıyor ancak farklı reklam çeşitlerinden dolayı(5sn,30sn,60sn) kazancınız diğerlerine göre daha çok oluyor.İlk başlarda günlük 0,07$ kazanabiliyorsunuz.Kazandıkça referans alıyorsunuz ve o kazancından bir şey kaybetmeden size kazancının yarısını kazandırmış oluyor.Tabi eğer manuel refrans bulabilirim diyorsanız.Sizin için çok daha iyi olabilir.

Detaylı inceleme için TekilCPM

Kayıt için;
Refli Üyelik
Refsiz

wmaraci
reklam

kuvayi kuvayi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek Haber Editörü
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad L** G**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 56 / 55
  • Ticaret 3, (%100)
Bu konu daha önce forumda paylaşıldı. Biraz araştırmanız gerekirdi.

Ayrıca ojooo konusunda ödemelerin yapılmadığına dair sitesinin forumlarına bir göz atmanızı tavsiye ederim. Çok kişi şikayetini dile getirmiş ve hala da devam ediyor şikayetler. Ojooo forumlarına bir bakın.

Canka591 Canka591 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

kuvayi adlı üyeden alıntı

Ayrıca ojooo konusunda ödemelerin yapılmadığına dair sitesinin forumlarına bir göz atmanızı tavsiye ederim. Çok kişi şikayetini dile getirmiş ve hala da devam ediyor şikayetler. Ojooo forumlarına bir bakın.

Ben 2 dolar çektim ödeme konusunda sıkıntı yok :)

• Üyelik 27.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 116 / 67
  • Ticaret 2, (%100)

Para çektiğim için değil okuduğum kullanıcıların yorumlarını inceleyerek yorumladığım bir konu.Burada insanları kandırmaya çalışmıyoruz.Belki sende haklısındır gecikmeler yaşanmış olabilir bazı arkadaşlar için.Ama çok yakın tarihlerde ödeme kanıtlarını gördüğüm için bu kanaate vardım.Arama motorlarının mail sunucularının olduğu büyük bir firma Ojooo bu sebeple kalitesinden bahsettim.Ojooo yine premium üyeliksiz en çok kazandıran PTC sitesi bana göre.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek Haber Editörü
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad L** G**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 56 / 55
  • Ticaret 3, (%100)
Sitesinin forumlarında ödemeler yapılmadığı için isyankar bir şekilde veryansın edenlerin mesajlarına ve scam monitör sitelerine mi inanacağız; yoksa ödeme kanıtı sunmadığınız halde "Bana ödediler" demenize mi ?

Siz karar verin...

Buyurun bakın : http://www.allhyipmonitors.com/details/wad.ojooo.com?final=1

http://netbusinessrating.com/en/review-9579-ojoo

• Üyelik 27.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 116 / 67
  • Ticaret 2, (%100)

Sitesinin forumlarında ödemeler yapılmadığı için isyankar bir şekilde veryansın edenlerin mesajlarına ve scam monitör sitelerine mi inanacağız; yoksa ödeme kanıtı sunmadığınız halde "Bana ödediler" demenize mi ?

Siz karar verin...

Buyurun bakın : http://www.allhyipmonitors.com/details/wad.ojooo.com?final=1

http://netbusinessrating.com/en/review-9579-ojoo

Bak güzel kardeşim ya yazdıklarımı okumadan cevaplıyorsun yada yazdıklarımı anlayamadan cevaplamaya çalışıyorsun.Ben "Bana Ödediler" diye bir kelime kullanmadım.Ödeme kanıtları gördüm o yüzden güvenilir olduğunu söyledim diyorum.Verdiğiniz linklerin kalitesi hakkında yorum dahi yapmayacağım.Ve 2.verdiğiniz linkte yorumlara biraz daha bakarsanız ödemelerin yapıldığını kanıt olarak onlar göstermiş.Ve scam diyen 1 kişi 3-5kere yorum yapmış.

• Üyelik 12.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek Haber Editörü
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad L** G**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 56 / 55
  • Ticaret 3, (%100)

TekilCPM adlı üyeden alıntı

Bak güzel kardeşim ya yazdıklarımı okumadan cevaplıyorsun yada yazdıklarımı anlayamadan cevaplamaya çalışıyorsun.Ben "Bana Ödediler" diye bir kelime kullanmadım.Ödeme kanıtları gördüm o yüzden güvenilir olduğunu söyledim diyorum.Verdiğiniz linklerin kalitesi hakkında yorum dahi yapmayacağım.Ve 2.verdiğiniz linkte yorumlara biraz daha bakarsanız ödemelerin yapıldığını kanıt olarak onlar göstermiş.Ve scam diyen 1 kişi 3-5kere yorum yapmış.

Benden daha güzel kardeşim birincisi, "Bana ödediler" diyen kişi olarak seni kastettiğimi nereden çıkardın ? Bir tek senin mesajların mı var bu konuda ?

İkincisi, linklerin kalitesi konusunda biraz araştırma yaptığın takdirde ilk linkte; netteki bütün monitör sitelerine ait takip verileri mevcuttur. Tek bir monitör raporu değildir.

Üçüncüsü, ödeme kanıtı olarak 2. linkteki sitede paylaşılan belgelerin tarihlerine de iyice baktın mı sen ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al