wmaraci reklam

Oyun Oynayarak BTC, Dogecoin & ETH Mining Yapın (Ödeme Kanıtlı)

2 Mesajlar 712 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
Merhaba, 30-60 saniyelik oyunlar oynayarak kazım gücü elde edebileceğiniz ve bu kazım gücünü BTC, Dogecoin ve ETH'ye ayrı ayrı ya da hepsini sadece birine aktarabileceğiniz RollerCoin - Online Mining Simulator oyununa kayıt olabilirsiniz.

RollerCoin'de diğer patlayan sistemlerdeki gibi yüksek kazanç vaat edilmiyor. Hem oyun oynarım hem de ufak miktarlar kazanırım ya da geleceğe biriktiririm derseniz eğlenceli bir aktivite olur. Sistem 2018 yılından beri aktif şekilde faaliyet gösteriyor.

Nasıl kazım gücü elde ediliyor? :

30-60 saniyelik oyunlar oynayarak 0.600 TH/s'den başlayan kazım güçleri elde edebiliyorsunuz.

Oyunlarda level sistemi mevcut, yani oynandıkça daha çok kazım gücü vermeye başlıyor. 24 saatte bir levellar sıfırlanıyor.

Oyun içindeki kazım makinesinin geçerlilik süresi oynadığınız her 10, 30, 60 oyunda 3, 5, 7 gün olarak değişmektedir. Her gün en az 1 oyun oynanmazsa makine standart seviyeye düşecektir.

Örneğin; bugün 10 oyun oynadınız. 10'uncu oyundan sonraki tüm oyunlardan elde edeceğiniz kazım güçleri 3 gün boyunca geçerli olacaktır.

Yatırım yaparak da oyun içi rig satın alabilirsiniz. Rigler sizin için aktif olmasanız da kazım yapmaya devam eder.

Her 5 dakikada bir blok ödülleri kullanıcıların kazım gücüne göre dağıtılmaktadır.

Yatırım şartı var mı? : Yok

Çekim limiti nedir? :

Bitcoin için 0.0001 BTC

Dogecoin için 360 DOGE

Ethereum için 0.004 ETH

Çekimlerde komisyon alınmamaktadır. Bazen blockzincirinden kaynaklı ETH çekimlerinde komisyon alınabilmektedir.

Ödeme Kanıtı:

Ödeme kanıtı bana ait değildir, ben direk miner cihazları satın alıyorum. Ancak site güvenilirdir.

Sizlere maddi anlamda güzel destek olabilecek bir site. Sizlerden ricam kayıt olacak kişiler referans bağlantım ile kayıt olsunlar. Bu sayede bana ufak bir destekte bulunabilirsiniz.
Site Adresi:

Referanslı: https://rollercoin.com/?r=kl0r75fy

Referansız: https://rollercoin.com

wmaraci
reklam

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
Siteme yeni gireceklere öneri; kazımınızı %100 doge coin üzerine yapın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al