wmaraci reklam
lidertakipci

Para kazandırır gelin

7 Mesajlar 1.018 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Radroff Radroff WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web master
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 6 / 3
  • Ticaret 1, (%100)

Arkadaşlar Çinde yaşıyorum Sahibinden de dükkan açıp veya kendi sitesinde, dükkanında çinden ucuza alıp kar ile satmak isteyen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim.
Sahibinden.com da bakıorum çindeki 10 tllik zippoları 50-150 tl ye satıyorlar.inanılmaz kar.saat satılabilir güneş gözlüğü olabilir çanta olabilir ilgilenmek istediğiniz her ürünü size sağlıyabilirim

Benim türkiyede tutacağına inandığım ürün budur! 2-3 TL maliyeti 10-15 ye saat çinde kapış kapış gidior bu ürün

alın buda sahibinden satıcı çinden alıyor sadece tek satıcı başka kimsede yok ürün reklam yapmadığı halde 11 tlden 500 adet satmış:eek:
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-giyim-aksesuar-bayan-dolar-euro-tasarim-cuzdanlar-146075973/detay

wmaraci
reklam

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
Aliexpress ve DX den almak varken neden siz?

Charizard Charizard Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 74 / 43
  • Ticaret 13, (%100)
Çinden buraya nasıl getireceğiz ? gümrük vergileri ? ya gümrükte kalırsa mallar ? getirilecek mal 1-2 bin tllik ise iş yapmaz 20-100 bin lira yatıracaksın ki kendini döndersin.

• Üyelik 19.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web master
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 6 / 3
  • Ticaret 1, (%100)

mühendis adlı üyeden alıntı

Aliexpress ve DX den almak varken neden siz?

Çünkü gelecek ürünün kalitesinden emin olamazsınız hocam 5 yıldır çindeyim ve alixpress alibaba gibi sitelerde kendini fabrika gibi gösteren bir sürü ************** ve komisyoncu var hadi fabrika ile irtibata geçtiniz diyelim onlarında 100 mal dan 20 sinin bozuk defolu çıkıp çıkmıcağı belli değil :) ben burda fabrika ya bizzat kendim gidip ürünleri kontrol edeceğim

Ek Olarak:

Charizard adlı üyeden alıntı

Çinden buraya nasıl getireceğiz ? gümrük vergileri ? ya gümrükte kalırsa mallar ? getirilecek mal 1-2 bin tllik ise iş yapmaz 20-100 bin lira yatıracaksın ki kendini döndersin.

çinden ürünün hacmine göre kargo seçilir mesela saat çakmak gibi küçük ürünler 1000 adet uçak kargo ile gelir ama hacmi büyük olanlar gemi ile gönderilir. ürün gümrükte kalmaz hocam yüzde 18 vergisini ödeyerek resmi olarak alıcaksınız ürünü ben saten fiyat verirken vergisi içinde kargo ücreti içinde fiyat vericeğim size mesela 1000 tl lik mal aldınız vergisi ile 1180 tlye gelecek 1000 tlyi direk ürüne ödüceksiniz 180 tlyi de ürün gelince gümrük memuruna
1-2 bin tllik iş yapar hocam ürünü sahibinde 1 hafta anasayfaya koyun ürünü iyi seçtiğseniz o ürün 1 hafta verdiniz paranın 2 -3 katını rahat verir kazandıkça büyütürsünüz sermayenizi

wmaraci
wmaraci

KadirKC KadirKC WORDPRESS Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 1290
  • Beğeniler 0 / 208
  • Ticaret 27, (%100)
hocam şöyle oluyormu bilmiyorum ama telefon alsanız üstüne gift yazsanız kutuya sarsanız içine fotura eklemeseniz oluyormudur bir bilginiz varmı ?

• Üyelik 19.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web master
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 6 / 3
  • Ticaret 1, (%100)

KadirKC adlı üyeden alıntı

hocam şöyle oluyormu bilmiyorum ama telefon alsanız üstüne gift yazsanız kutuya sarsanız içine fotura eklemeseniz oluyormudur bir bilginiz varmı ?

hocam telefon bilgisayar kamera bunun gibi şeylerde olmuyor vergisini ödeseniz de alamazsınız bu cihazların girişi yasak çok denedik ama sokamadık bir türlü

ama çinden yanınızda getirebiliyorsunuz 1-2 adet sıkıntı olmuyor

sometimes sometimes Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 06.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 /
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 22 / 9
  • Ticaret 1, (%100)

Radroff adlı üyeden alıntı

hocam telefon bilgisayar kamera bunun gibi şeylerde olmuyor vergisini ödeseniz de alamazsınız bu cihazların girişi yasak çok denedik ama sokamadık bir türlü

ama çinden yanınızda getirebiliyorsunuz 1-2 adet sıkıntı olmuyor

Geçen hafta aliexpressten bir telefon aldı arkadaş. Sorunsuzca geldi ptt ile

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al