Paylaş & Kazan Sistemiyle paylaşan herkese günlük 50 - 100 TL arası kazandırmak

36 Mesajlar 5.285 Okunma
smmexpress

kaan05 kaan05 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 33 / 23
  • Ticaret 2, (%100)
(Konu Güncellenmiştir);

14.09.2015 an itibarı ile yaklaşık 15.000 üyesi bulunan Video Tüneli 2. ayının sonuna doğru gelirken birçok yenilik ve güncelleme getirdi. Bunlardan bazıları:

- 750 gösterim = 1 TL
- Arkadaşını davet et 20 TL kazan uygulaması güncellennerek illaki davet linkiniz ile herhangi birini davet etmenize gerek olmadan kendinize özel link ile sosyal medyada video paylaşımı yaptığınızda; o video linkine tıklayıp gelen ziyaretçiler üye olursa, anında alt üyeniz olarak gözükecektir.
- Sistem çalışma mantığı oldukça basit; üye olduktan sonra her video sayfasında bulunan kendinize özel link ile sosyal medyada paylaşım yapıyorsunuz ve "Hesabım" bölümüne girip arkanıza yaslanıyor, gelen görüntüleme = kazançlarınızı izliyorsunuz.
- Videoları sitene ekle uygulaması.
- T.C. Kimlik No girme zorunluluğu kaldırılmıştır.
- Sistemimizin ödeme alt limiti 50 TL olup her ayın son günü ödeme günümüzdür.

Sistemimiz ile alakalı bir video çektik, izlerseniz çok daha net anlayacaksınız.

İlk ayımıza ait ödeme kanıtları aşağıdadır:

- http://i.hizliresim.com/b2ozR8.jpg
- http://i.hizliresim.com/B0Bpgg.jpg
- http://i.hizliresim.com/OZX15Z.jpg

Sistemimizin günlük tekil hiti +200k olup; iş ortağımız olarak bizimle çalışmanız halinde sizlere özel linklerin arama motorlarında indexlenmesi, facebook sayfamız üzerinden duyurduğumuz günlük kampanyalarımız (10k görüntülemeye 15k görüntüleme hediye vs gibi) de dahil olmak üzere bizimle kazanmanın çok kolay olduğunu göreceksiniz.

Siz değerli wmaracı üyelerini beraber çalışıp, beraber kazanmaya davet ediyorum. İlgi ve alakanızdan ötürü şimdiden teşekkür ederim.

Kayıt için buraya tıklayabilirsiniz.

--------------------------------------------------------------------
Sitemizi ilk kurduğumuzda wmaracı'nda açtığımız bu konuya girdiğimiz ilk mesaj:

kaan05 adlı üyeden alıntı

Merhaba arkadaşlar;

Öncelikle kendimi tanıtayım. Bende yıllardır bir çoğunuz gibi çeşitli web siteleri yaptım, ama bir noktadan sonra doyum alamayınca veya boşa kürek çektiğimi görünce yaptığım web sitelerini kapattım ve uzun yıllar beyin fırtınası yaptım..

Acaba nasıl bir site yapmalıyım ve hem ben hem arkadaşlarım para kazansın ?

Sürekli aklımda bu düşünce vardı. Ancak hazır sistemlerle, sınırlı kodlama bilgisiyle bir yere varılmıyordu. Neden "örneğin" bir Amerikalının yaptığı web sitesi anında tutarken, ülkemizde yapılan web sitelerine çöp gözüyle bakılıyordu..

Sonunda harika bir fikir üretip, bunu yazılıma döktüm ve "Video Tüneli" çıktı ortaya.

Fikir şu: Öncelikle bir video sitesi kurdum. Baştan aşağı, admin panel, tema gibi bütün kodlamalarını ben yaptım. Bir editör ekibi kurdum ve sürekli günlük 20 video ekleniyor siteye. Buraya kadar güzel. Sonrasında da bir üyelik sistemi oluşturdum ve üye olup siteden video paylaşan herkese para kazanmayı vaadettim (günlük ortalama 50 - 100 TL arası*). Buda yetmedi, siteye arkadaşlarını davet eden üyelere de her davet ettiği üye için 20 TL kazanmayı vaadettim. Üye olan herkese ayrıntılı analiz ve profil sayfaları oluşturdum. Yine üye olan herkese (sitemizden kazandığı ücretin ödemesini) Paypal veya herhangi bir banka üzerinden yapma seçenekleri sundum.

Sonuç itibarıyla "videotuneli.net" çıktı ortaya. Şuan henüz 1 haftalık çok yeni bir proje ve 57 üyeye sahibiz, bunlarda benim arkadaş çevrem zaten.

Sizce bundan sonra durum ne olur?

Bu projeye bakış açınızı, sistem hakkındaki düşüncelerinizi ( + & - ), olması - olmaması gerekenleri yorum olarak iletirseniz sevinirim.

Projemizin yayınlandığı internet sitesi: videotuneli.net

Kampanya sayfası için: Paylaş & Kazan

Kayıt olmak için: Video Tüneli | Kayıt

Okuyup fikirlerini belirten arkadaşlara ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyorum.

(*) = "Sitede belirtilen şartlar ve (Bilinmesi Gerekenler) başlıklarındaki bilgilerin yerine getirilmesi durumunda."

Not: Proje videosu hazırlanıyor, yarın gün içinde konuya eklenecektir.

Bizimle çalışan arkadaşlardan referanslar:

[QUOTE=Karakurt;1458691]Ben de sistemi ilk kullananlardanım yan facebook hesabımda 4 kez paylaştım sonuç :

Videolar ilgi çekici olduğundan çok rahat tıklanıyor. Üye olacak arkadaşlar referans linkim :) http://goo.gl/73Z1Lq .

Güncelleme‬:

Artık sitemizden paylaştığınız videolara tıklayıp sitemize söz konusu videoyu izlemeye gelip kayıt olan ziyaretçi olduğunda, sistemimiz tarafından otomatik olarak videoyu paylaşan kişinin referans üyesi sayılacak ve her 1 adet üye için 20 ₺ almaya hak kazanabileceksiniz. Detaylar sitemize giriş yaptıktan sonra "Hesabım" bölümündeki "Duyurular" kısmında.

Herkese mutlu paylaşımlar, bol kazançlar.[/QUOTE]

wmaraci
reklam

amatoryus amatoryus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 1531
  • Beğeniler 253 / 293
  • Ticaret 1, (%0)
ilk yorum benden ;) öncelikle siteniz hayırlı olsun her şey güzel ama aklıma takılan bir şey var google (adsense) bile aldatmayı başaran adamlar varken bence siz bu işten zararlı çıkarsınız gibime geliyor hocam
kaan05

kişi bu mesajı beğendi.

igunayCOM igunayCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emi Ajans / Founder
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 142 / 141
  • Ticaret 7, (%100)
Tutar bu sistem.. Başka yoruma gerek yok bence..
kaan05

kişi bu mesajı beğendi.

Allah hepimize rahmet eylesin!

• Üyelik 19.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 33 / 23
  • Ticaret 2, (%100)

amatoryus adlı üyeden alıntı

ilk yorum benden ;) öncelikle siteniz hayırlı olsun her şey güzel ama aklıma takılan bir şey var google (adsense) bile aldatmayı başaran adamlar varken bence siz bu işten zararlı çıkarsınız gibime geliyor hocam

Yorum için teşekkürler :)

Tabiki böyle arkadaşlar çıkacaktır, ancak benimde 10 yılı aşkın bir süredir yazılım sektöründe edindiğim tecrübeler buna engel olacaktır. Sistem herşeyiyle istisnasız denendi ve sahta video gösterimi yapmaya olanak sağlamayacak şekilde güçlü bir alt yapı kuruldu tarafımca.

Sonuç itibarıyla; aldatmaya çalışan arkadaşlar aslında kendilerini aldatmış olurlar.

Ek Olarak:

igunayCOM adlı üyeden alıntı

Tutar bu sistem.. Başka yoruma gerek yok bence..

Güzel yorumunuz için teşekkürler, inşallah :)

"Birlikten GÜÇ doğar."
igunayCOM

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

amatoryus amatoryus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 1531
  • Beğeniler 253 / 293
  • Ticaret 1, (%0)

Yorum için teşekkürler :)

Tabiki böyle arkadaşlar çıkacaktır, ancak benimde 10 yılı aşkın bir süredir yazılım sektöründe edindiğim tecrübeler buna engel olacaktır. Sistem herşeyiyle istisnasız denendi ve sahta video gösterimi yapmaya olanak sağlamayacak şekilde güçlü bir alt yapı kuruldu tarafımca.

Sonuç itibarıyla; aldatmaya çalışan arkadaşlar aslında kendilerini aldatmış olurlar.

o konuda sıkıntı yoksa başarılı olabilirsiniz hocam güzel bir sistem hayırlı olur inşallah
kaan05

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 33 / 23
  • Ticaret 2, (%100)

amatoryus adlı üyeden alıntı

o konuda sıkıntı yoksa başarılı olabilirsiniz hocam güzel bir sistem hayırlı olur inşallah

O konuda sıkıntı yok. Sürekli dediğim gibi "Birlikten GÜÇ doğar." (Tek başına belli bir noktaya gidebilirsiniz, ama güçlü bir ekiple gideceğiniz yerin sınırlarını sadece hayal edin) cümlesine yürekten katılıyorum. :)
amatoryus

kişi bu mesajı beğendi.

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)
Ustam o değil de günlük 100 tl vaad etmek biraz abartı mı olmuş yoksa farklı bir fikriniz mi var ?
kaan05

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 33 / 23
  • Ticaret 2, (%100)

kendoka adlı üyeden alıntı

Ustam o değil de günlük 100 tl vaad etmek biraz abartı mı olmuş yoksa farklı bir fikriniz mi var ?

Evet, farklı bir fikir ve uzun yılların getirdiği tecrübe var, Bu Linkte ve bunun devamındaki "Bilinmesi Gerekenler" başlığında tecrübelerimi aktarıyorum. Günlük 50 - 100 TL arası, orda yazılanlar uygulandığı takdirde çok rahat bir şekilde kazanılabilir.

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

Evet, farklı bir fikir ve uzun yılların getirdiği tecrübe var, Bu Linkte ve bunun devamındaki "Bilinmesi Gerekenler" başlığında tecrübelerimi aktarıyorum. Günlük 50 - 100 TL arası, orda yazılanlar uygulandığı takdirde çok rahat bir şekilde kazanılabilir.

Gerekli seo desteğini veriyorsunuz yani
kaan05

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 33 / 23
  • Ticaret 2, (%100)

kendoka adlı üyeden alıntı

Gerekli seo desteğini veriyorsunuz yani

Tabiki, hem site üzerinden iş ortaklarımıza tecrübelerimi aktarıyorum, hemde iletişim bölümü ile özel de görüşebiliyorum. Destek olmadan olmazdı zaten :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al