wmaraci reklam

Reklam Firmaları Konusunda Yardım.

2 Mesajlar 440 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AtakanMEDE AtakanMEDE WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web & Grafik Tasarımcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 6 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar arkadaşlar,

Şimdi öncelikle belirtmek istediğim lütfen birazdan yazacağım (fikir isteyeceğim) konuda beni yargılamamanız sebebi ise sanırım biraz aç gözlülük, biraz da kolaya kaçmak diye düşünüyorum. Konumuza gelecek olursak.

Benim maç yayınlarını, maç linklerini ve maç özetlerini paylaştığım bir web sitem mevcut. Site 3 aydır aktif ve bu süre zarfında hit ve sıralamalar olarak gayet iyi durumda diyebilirim ya da en azından ben öyle görmek istiyorum (: Şimdi ben web sitemi açtığımdan bu yana maalesef reklam aldığım firmalar veya alamadığım firmalar konusunda felaket durumdayım çünkü tam anlamıyla birşeyi netleştirebilmiş değilim ne kafamda ne de web sitemde :) Sizlere aşağıda şuan sitemde aktif olan ve kullandığım reklam firmalarını yazacağım ama asıl sormak istediğim ; Sizce tek bir reklam firması ile çalışıp (Gösterim & Tıklama Başı) sadece onun verdiği kodları mı siteye yerleştirmek mantıklı yoksa her bir alan için ayrı ayrı reklam firmalarını kullanmak mı ? Bu konuda dediğim gibi kafamı bir türlü netleştiremedim. Çünkü 3 aylık süreç üzerinde bakıyorum çalıştığım hiçbir firmada elle tutulur bir kazancım olmadı ve görüntü kirliliği felaket :( Lütfen sizlerden rica ediyorum bu konuda bana yardımcı olun. Forum üzerinde bu konularda uzman arkadaşların olduğunu çok iyi biliyorum eğer isterseler bu konuda da bana açık bir şekilde fikirlerini dile getireceklerini düşünüyorum. Şimdi reklam firmaları ve kullandığım alanlar.

Site-Under Reklamı (Siteye girdiğinizde herhangi bir alana tıklandığında açılan pop-under reklam) : Adnow

Header (Logo Yanı) : CpmFun

Site Sol ve Sağ Yapışık (Sayfa ile birlikte kayan reklam alanı) : Bets10 Affilate

Anasayfa Konu başlıkları üstü : Wordego

Anasayfa Konu Başlıkları Arası (Her 5 Konuda 1) : Bets10 Affilate

Sidebar : Wordego, CpaTrendReklam

Konu İçi (Tıkladığında Görünen İçerik Reklam) : adhood

Konu İçi (İçerik görününce görülen reklam) : Cpatrendreklam

Soru ; Sizce Şuan yaptığım mantıklı mı ? Yoksa tek bir reklam firması (Gösterim ve Tıklama Başı) ile mi çalışmak mantık lı ?

Cevap veren ya da düşünen herkese şimdiden teşekkür ederim.

maclinki.org - projeodeviyap.com
wmaraci
reklam

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
Açıkcası pek mantıklı bulamadım.Sitenin her kısmında farklı reklam linkleri yayınlamak diğer reklam firmalarının sayaçlarını olumsuz yönde etkileyebilir. Tavsiyem maksimum 2 firma ile çalışman olacaktır. Adhood ve bets10 tavsiye edebilirim.Ne kadar farklı bir sektör olsak'da ben Google ile çalışıyorum.Ancak bu tür sitelerde google reklam çalışmas ıyapmıyor maalesef.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al