wmaraci reklam
lidertakipci

Reklamtrk.com / Yüksek E-CPM kazanç / Papara-Banka Hesabı-Webmoney ile ödeme...

26 Mesajlar 4.347 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

wodoo wodoo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Operatörü
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba;
Ödeme Konusunda Sorun Yaşamadığım Nadir Firmalar Arasındadır. İşlerimin Yoğunluğu Sebebiyle Uzun Bir Süre Net'le İlgilenemedim. Eski Kazançlara Bakıyorum Sayımlarda Düşüş Mevcut. Site Hitinde Değişen Birşey Yok. Buton Grafiğine Baktığımda Günde +400 Görünmekte Lakin Kazanç Kocaman Bir "0". İnt. Cafe'de Denedim Deepfreez Sebebiyle Sayılmamıştır Denmekte. 2 Cep Telefonu ve Arkadaşın Laptopundan Denedim Üzerine Kurulum Kazancı Yine "0" . Sistem Bana Küstü Anlaşılan :( Kendime Ödemede Reklamtrk Kadar Güvenilir Sayımı Güzel Bir Reklam Sitesi Araştırmaya Başladım..

.
wmaraci
reklam

reklamtrk reklamtrk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar wodoo,
Öncelikle reklam platformumuz hakkında yaptığınız güzel yorumlar için çok teşekkür ederiz. Kurulum ile ilgili sizi bilgilendirmek isteriz ;

Buton tıklamaları çoğul olarak sayılmaktadır efendim. Kurulumların sayılması için ise belirli filtreler vardır çünkü ; reklam verenlerin kampanyalarına bot hazırlanıp yazılımsal olarak bu tür durumlar yaşandığı için reklam verenler filtre sunmuşlardır.

Masaüstü için gerçekleşen kurulumlarda VDS - VPS, herhangi bir sanal sunucu, deep freeze gibi yazılımların bulunduğu bilgisayarlarda programın işleyişine sorun çıkaracak kurulum ortamları sayımı yapılmamaktadır. Kurulumun full gerçekleşmesi yani ; ek olarak sunulan tercihlerin kaldırılmaması gerekmektedir.

Mobilde ise google play ve ios üzerinden yüklenen oyun ve programların kurulum hiç açılmaması, kullanılmaması, kurulup direkt silinmesi gibi durumlarda sayım gerçekleşmemektedir.

Saygılarımızla.
Reklamtrk

wodoo wodoo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Operatörü
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba;

Sizde Haklısınız. İllegal Yolla Kazanç Sağlamak İsteyenler Çok ama Dediğiniz Gibi Sert Bir Filtre Uygulansa Dahi Sitenizde Buton Tıklanmasına Baktığımda +400/+500 olduğunu Gördüğümde Bunlardan Birtanesi Bile 0,3 Kazandıracak Koşulu Sağlamaması Bir Yayıncı İçin İster İstemez Şüphe Uyandırıcıdır. Kazancın Yüksek Düşüşünden Dolayı Bu Gidişle Farklı Bir Firmayla Çalışmak Zorunda Kalacağım :(

.

• Üyelik 08.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar wodoo, kurulum başı kazanç reklam sistemini etkileyen bir çok sebep olduğu için sadece tek bir nedene bağlı olarak kurulumunuzda düşüş vardır demek doğru olmamaktadır. Butonların sürekli aynı grafikte ve aynı lokasyonda olması bile kullanıcılarınızın reklam olduğunu anlamasını sağlayabilir. 2014 yılından bu yana aynı çizgide hizmet vermeye devam ediyoruz ve hem yayıncılarımızın hem reklam verenlerimizin en iyi şekilde tek bir ortamda bulunmasını sağlamaya çalışıyoruz. Farklı bir firma elbette deneyebilir ve her iki firmanın artı eksilerini ortaya koyup dilediğiniz ile çalışabilirsiniz. Unutmayın, size her zaman yardımcı olmak için burada olacağımızı bilin.

Saygılarımızla.
Reklamtrk

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Android ve IOS üzerinden gelen kurulumlarınızda kurulum adet başı 1 TL kazandıran kampanya eklendi. Sadece Türkiye üzerinden gelen kurulumlarınıza özeldir.

Önemli bilgiler
-Bu reklam kampanyası CPA kasanızda birikecek ve anlık kurulumlarınızı görebileceksiniz.
-Oyun kurulumlarında fake kurulum olmamasına özen gösteriniz.

Saygılarımızla.
Reklamtrk

projeus projeus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Lojistik Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 44 / 41
  • Ticaret 0, (%0)
Yeni üyelik için davet kodu gerekiyor. Davet kodunu nasıl alabilirim ?

Bazen bir fikir binlerce satır koda denktir.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al