Merhabalar,
Siz ve referanslarınız ile kazanç elde edebilirsiniz

Nays Uygulaması ( İş Bankasının )
İş bankası tosla papara benzeri bir uygulama çıkardı uygulamanın tanıtımı için kampanyalar düzenliyor

Öncelikle:
Uygulamaya kayıt olup kendi banka hesabınızdan 1TL yatırdığınızda 10TL kazanıyorsunuz
Uygulamaya referans linkinizden kayıt ettiğiniz her kişi için 25TL Kazanıyorsunuz (10 Kişi ile sınırlı)
Referans linkinizi ana sayfada bulunan "Nays'' ile nasıl kazanırım" kutucuğuna basıp "davet et" bölümünden bulabilirsiniz

Referanslı Link : https://naysapp.tr.go.link/?adj_t=gro6z40&adj_label=a3ab5336-9296-4737-9a10-e9d44f677514

Gelelim en çok kazandıran kampanyaya:
Uygulama haftanın 4 gününde (bir kere çekiliş hakkınız var) bir banka hesabından 1TL attığınızda kazı kazan yapıyorsunuz
(Sizin veya başkasının banka hesabı farketmez iban aynı açıklamaya tck no yazıyorsunuz ve atıyorsunuz)

Kazı kazan banka hesabından Naysa 1TL para attığınızda bildirimde gözükecek
Uygulamayı açtığınızda zaten kazı kazan önünüze çıkar. Eğer çıkmazsa ana ekranda bulunan profil simgesine basın en sağda yıldız bulunuyor kazı kazan orada
Bu kazı kazanda boş çıkma gibi bir ihtimal yok. (1TL 5TL 10TL 25TL veya 50TL çıkıyor)

Bununla da kalmayıp çeşitli fırsatları da mevcut (Yemek Sepeti, Trendyol, Hepsi burada, vs. gibi) platformlarda iadeler veriyor. %10 Hediye para
Toplam da çeşitli kampanyalar ile aylık 750₺ kazanabilirsiniz. Üstelik sadece kayıt olmanız yeterli oluyor. Kredi Kartı değildir ön ödemeli sanal karttır. İş bankası güvencesiyle. ama kredi gibi avantajları vardır. Ayrıca sorusu olan varsa yardımcı olabilirim

Ben enpara kullanıyorum. Çünkü fast ücreti yok 1TL atıyorum kazı kazan yapıyorum

Tosla Uygulaması ( Ak Bankasının )

Tosla uygulamasını indirip üye olan kişilere 5TL ekleme sağlanıyor, hem siz hem ben kazanıyorum

İstediğiniz zaman banka hesabınıza çekim yapabilirsiniz

Akbanka ait bir kuruluştur

Detayları için toslayı internetten araştırabilirsiniz

Arkadaşlarınızı üye ederekten 50 TL'ye kadar kazanabilirsiniz

Toslayanlar Starbucks bakiye yüklemelerinde 1 hediye kahve kazanır!

Toslayanlar Hepsiburada alışverişlerinde %5 Tosback kazanıyor!

Tosla'dan Kart ile ilk alışverişine %10 Tosback, 20 TL’ye kadar Tosback hediye!

Carrefoursa.com alışverişlerinde Tosla’dan %5 Tosback kazan!

Toslayanlar ŞOK Marketler'de %5 Tosback kazanıyor!

Referans Kodum : WNUST 

Papara

Davet ettiğin arkadaşın Papara’ya kayıt olup hesabını onaylasın, ilk Papara Card harcamasından ikiniz de 15 TL nakit kazanın

LC Waikiki harcamana anında %5 nakit

CarrefourSA harcamana anında %5 nakit

Steam harcamana %10 anında nakit

Burger King® harcamana anında %10 nakit

PlayStation harcamana %10 anında nakit

Davetiye kodu için özelden mesaj atabilirsiniz

İletişim İçin Tıklayın WhatsApp

ininal

Arkadaşını ininallı yap, sen 7 TL kazan, arkadaşın 7 TL kazansın!

İlk ayına özel harcamalarının %15’i ininal’dan!

ininal’lı yemek yerken de kazanıyor!

Sen doya doya ye diye Burger King, Arby’s, Popeyes, Sbarro, Usta Dönerci ve Usta Pideci restoranlarında yapacağın harcamaların %15’i hediye!

Amazon, Etsy, Alibaba, Aliexpress online alışverişlerinde ininal'lılara %10 nakit iade!

FLO’dan %15 indirime ek 150 TL tutarında alışverişinize anında 30 TL nakit iade!

Referans Kodum : sc448759

İletişim İçin Tıklayın WhatsApp