wmaraci reklam

Social Bounty İle Para Kazanmak

5 Mesajlar 1.352 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Androidoyunclub Androidoyunclub WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Çalışmıyor
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 21 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
Social Bounty görev yaparak para kazandıran android para kazanma uygulamasıdır.İnternette ve youtube´da ülkemizde fazla tanınmamıştır.Uygulama yenidir ve kesinlikle gerçektir.

İlk olarak uygulamaya kayıt olmamız gerekiyor.İster google play üzerinden kayıt olabilirsiniz, isterseniz de https://socialbounty.co/ resmi internet sitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz.Kayıt olduğumuz anda bizlere 25 dolar veriyor.

Ben internet sitesi üzerinden kayıt olduğum için size oradan gördüğüm şekilde anlatıcam.Kayıt olduktan sonra otomatik olarak bizi panel sayfasına yönlendirecek.

Panelin hemen sol tarafına baktığınızda kategorileri göreceksiniz.Orada Tavsiye et ve Kazan yazan kategorisine tıkladığımızda bizlere tavsiye bağlantısı adında bir link vericek.O linki arkadaşlarımıza gönderdiğimizde, o linke tıklayan kişi başına 2 dolar ve tıklayıp kayıt olan kişi başına ise 10 dolar gibi çok güzel bir para kazanabilirsiniz.

Yine aynı şekilde sol tarafta 30 dolar Görev duvarı var.Bunların isimleri neden değişik diyor olabilirsiniz.Site yabancı dilde olduğu için ben türkçe çevirisini yaptım o yüzden…

30 Dolar Görev duvarına tıkladığınızda size sorular, oyun indirmeler ve daha bir çok şey karşınıza çıkacaktır.Bunların herhangi bir tanesini yaptığınız anda ise 30 dolar kazanacaksınız.Ben sizler için bir tanesini yaptım ve 30 dolar kazandım.Hesabım da 25 dolar kayıt olduğum için vermişti.30 Dolar da clash royale sorularından kazandım toplam 55 dolar oldu.

Ve son olarak Youtube Gönderimi kategorisi var.Burada isminden de anlayacağınız üzere youtube video yükleyerek para kazanacaksınız.

Size nasıl video yükleyeceğinizi, başlığınızın, açıklamanızı ve etiket kısmına neler gireceğinizi belirten bir açıklayıcı yazı var.Ona göre her şeyi ayarlayacaksınız ve youtube videosunu yükleyeceksiniz.Size 25 dolar verecek.

Social Bounty Para Nasıl Çekilir ?

Site üzerinden sol taraftaki kategoriler kısmından Hesabım kategorisine geliyoruz.Hemen alt kısımda ki Ödeme Yöntemlerini Ayarla seçeneği var.Oraya tıklayarak 4 adet ödeme yönteminden birisini seçiyoruz ve bizden istenilen bilgileri hemen alt tarafta bulunan kutucuğa yazarak Ekle butonuna tıklıyoruz.

Yapamayanlar https://iskurisilanlari.net/social-bounty-ile-para-kazanmak/ bu line tıklayarak mesaj yorum atsınlar hallederim.

Social Bounty Alt Ödeme Limiti Nedir ?

Social Bounty alt ödeme limiti 164 dolardır.Uygulama tamamen gerçektir ve ödemeler düzenli bir şekilde gerçekleşir.Genel bakış kısmına tıkladığınızda mavi bir yuvarlağın içerisinde kimlere ne kadar ödeme yapıldığı saniye saniye sizlere gösterilir.

wmaraci
reklam

cakmaDiktator cakmaDiktator WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 224
  • Beğeniler 23 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
rez alayım

En İyi Faucet ve Kripto Para sistemleri için profilime bakın !

medyapluton medyapluton WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 61 / 64
  • Ticaret 3, (%100)
Ödeme aldınız mı daha önce ?

lostmek2 lostmek2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Ödeme aldınızmı acaba ve 164 dolar fazla bence alt çekim için nekadar sürede yaparız 164 doları ?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

lostmek2 lostmek2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam youtubede araştırdım biraz türk video yok zaten yabancılar hep scam yazmışlar öedeme yapmıyorlar galiba

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al