iOS indirmek için m.tapporo.com sitesini ziyaret edin
Android Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tapporo&hl=tr&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dgoogle+play+tapporo

Ödeme yöntemi PAYPAL dır.

Referans kodunu kullanarak üye olduğunuz kişi 100 ORO kazanır siz ise 250 ORO kazanırsınız.

Referans kodum ; TAPLY235560

5000 ORO 5$ etmektedir.+

1 günde 2000 puan topladım.+
___________________________________________+

PÜF NOKTALAR

Program yüklediğinizde puanın gelmesi için programı açmak ve internete bağlı olmak gerekir.+
Anket doldururken mailinizin tapporoya kayıtlı mailiniz olmasına dikkat edin işlemler hızlanacaktır.+
Sponsorpay / Destek kısmından ayrıntılı işlem dökümünü ve onay verilen onay bekleyen işlemlerinizi görebilir bir sıkıntı halinde itiraz edebilirsiniz.+

REHBER

Birinin referans koduyla üye olduğunuzda 250 ORO puan kazanırsınız.+

Tapporo'ya tanıtım videosu hazırlayıp youtube koyarsanız 1000 ORO kazanırsınız.+

Facebookta paylaşırsanız 50 ORO+

Twitter ise 20 ORO verir.+

Uygulamanın teklifler bölümündeki "Sponsor Pay" kısmındaki 11899 Bilinmeyen numaralar dışındaki tüm görevleri yerine getirin. Buradan yaklaşık olarak 750-1000 oro puan kazanacaksınız.+

W3İ bölümünde yer alan teklifleri yerine getirin. Buradan 500-750 oro civarında bir puan kazanacaksınız. Movies yazan teklif ücretli üyelik ile ilgilidir hiç bulaşmayın.+

Flurry kısmında yer alan teklifleri yerine getirin. Bu kısımdan yaklaşık olarak 250 ORO puan kazancaksınız. Burada dikkat etmeniz nokta yanında free yazan şeyleri yapmanız. Get it yazanlara hiç bulaşmayın ücretlidirler.+

Aarki kısmında +100 oro puanlık bir teklif bulunuyor bunu da yerine getirin.+

Programda yer alan videos kısmındaki videoları izleyin yaklaşık 5 günde falan 50-100 Oro arası bir puan kazanacaksınız.+

Üye yapmış olduğunuz kişiler sadece tekliflerden 1000 oro puan kazandıklarında size +500 puan daha verilecek. Bu şekilde kazanan 2 üyeniz olsa +1000 oro da bu şekilde kazanırsınız.+

VPN DEĞİŞTİRME

Nedir VPN ?

One Click VPN adlı programı indirip tek tıkla ülke seçip o ülkenin reklam uygulama ve anketlerinin TAPPORO'da görünmesini sağlayabilirsiniz kesinlikle çok faydalı bir uygulama.+

Uygulama Google play'de mevcut.+

Ek Olarak: Yapan varmı ?