wmaraci reklam

Tutturamaz.com Sinema ve dizi bölümlerindeki tahminleri doğru tuttur puanları kap kazandığın puan kadar hediye al

25 Mesajlar 4.095 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ouzgul ouzgul WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Animatör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 12 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba değerli üyeler
sizlere yeni oluşturduğumuz ve farklı bir konsept ile karşınızdayız umarım eğlenceli vakit geçirmek dileğiyle

www.tutturamaz.com

Canınmı sıkıldı tutturda görelim :)

wmaraci
reklam

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
200 Puan Ne Kadardir?
Miroglu

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Animatör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 12 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Kotil;

Sistem içindeki 1 puan 1 TL dir. 200 puan 200TL olarak aktarılmaktadır dilerseniz puanımı paraya çevir yada mağaza bölümünden yeni eklecek ürünleri satın alabilirsiniz.

iyi günler dileriz

Miroglu Miroglu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Sendika Başkanı
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 23 / 15
  • Ticaret 11, (%100)
Merhabalar hocam düşünce gerçekten güzel ama 200 puan olunca para çevrilmesi biraz yüksek olmuş ilk sıralar düşük yapar, ödeme verdiğinizde de kanıt olarak buraya eklerseniz daha çok ziyaretçi çekebilirsiniz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 14.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Animatör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 12 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Miroglu;

Sistem üzerinde düşük ücretlere mağaza bölümünden istediğiniz ürünleri satın ala bilceksiniz şuanda mağaza güncelleniyor 50-75-100 ve katları gibi fiyat aralıklarında ürünler ekleniyor en kısa sürede aktif olucaktır. 200 TL puanı paraya çevirme şuan için minumumdur onun yerıne mağazadan alışveriş yapabilirsiniz.

YasinKiRAN YasinKiRAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama & Wordpress
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 248
  • Beğeniler 65 / 92
  • Ticaret 17, (%100)
Proje gayet iyi olmuş, tebrikler.

Biraz daha kolaylıklar yapılabilinir bence. Üye olan bir insanı sitede daha çok veya sürekli tutmak lazım.

Ben mesela girdim oyladım bianda bitirdim çıktım artık 1-2 hafta sonra tekrar bakarım. Oda belki.

Kısaca böyle sürekli insanı sitede tutacak exra farklı bişilerde eklenebilir projeye.

Ama genede harbiden güzel proje tebrikler ve başarılar.

• Üyelik 14.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Animatör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 12 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba YasinKiRAN;
Yorumununuz için teşekkür ederiz.Şuan için çalışmalarımız devam etmektedir sinema kategorisi ve dizi kategorisi olarak içerikler eklıyoruz sinema sonucları cuma vizyona girip pazartesi anca sonucunu alabilidiğimiz için dizilerde haftalık yayın olduğunu için en fazla bekleme süreniz 2 gündür 2gün sonunda içeriklerin sonuçları açıklanıyor bahsetmiş olduğunuz konuda haklısınız farklı şeyler yapmayı düşünüyoruz ama bu sefer sitenin konseptini ve tarzını değiştireceğinden şuan için dizi ve sinema kategorileriyle ilerlemek daha uygundur.

Szam Szam Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad O** P**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 9 / 16
  • Ticaret 4, (%100)
Üst ödeme limiti gerçekten çok yüksek örneğin söz dizisi için doğru tahminde bulundum diyelim 3 puan kazanmış olacağım başlangıcta verdiğiniz 30 puan ile birlikte 33 puan olacak ortalama bir olarak haftada 3 dizi takip ettiğimi varsayıyorum yani 3 üde doğru tahmin ettiğim de 9 puan kazanacağım 200 puan toplamak için 170:9 = 19 hafta yapıcaktır bu süre gerçekten uzun bir sürü benim önerim şu yönde olacaktır 30 hediye puan çekilemez olsun min ödeme limiti 50 puan olsun yani 50 tl çekmek için hesabında 80 tl olmak zorunda ideal doğru tahminleri yapan biri ki bundada %50 sans demek 5 haftada parasını ceker ve her hafta tahminler için sitenize 3 defa en az girmek zorunda olur. Şimdi diyeceksiniz ki başka ürünlerde alabilir ihtiyacı olmayabilir veya farklı markayı tercih edebilir . Nakit ihtiyacı için yapabilir ki forumda cogu insan nakit ile çalışıyor. Ödeme puanı düşürülebilir veya iddaa sistemi getirebilir .

• Üyelik 14.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Animatör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 12 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar Szam;

Sistem üzerindeki puanlar şuan için 6-9 arası bu ilerleyen günlerde 10-20-50 olacak minimum o yüzden siz 4 oyun oynadığınızda 80 puan günlük kazana bileceksiniz şuan için alt yapı çalışması yapıldığından günlük dizilerin analizleri yapılıyor ve önümüzdeki haftadan itibaren günlük olarak sonuçlanacaktır siz değerli üyeler 1 hafta gibi uzun bir süre beklemeyeceksiniz ve kazandığınız puanlarla minimum olan 200 puan barajı ilerleyen dönemlerde düşürülecektir ister puanınızı paraya dönüştüre bilirsiniz isterseniz mağaza bölümünden dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
bilemezsin uygulamasına benziyor o sistem güzel örnek alabilirsiniz
ouzgul

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al