Yap─▒ KrediÔÇÖden 300Ôé║ Kazan─▒n┬á­čÄë

Kampanya 31 May─▒sÔÇÖa kadar devam ediyor.
Sadece ilk 5 ki┼či referans kodumdan yararlanabilir,┼čuanda h─▒zl─▒ olun.

Referans ├Âd├╝l├╝ 300Ôé║┬á­čÄë

ÔÜíA┼ča─č─▒daki linke t─▒klay─▒p uygulamay─▒ indirin, m├╝┼čteri olmak istiyorum butonuna t─▒klay─▒n ve l├╝tfen okuyarak yap─▒n.
Mutlaka referans kodu ile ├╝ye olun yoksa ├Âd├╝l vermez.

­čĹëReferans Kodum: NRUPTHKP

ÔÜíYAPIKRED─░ MOB─░L- GOOGLE PLAY STORE ─░ND─░R─░N

Nas─▒l Yap─▒l─▒r:
1-Google playdan yap─▒ kredi mobil uygulamas─▒n─▒ indirip ,hesab─▒m─▒z─▒ a├žarken "NRUPTHKP" bu kodu girelim,ve hesab─▒m─▒z─▒ a├ž─▒p vadesiz b├Âl├╝m├╝nden hesab─▒m─▒z─▒ a├žal─▒m. ard─▒ndan a┼ča─č─▒daki bilgileri okuyal─▒m

Kay─▒t olurken en ├╝stte Referans Kodu B├Âl├╝m├╝ var referans kodunu girelim yoksa ├Âd├╝l alamay─▒z.
Vadesiz hesap a├žarken banka kart─▒ talep edelim, ├Âd├╝l o karta yatacak.
Telefonunuzda NFC ├Âzelli─či var ise g├Âr├╝nt├╝l├╝ g├Âr├╝┼čme k─▒sm─▒nda kimlik tarama ile direkt hesap a├žabilirsiniz. E─čer NFC yok ise do─črulamak i├žin bir ba┼čka banka hesab─▒n─▒zdan 1 TL g├Ândermeniz gerekiyor. Kurye se├žene─či de var fakat uzun s├╝r├╝yor.

­čĹë├ťye olunca 50Ôé║ veriyor.
├ťye olduktan sonra 30 g├╝n ─░├žerisinde Yap─▒ Kredi kredi kart─▒ ile tek seferde en az 500 TL harcama yap─▒nca ertesi g├╝n 250 TL daha veriyor. Yada

Kay─▒t olurken sadece Banka Kart─▒ isteyerek herhangi bir tutardaki bir faturan─▒za otomatik ├Âdeme talimat─▒ verip, talimat ile bir kere faturan─▒z ├Âdendi─činde 250 TL kazan─▒yorsunuz.

ÔŁŚ┬áReferans kodumu mutlaka girin yoksa ├Âd├╝l gelmiyor, g├Âr├╝nt├╝l├╝ g├Âr├╝┼čme ├Âncesinde referans kodu girmenizi isteyecektir.

­čĹëReferans kodum: NRUPTHKP

300TL ├Âd├╝l├╝n├╝z hemen geliyor. ─░yi Kullan─▒mlar.

Herkese bol kazan├žlar dilerim┬á­čÄë

143801-646e0b108cad7.jpg

143801-646e0b1630897.jpg

143801-646e0b1a08885.jpg