wmaraci reklam

Yatarak para kazanma |GARANTİ|

20 Mesajlar 3.311 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Doping Creative Doping Creative Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Makale Yazarı&webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad P** Ç**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 36 / 40
  • Ticaret 7, (%100)
İyi forumlar arkadaslar;

Bugün size yatarak para kazanmak nekadar kolay bunu anlatacağım.

Cointellect denilen sistemi duyanlar olmuştur.Fakat ben coin tellecte biraz farklı açıdan bakıyorum.Bu sistemde 3 paket mevcut başlangıçta. sonra büyük paketler açılıyor.

paket1:Yatırılan parayı 2 ye katlıyor. Yatırılan miktar: 99 euro 3 ay süresinde günlük 2,2 euro bırakıyor.

Paket2:Yatırılan parayı 3 e katlıyor.Yatırılan miktar: 299 euro 6 ay süresinde günlük 5,5 euro

Ama arkadaşlar bu paketler sizin amortiniz :) yani garantiniz.siz referansla kişiler getiriyorsunuz.ve onların yatırdıkları paranın %10 unu hesabınızda görüyorsunuz.ama tek seferlik değil süreklidir.Bikere kazanç değil ömür boyudur. altınızda 100 kişi olunca yatırırımınız dışında aylık ortalama 2000 tl civarı kazanıyorsunuz hiç kimseyi getirmez iseniz ozamanda ne olsa amortiniz var garanti parayı katlayıp çekiyorsunuz. yani her harukarda kazanıyorsunuz. Referans getirme şansınız çok yüksek sebebi referanssız üyelik yok zaten.Risk almadan kazanamazssınız.ve aldığınız risk çok az.

Üye olmak için:
http://cointellect.com/?code=96050d2e (referanssız üyelik yok)

Arkadaşlar referanslı üyelerime hertürlü desteği vermekteyim detaylı olarak.
Paypala paranızı çekebiliyorsunuz en geç 24 saatte hesapta ortalama 2-3 saate geçiyor.

Lütfen arkadaşlar ödeme kanıtınız varmı veya garanti veriyormusun diye yorum yazılmasını istemiyorum.Cevap verilmicektir.Ben yatırımımı yaptım günlük paramı takip ediyorum.

Risk alamıyacak arkadaşlar lütfen zaten bu işe girmesinler :) tabi 275 tlyi risk olarak görenler varsa oda ayrı bir durum.

wmaraci
reklam

android3 android3 tuhafseyleroluyor.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mekatronik Mühendisi öğrencisi
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
275 tl yi risk olarak görmüyorsun ama 3 ay sonra 275 tl kazanmak için bu kadar şeyle uğraşıyorsun. ilginç.
PrestijSolution

kişi bu mesajı beğendi.

Tuhaf Şeyler Oluyor! || Tuhafseyleroluyor.com

• Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad P** Ç**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 36 / 40
  • Ticaret 7, (%100)

android3 adlı üyeden alıntı

275 tl yi risk olarak görmüyorsun ama 3 ay sonra 275 tl kazanmak için bu kadar şeyle uğraşıyorsun. ilginç.

1 pilot , 2 starter paketim var 14 referansım var yatırımlı hocam yani maksat oparayı katlamak değil kişiler getirmek. aylık 2000 tl civarınız az görüyorsanız o sizin bileceğiniz bir durum

Ek Olarak:

android3 adlı üyeden alıntı

Bu arada hiçbirşey yapmıyorsunuz. parayı katlamak için. bu kadar şey dediğiniz şey her neyse

kadir001 kadir001 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek online sales maneger
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 298 / 66
  • Ticaret 16, (%100)
çok sevdiğim bir söz bedava peynir fare kapanında olur.
ahmet şerif izgörenide kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim
[M]http://www.dailymotion.com/video/xb0lnz_bedava-peynir-sadece-fare-kapaninda_tech[/M]

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad P** Ç**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 36 / 40
  • Ticaret 7, (%100)

kadir001 adlı üyeden alıntı

çok sevdiğim bir söz bedava peynir fare kapanında olur.
ahmet şerif izgörenide kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim
[M]http://www.dailymotion.com/video/xb0lnz_bedava-peynir-sadece-fare-kapaninda_tech[/M]

Yazımdada dedim. Lütfen yatırım yapmıcak kişiler kalabalık yapmasın :) Çünkü benim insanları getirme gibi bi ihtiyacım yok yatırırımımı yapmışım kazanıyorum şu an bu tarz işlere girmek isteyenlere yardımcı olcamı söyledim :) niye böyle durumlarda bu zıtcı insanlar çıkar anlamış değilim :)
amthzrsln

kişi bu mesajı beğendi.

Vaybe Vaybe Vaybe.Net Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 9 / 87
  • Ticaret 9, (%100)
benim arkadaşım herbalife de yaptı bu işi sistem aynı şuan aç geziyor belki sigara alma parası yok yaklaşık 150 cıvarıda topladığı adamı vardı yani anlıcağın boş iş bunlar insanları kandırmayalım. senin amacın sanırım buradan kendi ağına katılacak kişiler bulmak. Ben bu işleri birebir yapanları tanıyorum hepside başı boş ve 5 parasız lütfen kimse bu tarz şeylere inanıp para yatırmasın.

https://www.vaybe.net

• Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 298 / 66
  • Ticaret 16, (%100)
tabiki haklısınız fakat söyledikleriniz ve konunuzun başlığı aynı şeyi yansıtmıyor.
networkçülerin klasik sözlerine çok benzettim ayrıca.
benim için değil senin için söylemiştim, bu iş çok yeni ilk girenler çok kazanacak, seneye bm(ters m ) ile gelcem, ama bu işten kazanınca inanmadığın için seni tanımayacağım ( normalde bir ekmeğin yarısını bölüşecek bir insan) gibi şeylerle insanların beyinlerini yıkayıp sokağa salıyorlar bence sizde uğraşmayın.

• Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad P** Ç**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 36 / 40
  • Ticaret 7, (%100)

Vaybe adlı üyeden alıntı

benim arkadaşım herbalife de yaptı bu işi sistem aynı şuan aç geziyor belki sigara alma parası yok yaklaşık 150 cıvarıda topladığı adamı vardı yani anlıcağın boş iş bunlar insanları kandırmayalım. senin amacın sanırım buradan kendi ağına katılacak kişiler bulmak. Ben bu işleri birebir yapanları tanıyorum hepside başı boş ve 5 parasız lütfen kimse bu tarz şeylere inanıp para yatırmasın.

Aynı iş değil malesef hocam :) konuyu okumak lazım.insanları kandırdığım da yok. bana herbalife dediğiniz iştende geldiler hatta mega holding tende geldiler ama reddettm hatta bide kahve satanlar onları reddettim neden biliyomusunuz bir poliçeniz yok verdiğiniz parayı geri almama şansınız var. ama bu işte hiçbirşey yapmadınız paranız katıyla geri alıyorsunuz. buraya dikkat edin.

Ek Olarak:

tabiki haklısınız fakat söyledikleriniz ve konunuzun başlığı aynı şeyi yansıtmıyor.
networkçülerin klasik sözlerine çok benzettim ayrıca.
benim için değil senin için söylemiştim, bu iş çok yeni ilk girenler çok kazanacak, seneye bm(ters m ) ile gelcem, ama bu işten kazanınca inanmadığın için seni tanımayacağım ( normalde bir ekmeğin yarısını bölüşecek bir insan) gibi şeylerle insanların beyinlerini yıkayıp sokağa salıyorlar bence sizde uğraşmayın.

Hocam siz megacılarka karıştırdınız o kişiler dolandırılıyor.beni tanıyanlar bilirler garanti olmayan şe girmem :) hiç bizaman kimseyi tanımıcam çok kazanıcam demem saçma olur. çünkü okadar kazanılamaz zaten onu mega hoding çiler diyor :) bu işte ben şuna baktım ben yatırdım parayı geri alıyormuyum evet hemde en kotu şartla 2 katı. Kişi getirmek zorundamıyım hayır.ama getirirsem kazancım katlanır. burda o diğer saadet zincilerinden bu işi ayrı tutalım

Ek Olarak: HERKESİ ANLIYORUM BIKMIŞSINIZ MEGA HOLDİBG CİLERİ VB. SAADET ZİNCİRİNİZ GÖRMEKTEN YENİ OLUŞUM GÖRÜLÜNCE LÜTFEN KARALANMASIN ONCE DENENSİN ZARAR GOREN OLURSA GELSİN DESİNKİ BEN ZARAR GORDUM HERKES ÇEKİLİR OZAMAN.AMA OYLE BİŞEY YOK ŞU ANLIK...

• Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 298 / 66
  • Ticaret 16, (%100)
hiç megacı tanıdığım yok, ben risksiz işe girmem demişsiniz risksiz iş malesefki yoktur tabi 275 tlyi risk olarak görenler varsa oda ayrı bir durum. demişsiniz yani burada risk almış oluyorsunuz ( ve bu kelimenin özünde insanların 275 lira gibi bir parayı küçümseyerek bu işe yatırmasını sağlamaya çalışıyorsunuz kaldıki ülkemizde bu para için 9 gün çalışan insanlar var Girişimcilik Kabullenilebilir Riskler Almaktır

Ek Olarak: ek olarak : GELSİN DESİNKİ BEN ZARAR GORDUM
diğer insanlar tarafından afedersiniz ama aptal gibi görünmemek olarak düşündükleri için kimse ben yatırdım olmadı demez

• Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad P** Ç**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 36 / 40
  • Ticaret 7, (%100)

hiç megacı tanıdığım yok, ben risksiz işe girmem demişsiniz risksiz iş malesefki yoktur tabi 275 tlyi risk olarak görenler varsa oda ayrı bir durum. demişsiniz yani burada risk almış oluyorsunuz ( ve bu kelimenin özünde insanların 275 lira gibi bir parayı küçümseyerek bu işe yatırmasını sağlamaya çalışıyorsunuz kaldıki ülkemizde bu para için 9 gün çalışan insanlar var Girişimcilik Kabullenilebilir Riskler Almaktır

HOCAM para yatırmadan yatırım yapılmaz bu bir gerçek yatırcaksın ki alacaksın. olay bu kadar basit. lütfen insanların kendi isteklerine bırakırmısınız karalamayı bırakıp. Orda yazmak istediğim şey şudur. köşede 275 tlsi boş durmayan bir kişi bu işe girmesin. fazladan bir paranız olur köşede dueuyodur yatırırsın. yoksa karttan çekmek ne bilim borç alıp yatırmak saçma. anlatabildiysem mutlu ama sizin işiniz karalama nekadar açılasamda işinizden vazgeçmiyorsunuz...

Ek Olarak:

Doping Creative adlı üyeden alıntı

HOCAM para yatırmadan yatırım yapılmaz bu bir gerçek yatırcaksın ki alacaksın. olay bu kadar basit. lütfen insanların kendi isteklerine bırakırmısınız karalamayı bırakıp. Orda yazmak istediğim şey şudur. köşede 275 tlsi boş durmayan bir kişi bu işe girmesin. fazladan bir paranız olur köşede dueuyodur yatırırsın. yoksa karttan çekmek ne bilim borç alıp yatırmak saçma. anlatabildiysem mutlu ama sizin işiniz karalama nekadar açılasamda işinizden vazgeçmiyorsunuz...

TEKRAR BUYUK HARFLERLER YAZIYORUM BOYLE BR İŞ VAR GİRMEK İSTEYEN GİRER. BEN BU İŞE MİLETİN FİKİRLERİNİ DEĞİŞTİRMEK KAFAMI YORMAK VEYA BU TARZ KARALAMACI İNSANLARIN DOĞRULARINI DEĞİŞTİRMEK İÇİN GİRMEDİM.DOĞRULARINIZ SİZDE KALSIN KONUMDAN UZAK DURURSANIZ SEVİNİRİM.BEN BURDA KANTILA GARANTİYLE LONUŞUYORUM HOCAM. PARASINI ALAMAYAN OLURSA BEN ODERİM... İSMİM DENİZ ÇAĞLAR DENİZLİDEYİM. NUMARAMA KADAR ALIRLAR. GİRERLER. İŞİNE GELMEYEN OLURSA GİRMEZ AMA BU FORUM SİZİN GİBİ İNSANLAR YÜZÜNDEN İNSANLARIN AYNI YERDE SAYFAMSINA SEBEBP OLUYOR. LÜTFEN KARDEŞİM ÖZELİME GİRMEYİN. RİCA EDİYORUM

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al