wmaraci reklam

Yatırım Şartsız 5 Usdt

14 Mesajlar 1.523 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mstfdn322 mstfdn322 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2021
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek İşssiz
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

https://hep-kazanan.com/download/256619

Üye ol 5 Usdt hesabına yuklensin telegram gruplarında verilen macları oyna kaybedersen hesabına geri yukleniyor kazanc garanti yatırım sartı yok @iiihk8 bu kisiye ulasıp yeni uye oldum bonus alabilirmiyim derseniz ve hesabınızın profil resmini yollarsanız yukler site daha yeni cok fazla kisi yıgılmadan alın arkadaslar bonusu sorunuz olursa pm atabilirsiniz

wmaraci
reklam

OmerGunay OmerGunay https://omergunay.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1206
  • Beğeniler 374 / 380
  • Ticaret 16, (%100)

Böyle böyle kandırıyorlar insanları. 5 usd veriyor. 10 usd veriyor falan filan. Şart yok demişsin ama bu işlerde hep şart vardır. O 5 usd yi üye olup çekemezsin. İlla belli bir miktara yükseltmen lazım. Bunun için de bu gibi siteler hep **************lık ile sonuçlanıyor. Milleti  hep mağdur ediyor. Size de tavsiyem bu gibi sitelerden uzak durup emeğinizle para kazanmanızdır.

Dopinity

kişi bu mesajı beğendi.

Herkes yediğinden ikram eder..(Yavuz Sultan Selim)

• Üyelik 03.07.2021
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek İşssiz
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

ÖmerGünay adlı üyeden alıntı

Böyle böyle kandırıyorlar insanları. 5 usd veriyor. 10 usd veriyor falan filan. Şart yok demişsin ama bu işlerde hep şart vardır. O 5 usd yi üye olup çekemezsin. İlla belli bir miktara yükseltmen lazım. Bunun için de bu gibi siteler hep **************lık ile sonuçlanıyor. Milleti  hep mağdur ediyor. Size de tavsiyem bu gibi sitelerden uzak durup emeğinizle para kazanmanızdır.

sart vardır derken ben bu site ve bunun yan sitelerinden 1 ayda 1000tlye yakın yatırımsız para cektim 1lira cebinden cıkmıyor bu site yeni ve uyelere sartsız para kazandırıyor daha ne istiyorsunuz anlamadım

ve neye guvenemiyorsunuz ben linki paylasıp yatırın guvenilir site demedim yatırım sartsız cekim yapma fırsatı sundum lutfen ithamlarına dikkat et

• Üyelik 03.07.2021
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek İşssiz
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

kanıtların varsa paylas gorelim emek verip konu acıyoruz gelip yazdıklarına bak 

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: mstfdn322 (22.02.2022 17:27)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

aurpack aurpack WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2022
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek website
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad y** a**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

mstfdn322 adlı üyeden alıntı

kanıtların varsa paylas gorelim emek verip konu acıyoruz gelip yazdıklarına bak 

Peki senin kanıntın var mı çektiğine dair ?

• Üyelik 03.07.2021
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek İşssiz
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

OmerGunay OmerGunay https://omergunay.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1206
  • Beğeniler 374 / 380
  • Ticaret 16, (%100)

Hocam ben kimseyi itham etmedim. Sizi uyarmak istedim güzel bir düşünce ile ama belli ki bu site sizin veya bir arkadaşının. Sen para almış olabilirsin. Bu herkesin alacağı anlamına gelmez. Ufacık bir ekonomi bilen birisi bilir ki kimse kazanmadığı işten para dağıtmaz. Ben para yatırmayacağım. Sadece üye olacağım. İstersen deneylim ben üye olayım 5 dolarımı alamazsam bana sen verecek misin 5 doları. Eğer 5 doları verirse 50 tane farklı hesap açıp 5 dolar alırım. Yani bu siteleri çok gördük kusura bakma. Paribu ekranıyla kanıt olmaz. Paribu kripto para dünyası. Kanıt için banka hesabına bu siteden para geldiğine dair bişey paylaşman lazım.

mstfdn322

kişi bu mesajı beğendi.

Herkes yediğinden ikram eder..(Yavuz Sultan Selim)

• Üyelik 03.07.2021
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek İşssiz
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

ÖmerGünay adlı üyeden alıntı

Hocam ben kimseyi itham etmedim. Sizi uyarmak istedim güzel bir düşünce ile ama belli ki bu site sizin veya bir arkadaşının. Sen para almış olabilirsin. Bu herkesin alacağı anlamına gelmez. Ufacık bir ekonomi bilen birisi bilir ki kimse kazanmadığı işten para dağıtmaz. Ben para yatırmayacağım. Sadece üye olacağım. İstersen deneylim ben üye olayım 5 dolarımı alamazsam bana sen verecek misin 5 doları. Eğer 5 doları verirse 50 tane farklı hesap açıp 5 dolar alırım. Yani bu siteleri çok gördük kusura bakma. Paribu ekranıyla kanıt olmaz. Paribu kripto para dünyası. Kanıt için banka hesabına bu siteden para geldiğine dair bişey paylaşman lazım.

aynen koskoca 10 bin kislik telegram grubu var adamlarn ama arkadasımınya site bana gelip rica ediyor reklam icin ben gelip burda 3 kisiye siteyi tanıtmaya calısıyorum  yani ben sana ne desem bos herseferinde farklı bir  bahane bulcaksın madem oyle dusunuyorsun peki kolaygelsin

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: mstfdn322 (22.02.2022 21:14)

• Üyelik 03.07.2021
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek İşssiz
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Bonus devam ediyor almak istiyen alabilir sorusu olan yazabilr

barisgecmen barisgecmen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 7 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

Bu tarz siteler scam daha en babasından 1 kuruş alamadım 

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al