wmaraci reklam

Yazıyı Sese Çevirme Yöntemi (Yeni)

3 Mesajlar 2.197 Okunma
wmaraci reklam

omergundogar omergundogar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 34 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Yazıyı sese çevirme, elinizde bulunan metin dosyalarını MP3 dosyasına çevirebilecek olsaydınız ne yapardınız?
Aslında yapabileceğimiz çok şey var. En basitinden sesli kitap dinlemeyi seven kişiler kitaplarını sesli bir şekilde dinleyebilir, Youtube ile ilgilenen arkadaşlarımız Youtube videolarını metin olarak hazırlayıp seslendirebilir, yabancı dil için kelime listesi hazırlayıp bunları seslendirerek dinleyebilirsiniz.

Google'ın metin okuyucusu pek iş görmediği için daha doğrusu gerçekçi bir ses olmadığı için çoğu kişi için mide bulandırıcı bir hal alabiliyor.

Bizler de bu nedenle farklı uygulamalar ve siteleri bulma çabasına giriyoruz. Bu yazımızda aradığınızı bulacaksınız. Elinizdeki yazıları istediğiniz gibi ses dosyasına çevirebilecek siniz.

Birçok site ve uygulamaya göz attım. Bana lazım olanı arayana kadar durmadım. Bu ses dosyasına dönüştürme olayını meslek olarak görüp 1000 kelime ve katlarını parayla yapan siteler dahi çıkmış.

Ancak sizin işinizi fazlasıyla görecek ücretsiz bir site keşfettim. Bu site yardımıyla Türkçe dahil birçok dilde metinlerinizi seslendirebileceksiniz.

İlgili siteye ve örnek seslendirmelere ulaşmak için: https://yaziyisesecevirme.blogspot.com/2020/04/yaziyi-sese-cevirme.html

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

omergundogar omergundogar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 34 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Konu güncellendi.

bromed bromed WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 74 / 62
  • Ticaret 1, (%100)
Seslendirenler r harflerini söyleyemiyor sanırsam

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al