wmaraci reklam

Yeni Link Kısaltma Sİtesi Doğru Sayım Yüksek Kazanç

17 Mesajlar 2.168 Okunma
wmaraci reklam

fulltimeonline fulltimeonline WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 49 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
Site bana ait değildir ws forumundan birine aittir
Öncelikle belirtmek isterimki sistem piyasadaki clone edit (ne yapılırsa yapılsım sayımlarına tam olarak dikiş tutturulamayan yada bilerek dikiş tutturmasın diye uğraşılan) yazılımlarla kurulmuş bir sistem değildir.Sistem sayımları 100/100 Doğru şekilde işlemektedir

Sistem kullanıcıya daha fazla kazanç kazandırma üzerine kurulmuştur.Doğru sayım ve hiti sayma şeklimizin diğer sitelerin algoritmasından farklı işliyor buda sizlerin kazancını artırıcaktır.

Sistemde Linklernizi en ince ayrıntısına kadar kontrol edebilir bu sayede hit trafiğinizi daha detaylı kontrol altında tutabilirsiniz.

Özel işlemleriniz yada süreli dağıtımlarınız için şifreli ve süreli link kısaltabilirsiniz.

----Kazanç oranları
----1000 Gösterim 1.7 $
----Pop-up açmaz

Ödemeler paypal yoluyla yapılmaktadır.

Alt limit 5$ olup ödeme talep ettiğiniz tarihten 7 gün sonraya kadar ödemeniz yollanır.
(Bu en geç tarihtir yoğunluğa göre günlük olarak ödeme alabilirsiniz)

Site dili şaun ingilizcedir bu bu hafta deneme süremizin ardından oto ip dil algıla kişinin ülkesine göre sayfa göster sistemi eklenicektir.

Arkadaşlar site büyük emeklerle uzun uğraşlarla kurulmuş bir sistemdir neredeyse bir yıldır yazılımcılarla içli dışlıyız bü süre zarfında bir kaç kez dolandırıldığımızda olsa da vazgeçmeden warez,null bir script kullanmamaya inat ederek arayışımıza devam ettik.Aynı dini dili paylaştıklarımızdan kazık yiyince Free çalışan 3 yabancı yazılımcı arkadaşla gerekli düzenlemeleri yaptık bir hayli detaya indik bu yüzden ziyaretçi kelimesi dikkatinizi çekip hile-hurdayla boş yere zaman harcamanızı tavsiye etmem Bol kazançlar

Pm ve iletisim@hg1.in adresinden destek alabilirsiniz.

REFLE ÜYELİK İÇİN TIKLA

NORMAL ÜYELİK İÇİN TIKLA

wmaraci
reklam

webeden webeden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Siirt
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 20 / 49
  • Ticaret 1, (%100)
1000 k gösterime çok az para veriyor onun dışında diğer özellikleri güzel.1000 k ye en az 3$ vermesi lazımdı

• Üyelik 25.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 49 / 45
  • Ticaret 1, (%100)

webeden adlı üyeden alıntı

1000 k gösterime çok az para veriyor onun dışında diğer özellikleri güzel.1000 k ye en az 3$ vermesi lazımdı

3$ verenlerde kullanıcı reklama geç basmassa saymıyor bunda görüntüleme yeterli.Ayrietten pop-up vb. şeyler açılıyor bunun kısaltılmış link sayfası daha temiz.Yani bende sordum aslında kazanç yükselicekmi diye.Verdikleri cevap bir tane linkinizi bizle kısaltıp değiştirin elde ettiğiniz kazancın arttığını görüceksiniz rakamlar sizi aldatmasın dendi ayerietten şuan deneme süresiymiş kazançlar artıcakmış..... :)

• Üyelik 06.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Siirt
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 20 / 49
  • Ticaret 1, (%100)

fulltimeonline adlı üyeden alıntı

3$ verenlerde kullanıcı reklama geç basmassa saymıyor bunda görüntüleme yeterli.Ayrietten pop-up vb. şeyler açılıyor bunun kısaltılmış link sayfası daha temiz.Yani bende sordum aslında kazanç yükselicekmi diye.Verdikleri cevap bir tane linkinizi bizle kısaltıp değiştirin elde ettiğiniz kazancın arttığını görüceksiniz rakamlar sizi aldatmasın dendi ayerietten şuan deneme süresiymiş kazançlar artıcakmış..... :)

İnşallah öyle olurda bc.vc saçmalığı ve adfly cimriliğinden kurtuluruz

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 49 / 45
  • Ticaret 1, (%100)

İnşallah öyle olurda bc.vc saçmalığı ve adfly cimriliğinden kurtuluruz

İstersen bir kaç linkini sitede kısaltarak dene sayımlar gerçekten temiz.Yani hepimiz biliyoruz adf.ly mesala 1000k hite ne kadar düşük veriyor ama 10 katı para veren yerli link kısaltma siteleriyle neredeyse aynı kazandırıyor.1dolar veriyor azmış diye kestirip atmayın derim bir deneyin.Zaten adamların niyeti ciddi olmasa siteyi açar açmaz 5-6 dolar gibi abartılı rakamlar girerlerdi.Ben iki üç linkimi deniyorum şuan memnunum

• Üyelik 06.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Siirt
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 20 / 49
  • Ticaret 1, (%100)

İstersen bir kaç linkini sitede kısaltarak dene sayımlar gerçekten temiz.Yani hepimiz biliyoruz adf.ly mesala 1000k hite ne kadar düşük veriyor ama 10 katı para veren yerli link kısaltma siteleriyle neredeyse aynı kazandırıyor.1dolar veriyor azmış diye kestirip atmayın derim bir deneyin.Zaten adamların niyeti ciddi olmasa siteyi açar açmaz 5-6 dolar gibi abartılı rakamlar girerlerdi.Ben iki üç linkimi deniyorum şuan memnunum

denedim gösterim başına yaklaşık olarak 0.001 veriyor yani 1000k ya 1 dolarcık veriyor.İlerleyen zamanlarda iyi mi kötü mü görecez

• Üyelik 25.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 49 / 45
  • Ticaret 1, (%100)

denedim gösterim başına yaklaşık olarak 0.001 veriyor yani 1000k ya 1 dolarcık veriyor.İlerleyen zamanlarda iyi mi kötü mü görecez

Sesimizi duydular herhalde :) 3dolar yaptılar

• Üyelik 06.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Siirt
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 20 / 49
  • Ticaret 1, (%100)

Sesimizi duydular herhalde :) 3dolar yaptılar

Halla halla iyiymiş o zaman

VoSToK VoSToK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 80 / 113
  • Ticaret 40, (%100)
Deneyelim bakalım umarım uzun soluklu olur.

Er kişiysen görevin neyse başar,
Zevke, eğlenceye hayvanda koşar. ATSIZ

ketos ketos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

ws de kendi adınızla paylaştınız burada site benim değil mi diyorsunuz :D

http://www.filmizlermisiniz.com/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al