wmaraci reklam

Yeni Maden Solana Ağındaki Airdroplar Serisine Bşlıyorum. 400 $ Kazanç Kanıtlı

2 Mesajlar 505 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Victoryksk Victoryksk Aracdk-Yakında Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 1599
  • Beğeniler 306 / 523
  • Ticaret 34, (%100)
Merhabalar. Daha önce farklı bir forumda birçok arkadaşın katılabildiği ve 75 dolara varan (1 milyon token 38 $ ı gördü, 2 milyon verilenler vardı) bir airdrop paylaşmıştım.
Yeni keşfettiğim bir ağ olan Solana ağındaki airdropları da sizinle paylaşmak istiyorum. Birkaç gün önce katıldığım "SOLLAMA" (Solana LAMA) isimli airdropta görevleri hızlıca tamamlayarak 100.000 LLAMA token kazandım ve ilk çıktığında 400 dolara yakın bir rakamdı. Mesajı hazırladığım an itibarı ile 210 dolar ediyor. Şu an için satmayı düşünmüyorum. Aşağıdaki linkten solana adresimi görebilirsiniz. Tokenler bölümünde 100.000 adet olan LLAMA nın yer aldığını görebilirsiniz.

https://explorer.solana.com/address/7NqUoYbABXRCxBm2GAo1eaCEM7edEC2iwhpXHhbc4QKj/tokens

Bu airdroplara katılmak için öncelikle bir solana cüzdanı oluşturmanız gerekiyor. www.sollet.io dan rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Yine kelimelerinizi kaybetmemeniz ve kimse ile paylaşmamanız gerekiyor.

Solana ağındaki birçok proje airdropunu twitter ve discord görevleri ile gerçekleştiriyor. Bunun için ister kendi twitterınızı isterseniz yeni açacağınız twitter adresinizi kullanabilirsiniz.

Discord hesabınız yok ise eposta veya telefonunuzu kullanarak kaydolabilirsiniz. Kaydolduktan sonra sms doğrulaması yapmak ve gerçek veya gerçeğe yakın bir profil resmi eklemenizi öneriyorum. Sırf profil resmim yok diye bir airdropta ilk 1000 içine girdiğim halde elendim. Buna dikkat edebilirsiniz. Gruplara girdikten sonra her grubun kendi istediği görevleri tamamlamanız gerekiyor. Bu bazen twitterdan rt linki eklemek olabileceği gibi, bazen de belirli bir kanaldaki bir ikona tıklamak kadar basit olabiliyor. Biraz olsun İngilizceniz var ise kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz bu görevleri. Yok ise de birçoğunda Türk kanalları yer alıyor. Oralara sorabilirsiniz.

Sonrasında ise ister twitter hesabımdan (ki benim sadece airdroplar için kullandığım hesabım olan @ coderizmir ) ister buraya ekleyeceğim konu ve mesajlardan takip edebilirsiniz. Şu an için bir adet discord linki ekleyeceğim. Buna katıldıktan sonra içerisinde ne yapmanız gerektiği ile ilgili hususlar mevcut. Anlamadığınız yer olursa ister twitterdan ister buradan sorabilirsiniz.

İlk olarak paylaşacağım link Mastercoin isimli bir projeye ait.
https://discord.gg/6hU5newp

Kanala giriş yaptıktan sonra captcha doğrulamasını geçmeniz gerekiyor. Sonrasında rol almaya çalışıyorsunuz. 3 ve 30 davet için farklı roller mevcut. Ancak bu kadar davet yapamasanız bile ilerleyen süreçte airdrop geleceği söyleniyor. Bu sebeple kanala abone olmanız yararınıza olacaktır.

Herkese iyi geceler, bol kazaçlar.

wmaraci
reklam

Masterbozum322 Masterbozum322 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 3, (%67)
Teşekkür ederiz değerlendireceğiz, inşallah scam değildir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al