wmaraci reklam

Zewang ile %100 Aylık Kazanç! (MMM Alternatifi)

10 Mesajlar 3.079 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ahmtkfl ahmtkfl Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 13 / 59
  • Ticaret 43, (%100)

Zewang Nedir?

Zewang kullanıcıların bir birleri arasında kendilerine yardım ettiği bir topluluktur. Bu sistemin işleyiş tarzı MMM’den tanıdık gelmektedir. Ayrıca Zewang, tüm bu sisteme ek olarak ise birçok ülkeye ve yardım ihtiyacı olan bireylere de kampanyalar ile ulaşarak yardım eden bir kuruluştur.

Zewang ile Nasıl Kazanılır ve Kazanç Mantığı Nedir?

Zewang ile para kazanmak son derece kolaydır. Bu sistem ile kazanç sağlamak için yatırım yapmak şarttır. Yapılan yatırım sonrasında ise sistem yatırdığınız miktara bağlı olarak %3.33 ve %4 arası kazanç sunmaktadır. 20 USD ile 800 USD arasında yapılan yatırımlar için günlük %3.33, 800 USD ile 4.000 USD arasında yapılan yatırımlara ise günlük %4 net kazanç verilmektedir. Sistemin çalışma mantığı ise tıpkı MMM’de olduğu gibidir. Yardım sağlayarak yatırım yapılıyor ve yardım talep edilerek çekim talebi oluşturulabiliyor. Sistemin en güzel yanlarından birisi ise işleyiş sisteminin bu şekilde hareket etmesidir çünkü ortada biriken bir para havuzu yoktur. Bu sebeptendir ki sistemin batma olasılığı veya para toplayıp kaçma olasılığı çok düşüktür. Fakat unutmaması gereken nokta ise her yatırımda olduğu gibi bu sisteminde bazı riskleri içerdiğidir.

Zewang Sistemine Nasıl Para Yatırılır?

Zewang sistemine tıpkı MMM’de olduğu gibi Bitcoin ile para yatırılmaktadır. Bu ödeme yöntemi ile para yatırılması güzel olmuş açıkçası. Hem hızlı hemde düşük komisyonlar ile para yatırabiliriz sisteme. Şimdi gelelim sisteme nasıl para gönderileceğine…

* Öncelikle Zewang hesabımıza giriş yapıyoruz ve Dashboard sekmesini açıyoruz.

* Dashboard ekranını açtıktan sonra ''Bid Pipcoins’’ bölümüne tıklıyoruz.

* Önümüze açılan ekrandaki kutucuğu işaretliyor ve devam ediyoruz.

* Bir sonraki adıma geldik.. Bu adımda yine önümüze açılan kutunun içerisine yatırmak istediğimiz miktarı USD cinsinden yazıyoruz. Bu noktada dikkat edilmesi gereken yer, yatırılan tutarın 10 ve katları şeklinde yatırılması gerekmetedir.

* Ve son adım olarak ise ‘’Submit’’ butonuna tıklıyoruz. Yatırım işlemimiz bu adım sonrasında tamamlanmış bulunuyor. Artık yapmamız gereken ise eşleşme gelmesini beklemek olacak.

Eşleşme Sonrası Nasıl Ödeme Yapacağım?

* Para yatırma talebimiz eşleştiği zaman ilk adım olarak eşleşmeye ait detayları görmek olmalıdır. Eşleşmeye ait detayları görmek için ”Details” kımsına tıklayınız.

* ”Details” kısmına tıkladıktan sonra karşı tarafın bilgileri açılacaktır. Bu bilgilendirme formu üzerinde yer alan adrese, belirtilen ücreti gönderiniz.

* Ödeme sonrası ise yapmamız gereken son adım ödeme kanıtımızı eklemektir. Ödeme sonrası alacağınız ekran görüntüsünü aşağıdaki gibi yükleyerek sisteme gönderiniz.

Nasıl Ödeme Alacağım?

* Tıpkı para yatırırken yaptığımız gibi Dashboard sayfasını açıyoruz.

* Daha sonra ‘’Ask Pipcoins’’ bölümüne tıklıyoruz. Önümüze görseldeki gibi bir ekran açılacak.

* Bu ekrandan ödemenin alınacağı adresi ve yöntemi seçtikten sonra ise almak istediğimiz miktarı yazıyoruz ve Withdraw’a basıyoruz.

* Tüm bu adımları tamamladıktan sonra ise yine eşleme gelmesini bekliyoruz ve eşleşme sonrasında ise karşı tarafın ödeme yapmasını bekliyoruz. Ödemeyi aldıktan sonra ise aşağıdaki gibi ödemeyi aldığımızı onaylıyoruz.
(RESİM EKLENECEK!) (Ödeme Alındığı Zaman)

Sisteme Nasıl Bitcoin Cüzdanı Ekleyeceğim?

Sisteme ödemeleri alacağınız Bitcoin cüzdanınızı eklemek son derece basit bir işlemdir. Dashboard ekranınızdan ‘’Accounts’’ kısmına tıklayarak ‘’Add Bank Account’’ kısmına tıklayınız. Daha sonrasında ise aşağıdaki belirttiğimiz gibi ok ile gösterilen alana Bitcoin hesap cüzdanınızı giriniz.

Kayıt Linki: KAYIT OL
Kayıt Linki: Refsiz

KAYNAK: Finans Türkiye

wmaraci
reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Net kazanç tablosu, ödeme kanıtları ile birlikte konuyu açıklayıcı sekilde günceller misiniz?

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

• Üyelik 23.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 13 / 59
  • Ticaret 43, (%100)
Konu yeterince açık ve net, bu sisteme düşün yatırım ile girdiğim için henüz bana ait ödeme kanıtım yok. CenkOnsoy

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)

ahmtkfl adlı üyeden alıntı

Konu yeterince açık ve net, bu sisteme düşün yatırım ile girdiğim için henüz bana ait ödeme kanıtım yok.

Keşke kanıt olsaydı diyorum. Size getirisi olması ve konuya güvenilirlik açısından ödeme kanıtı koymanızı tavsiye ettim, yeterince açık ve net olduğu fikrine sahipseniz elinize sağlık, keyifli çalışmalar dilerim.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 23.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 13 / 59
  • Ticaret 43, (%100)
Teşekkür ederim, yakın zamanda kanıt eklenecektir. CenkOnsoy

CezaLet CezaLet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dil Öğrencisi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 418 / 276
  • Ticaret 15, (%100)
Zewang mı dubai helping mi sizce? Ve yatırım yaptınız mı bu siteye hocam?

Öyle böyle. Şöyle şöyle.

• Üyelik 23.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 13 / 59
  • Ticaret 43, (%100)
Bana kalırsa Zewang fakat yazılımları bile aynı bu 2 sitenin. Yani sizi üzmeyecek kadar giriş yapmalısınız. 30$ kadar yatırım yaptım buraya ben, normalde daha fazla atacaktım ama param bitti diye atamadım :) CezaLet

Tolga26 Tolga26 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Reklamcılık
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 399
  • Beğeniler 159 / 75
  • Ticaret 25, (%100)
Boş işler bunlar. Belirli zamandan sonra buda yok olacak :)

• Üyelik 23.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 13 / 59
  • Ticaret 43, (%100)
Bizde gittiği yere kadar kazanırız :) Tolga26
Tolga26

kişi bu mesajı beğendi.

lider34 lider34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Emlak ve Gayrimenkul Danışman
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 25 / 13
  • Ticaret 41, (%100)
Ödeme kanıtları veya kanıtlarınız varmı?

Bir insan bilmiyorsa ne istediğini, hem seni ziyan eder, hem kendini.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al