wmaraci reklam

IOS Kitaplar Üzerine Sosyal Ağ Uygulaması

3 Mesajlar 1.304 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

furkaplan furkaplan www.furkankaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek IOS & Android Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 3 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, bizzat kendimin geliştirdiği native sosyal ağ uygulamasını satmak istiyorum. Kaynak kodları ile birlikte teslim edeceğim. back end serverının nasıl kurulup çalışır hale getirildiğinin sıfırdan anlatan bir video ile teslim edeceğim. Eğer istenirse sunucunuza kendim de kurabilirim.

Native olarak tasarlandığı için uygulama Swift ile kodlanmıştır. MVC şeklinde kodlanmış ve düzenli bir şekilde ayarlanmıştır.

Back end tarafında ise Java ve NodeJS olmak üzere 2 dil kullanılmıştır. Restful api Java dilinde Spring Boot 2.1 Framework kullanarak tasarlanmıştır. Katmanlı mimarı kullanıldığı için karmaşık bir kod yapısına sahip değildir. Anlık chat sistemi haricinde her şey bu Java api ile çalışıyor. NodeJS de SocketIO kullanılarak sadece anlık mesajlaşma tarafında çalışıyor.

İngilizce ve Türkçe desteği bulunmaktadır.

Uygulamada şu anda benim eksik gördüğüm push notification olayı yok. iPhone cihazım olmadığı için de onu yapamıyorum.

Tüm uygulama(IOS uygulama ve Back end) Ücret Olarak 3000 TL dir. Ekran görüntüleri ve demo videoyu bırakıyorum. Onun haricinde merak ettiğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

yaerna1 yaerna1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 17 / 93
  • Ticaret 2, (%100)
Eline sağlık hocam. Sahafapp tarzında bir şey olsa satış açısından daha iyi mi olurdu diye sorguladım değil :)

furkaplan furkaplan www.furkankaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek IOS & Android Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 3 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkür ederim yaerna1 hocam. Dediğiniz Sahafapp uygulamasını bilmiyorum ama bir araştıracağım, belki ilerideki projelere fikir olur ya da bu projeye eklemeler olur :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al