wmaraci reklam

Apple Watch Mart Ayında Çıkabilir

2 Mesajlar 547 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

teknohaber teknohaber Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenciyim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Apple’ın 2014 sonunda resmen tanıttığı akıllı kol saatinin önümüzdeki Mart ayında piyasada olacağı söyleniyor.
Apple tarafından iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ile beraber tanıtılan Apple Watch, telefonlarla beraber piyasaya sürülmemişti. Apple Watch için henüz hazır pek fazla uygulama bulunmaması ve üretimde telefonlara ağırlık verilmesinin bu gecikmeye neden olduğu söyleniyordu.

Ancak içeriden sızdığı söylenen bir habere göre şirket Apple Watch’ı Mart ayında piyasaya sürecek biçimde hazırlık yapıyormuş. Telefonların satışında belirli bir noktanın geçilmesi ve ihtiyacın azalması vasıtası ile, Foxconn fabrikalarındaki üretim bantlarında saate daha çok kaynak ayrılabilmesinin mümkün olduğu tahmin ediliyor.

Apple’ın Mart ayına yönelik plan yapmasının en büyük delili olarak ise şirket içindeki eğitim uygulamaları gösteriliyor. Sızan bilgilere göre Apple mağazalarındaki satış sorumluları, Şubat ayında bu yeni ürün ile ilgili eğitim almak üzere belirlenen merkezlerde seminer görecekler. Apple Watch’ın ilk olarak ABD pazarında çıkacağı, yalnız diğer ülkelerde de satışının gecikmeyeceği tahmin ediliyor.
kaynak : Teknoloji Haberleri

wmaraci
reklam

cudjex cudjex ozergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1647
  • Beğeniler 347 / 570
  • Ticaret 8, (%100)
türkiyeye gelsin bitane alacam valla. vizelerde finallerde çok işime yarayacak :D

ozergul.net/com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al