wmaraci reklam

iOS 10.3.3 geri dönme hakkında

5 Mesajlar 1.118 Okunma
wmaraci reklam

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
iOS 11 güncellemesi aldım ama cihazımı biraz da hor kullandığımdan dolayı istemediğim bir kaç problemle karşılaştım. Ayrıca güncellemeden sonra eski sürümü kullanırken klavye alışkanlıklarıma göre şekillenmiş kelime önerileri kısmındaki tüm kelimeler kaybolmuş. Geri dönmeyi düşünüyorum ancak bunu ilk kez yapacağım. Anladığım kadarıyla ipsw.me sitesinden indirdiğimiz dosyayla yapacağız. Pekala indirip kurunca bilgilerimi kaybedecek miyim? Ya da kaybettiğim kelimeler geri geliyor mu? Yapanlar yardımcı olursa sevinirim.

.
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Güncelleme öncesinde eğer iTunes kullanarak yedek aldıysanız verilerinizi kurtarma şansınız var. Eğer yedek almadan direk sürüm yükseltmesi gerçekleştirdiyseniz veri anlamında geri dönüşünüz yok. Ayrıca geri dönüş gibi bir düşünceniz varsa bunu çabuk yapın, bir hafta içerisin de muhtemelen geri dönüşler kapatılacaktır, daha önceden bir çok kez olduğu gibi.
FurkanHisamioglu

kişi bu mesajı beğendi.

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)
Ahmet 'in dediklerine ek olarak olayı detaylıca anlattığım bir yazım mevcut: https://sinanyorulmaz.com/ios-11-den-ios-10-3-2-ye-geri-donme-surum-dusurme/
Ahmet FurkanHisamioglu

kişi bu mesajı beğendi.

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)

Ahmet adlı üyeden alıntı

Güncelleme öncesinde eğer iTunes kullanarak yedek aldıysanız verilerinizi kurtarma şansınız var. Eğer yedek almadan direk sürüm yükseltmesi gerçekleştirdiyseniz veri anlamında geri dönüşünüz yok. Ayrıca geri dönüş gibi bir düşünceniz varsa bunu çabuk yapın, bir hafta içerisin de muhtemelen geri dönüşler kapatılacaktır, daha önceden bir çok kez olduğu gibi.

önceden yedek almayı ne yazık ki akıl edemedim. pekala şimdi ios 11'ken yedek alsam ve 10.3.3'ü yükledikten sonra veri kaybı olduğunu görürsem ios11'li yedeklerime geri dönebilir miyim?

Sinan adlı üyeden alıntı

Ahmet 'in dediklerine ek olarak olayı detaylıca anlattığım bir yazım mevcut: https://sinanyorulmaz.com/ios-11-den-ios-10-3-2-ye-geri-donme-surum-dusurme/

google'da ilk sırada çıkıyor zaten hocam :D okudum yazınızı

.
wmaraci

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)

FurkanHisamioğlu adlı üyeden alıntı

önceden yedek almayı ne yazık ki akıl edemedim. pekala şimdi ios 11'ken yedek alsam ve 10.3.3'ü yükledikten sonra veri kaybı olduğunu görürsem ios11'li yedeklerime geri dönebilir miyim?

google'da ilk sırada çıkıyor zaten hocam :D okudum yazınızı

Malesef iOS 11 yedeğinizi 10.3.2'e yükleyemezsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al