wmaraci reklam

iOS 11 Kullanıcı Deneyimleri Konusu

4 Mesajlar 1.153 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
12 Eylül'de tanıtımı gerçekleştirilen iOS 11 hakkında genel görüş, sorun ve çözümleri konusunda bir yardımlaşma konumuzun olmasını düşündüm.

iOS 6, 7, 8, 9, 10 kullanan biri olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim; hiçbir yeni sürüm de kullandığım cihaz da performans artışı bu kadar gerçekleşmemişti, bu konuda olumlu anlamda çok şaşırdım.

Batarya konusunda ne artış ne azalma var gibi geldi bana, iOS 10 ile aynı performansı alıyorum.

Çok işime yarayan özellik ise hücresel verinin artık denetim merkezinden açıp, kapatılabilmesi oldu. Yenilenen denetim merkezinin dezavantajı ise Night shift artık burada değil arkadaşlar. Night Shift kullanımına alışık insanlar için bu kısa yolun kaldırılması çok kötü oldu.

Sizin deneyim ve görüşleriniz neler?

wmaraci
reklam

canbayat canbayat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Jeofizik Yük. Müh.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 17 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Night Shift yine denetimde ama ışık ayarına 3D touch özelliğini kullanarak basmak gerekiyor. 6S telefonumda sanki bir tık yavaşlama var gibi hissettim ben. Ancak yeni yazı fontları hoşuma gitti. İOS10'a dönmeyi düşünmüyorum. Bildirim ekranı da kullanışlı olmuş bence.
Ahmet

kişi bu mesajı beğendi.

moris moris ◡̈ Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 831
  • Beğeniler 266 / 265
  • Ticaret 26, (%100)
iPhone 5s kullanıyorum, 16 GB modelini. 1 hafta denedim ama hiç memnun kalmadım, şarj sıkıntısı, hafif kasmalar, uygulamarı geç açmalar gerçekten can sıkıcı hale geldi. Bugün iOS 10.3.3 e geri dönüş yaptım, telefon kendine geldi :) iOS 11 her türlü iOS 10'a göre iyi fakat eski ve GB olarak düşük cihazlarda çokta güzel bir seçim olduğunu düşünmüyorum.

Rastena Rastena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 3776
  • Beğeniler 836 / 1380
  • Ticaret 190, (%100)
Denetim merkezi dışında hoşuma giden bir şey olmadı :)

prestij
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al