wmaraci reklam

İOS 6 çıktı !

5 Mesajlar 1.330 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

luxfm luxfm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ziraat Katılım I.T
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1460
  • Beğeniler 372 / 371
  • Ticaret 9, (%100)

Evet arkadaşlar beklenen ios 6 saat 20:00 itibaren çıkmıs bulunuyor itunes ten güncellemeri denetle diyip indirebilirsiniz hayırlı olsun.

wmaraci
reklam

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Evet güncelleme bilgisi geldi :)

504 MB.

Hayırlı olsun.

luxfm luxfm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ziraat Katılım I.T
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1460
  • Beğeniler 372 / 371
  • Ticaret 9, (%100)
ipod touch 4g var bende 840mb güncelleme geldi.

Kahnweb Kahnweb Yazar, Editör Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 96 / 65
  • Ticaret 3, (%100)
Apple'ın merakla beklenen yeni mobil işletim sistemi iOS 6 çıktı. 200'ün üzerinde yenilik içerek yeni işletim sistemini hemen indirip kurabilirsiniz.

Apple'ın yeni mobil işletim sistemi iOS 6 resmi olarak yayınlandı. Apple, ilk olarak Haziran'da düzenlenen WWDC 2012 konferansında tanıttığı, ardından da geçtiğimiz hafta düzenlenen iPhone 5 etkinliğinde tekrar üzerinden geçtiği iOS 6 işletim sistemi bugün itibariyle yayında.
Yeni işletim sistemi ile birlikte iOS cihazlar artık Google Maps yerine Apple haritaları kullanmaya başlıyor. 3 Boyutlu harita desteği sunan yeni uygulama ile birlikte navigasyon hizmeti de sunuluyor.

iOS 6 uyumlu cihazlar

• iPhone 3GS

• iPhone 4

• iPhone 4S

• iPad 2

• iPad 3

• iPod Touch (4.nesil)

Yukarıdaki cihazlardan birine sahipseniz ve iOS 5 işletim sistemi kullanıyorsanız Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme kısmından iOS 6'yı indirip kurabilirsiniz.
iOS 6'nın boyutunun iPad için 791 MB, iPhone için 626 MB olduğunu belirtelim.
Eğer iOS 5'ten düşük versiyonu kullanıyorsanız iTunes üzerinden indirebilirsiniz. iTunes'unuzu da 10.7 versiyonuna yükseltmeniz gerekiyor

Kaynak

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

WNLServers WNLServers SOFTLAYER-OVH-REDSTATION Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Bilişim Firması Sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 11 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Kusura bakmayın güncelledikte blacklist harici çok fazla değişiklik göremedim üstte bir ay icon'u çıkıyor ismide Rahatsız Etme :) iphone baydı artık samsung da yeni bir marka çıksada denesek bence, bunlar biri çalıyor biri mahkemeye veriyor aralarında oynaşıp durucaklarına daha farklı şeylerle çıkmadıkça artık 2 marka da gözümden düştü.

Ek Olarak: Dakika 1 Bug 1 ios 6 telde ki wi-fi özelliğini mahvetti, şu an evdeki wi-fi ağıma bağlanıyor ve anında apple.com sitesine giriyor sonra oturumu aç diye bir üst yazı ve web page açılıyor ingilizce sayfa bulunamadı hatası ve direk 3G ye geçiyor wi-fi yi kapatıp bu bug çözülmezse hemen eski sürüme dönüş gerekli sınırsız 3G'si olmayanlar için, önemle duyrulur. Faturalar kabarık gelirse şaşırmayın ios6 nın marifeti :)

Yazık yabancılarda duruma şaşırmış mesaj üstüne mesaj yazmışlar apple ın sitede :D

https://discussions.apple.com/thread/4311607?start=0&tstart=0

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al