wmaraci reklam

iOS 7.1 ile İlgili Bilmeniz Gerekenler

4 Mesajlar 867 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

PoLo PoLo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İletişim - Telefon
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 10 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
Carplay teknolojisine odaklı olarak yayınlanan İOS 7.1 güncellemesi ile birlikte bir takım yenilikler de beraberinde geliyor. İOS 7.1 hakkında bilmeniz gerekenler,

Apple markalı mobil cihazlar için yeni güncelleme İOS 7.1 yayınlandı. Mobil cihazınızı hala güncellemediyseniz, konuda yer alan maddelerle yeni güncelleme hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Tüm bu yeniliklerle birlikte, dikkat etmeniz gereken özellikler hangileri? bir kaç tanesinden örnek sunalım:

Apple CarPlay

Apple’ın akıllı otomobil teknolojisinin yazılımı olan, yteni tekel oluşturma girişimi gibi görünen, otomotiv sektöçrünün devleri ile iş ortaklığı kurarak, iPhone kullanıcılarına, araçlarının yeni nesil dokunmatik panellerinden daha fazla fonksiyon sunmayı hedefliyor. Uzun zamandır yeni nesil otomobillere entegre edilmesi bekleniyordu. Nihayet geçen hafta ilk olarak Volvo’nun iş ortaklığıyla tanıtıldı.
Otomobil firmaları son yıllarda kendi teknolojilerini üretmek yerine, araç içi teknolojileri dışarıdan temin etme kararı aldı.
Araçlarda sabit entegre edilmesi halinde, sabit kaldığından ötürü güncelleme olanağı olmayabilirdi, bu nedenle büyük firmalarla anlaşılarak dışarıdan temin etme düşüncesi ile Apple markası ile tam olarak anlaşmaya varıldığı duyuruldu. İlk olarak Android ile uyumlu otomobiller piyasaya sürüldü ve bir çok akıllı telefonlarla sıkı sıkıya entegre etmeye çalıştılar.
Kaynak: http://www.bakbe.com/teknoloji/ios-7-1-hakkinda-bilmeniz-gerekenler.html

wmaraci
reklam

Guneyy Guneyy se'öcü değilim.. Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 58 / 199
  • Ticaret 86, (%100)
Bazı arayüzlerde değişmiş ben beğendim açıkcası, telefon kapanırken, arama geldiğindeki arayüz vs.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Çok çok iyi olmuş. iPhone 4 ve 5 üzerinde inceledim. Telefon resmen uçuyor.
Arayüz değişimini de beğendim.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

BurakC BurakC Dirilis.org Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 865
  • Beğeniler 0 / 145
  • Ticaret 8, (%100)
4 ler baya stabil hala gelmiş kaç yıllık telefona böyle destek vermesi takdire şayan :)

Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
Hak bela vermez kul azmadıkça...
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al