wmaraci reklam

iOS 7.x Jailbreak Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

5 Mesajlar 1.986 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

G3M1N1 G3M1N1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Teknoloji basını
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 57 / 29
  • Ticaret 3, (%100)
Teknovi'de iOS 7.x işletim sistemine sahip Apple cihazlarınıza Jailbreak işlemini nasıl uygulayacağınızı adım adım anlatıyoruz. Sizde artık kolay bir şekilde Jailbreak yapabileceksiniz.

İşlem için gereken dosyalar : http://teknovi.com/2013/12/26/ios-7-x-jailbreak-nasil-yapilir/
MtnOzd

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MtnOzd MtnOzd RIS / PACS Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ris PACS Admin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 24 / 78
  • Ticaret 19, (%100)
çok başarılı video olmuş tebrik ederim :)

Daha önce çekincelerimden dolayı jailbreak yapmadım hiç fakat yapmak istiyorum ancak nette okuduğum bazı şeyler vardı. Untethered ve tethered gibi mesela. bildiğim kadarıyla tethered jailbreakta telefon her kapanıp açıldığında bilgisayara bağlayıp aynı işlemi yapmamız gerekiyor? Untethered'da ise bir kere yapıyorsun ve kapanıp açılsa da o şekilde devam ediyor. Bu da ne olur ne olmaz diye düşünen kişiler için çekince sebebi oluyor (pc'ye ulaşamazsam, tatilde olursam işlemi tekrar yapamazsam vs. vs. gibi düşünürsek telefon kapalı kalmış olucak sanırım) acaba bu hangisine giriyor?
G3M1N1

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 57 / 29
  • Ticaret 3, (%100)
Öncelikle övgünüz için teşekkürler :)

Bu untethered olan yani cihaz kapanıp açılınca yok olmuyor. Videoda da bahsettiğim gibi ben herhangi bir sorun yaşamadım ve çok memnun kaldım. Bahsettiğim önlemleri alırsanız işiniz kolaylaşacaktır.

MtnOzd MtnOzd RIS / PACS Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ris PACS Admin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 24 / 78
  • Ticaret 19, (%100)
Birazdan dışarı çıkmam gerekli o yüzden hemen başlayamıcam ama akşam üzeri deneyeceğim ve olumlu olumsuz birşeyler yazarım yine buraya :)

Video da bahsettiğiniz o pişman olduk yada sorunla karşılaştık nasıl geri alabiliriz onunla ilgili bir yazınız yada videonuz varsa onu da hazırda bulundurmak isterim (ne olur ne olmaz) :)

Birde windows tabanlı işletim sistemli bilgisayarla da programı çalıştırabiliyoruz dimi? Sadece mac işletim sistemi olmasına gerek yok?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 24.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 57 / 29
  • Ticaret 3, (%100)
Konuda belirttiğim linkten Windows için olan sürümü indirebilirsiniz. Windows XP ve üzeri tüm Windows işletim sistemlerinde çalışıyor.

Başınıza gelebilecek en kötü durumda bile yapacağınız işte cihazı DFU Moduna alıp iTunes'a bağlamak. Bununla ilgili hazırda çekilmiş bir video'm yok ne yazık ki. Ama ilerleyen günlerde düşünüyorum.
MtnOzd

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al