wmaraci reklam

iOS 8 Yarın Sunuluyor

4 Mesajlar 767 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

XmL XmL mobilkaynak.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Radyo Televizyon
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 4, (%100)
Bildiğiniz gibi Apple geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlikle yeni iki akıllı telefon modelini resmi olarak duyurdu.İos 8 işeltim sistemini de sunmuş ve tanıtımını yapmıştı.

Apple tanıtımın lansmanında İphone 6 ve İphone 6 Plus cihazlarını kullanıcılarına tanıtmıştı. Her iki akıllı telefon da iOS 8 işletim sistemini kullanıyor ve daha önceki senelerde olduğu gibi yeni akıllı telefon modelleri çıkmadan Apple, yeni işletim sistemini önceki cihazları için sunacak.

Apple’ın iOS 8′i sunacağı cihazlar ise iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C iPhone 5S akıllı telefon modelleri, iPad 2, Retina ekranlı iPad, iPad Mini, iPad Air, Retina ekranlı iPad Mini tablet modelleri ile iPod Touch 5. nesil taşınabilir medya oynatıcısı olacak.

iOS 8 bir çok yeni özellik ile geliyor. Bunlar arasında Health uygulaması, iCloud Drive, yeni Photos uygulaması, mesajlar, yeni klavye ve yeni tasarıma sahip arayüz yer alacak.

Sunulması ile birlikte yine yoğunluk yaşanabilecek ve güncellemeyi yüklemeye çalışacak olan Apple cihaz sahipleri sorunlarla karşılaşabilirler. Ancak 1-2 gün içerisinde tüm sorunların geride kalacağını söyleyebiliriz.

Son olarak belirletim İos 8 işletim sistemi İphone 4 için ne yazıkki kullanılmayacak.

wmaraci
reklam

beytullahyilmaz beytullahyilmaz www.ilyadaharita.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Harita ve Kadastro
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 77 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
hiç beklemeyin update yapın

XmL XmL mobilkaynak.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Radyo Televizyon
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 4, (%100)
İlk 1-2 içerisinde yüklememenizi öneririm çünkü bir çok kişi yükleyeceğinden yavaşlama ve sorunlar olacaktır en iyisi bir kaç gün beklemeniz tabiki sizler nasıl isterseniz öyle yaparsınız

saygılar

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Büyük bir ihtimal bu akşam dağıtılmaya başlanır. Yosemite dağıtımı başladı çünkü.
MehmetGUMUS3

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al