wmaraci reklam

iOs 9.1 Yayınlandı

5 Mesajlar 739 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SynapseMm SynapseMm Yalan Dünya... Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)

Apple'ın uzun süredir beta testleri ile sürdürdüğü iOs 9.1 indirmeye hazır durumda. Peki iOs 9.1 güncellemesi ile gelen yenilikler nelerdir ?

Apple iPhone 6s etkinliği sonrası geliştiriciler için iOs 9.1 sürümünü yayınlamıştı. Beta aşaması olan iOs 9.1 haftalar sonra kullanıcılara sunuldu. Bazı yenilikler ile beraber gelen ios 9.1 sürümü bazı hataların giderilmesi ve bazı programların hataların giderilmesi için yayınlandı.

iOs 9.1 Güncelleme içeriği nedir ?

[*]Live Photo şimdi iPhone'unuzu kaldırdığınızı veya indirdiğinizi akıllıca sezer, böylece Live Photo bu hareketleri otomatik olarak kaydetmez

[*]Unicode 7.0 ve 8.0 emojilerini tam olarak destekleyen 150'den fazla yeni emoji karakteri

[*]CarPlay, Müzik, Fotoğraflar, Safari ve Arama dahil olmak üzere geliştirilmiş doğruluk

[*]Çoklu Görev kullanıcı arayüzündeyken geliştirilmiş performans

[*]Takvim uygulamasının Ay görüntüsünde yanıt vermemesine neden olan bir sorunu düzeltir

[*]Bazı kullanıcıların Game Center'ı başlatmasını engelleyen bir sorunu düzeltir

[*]Bazı uygulamaların içeriğini büyüten bir sorunu çözer

[*]POP Postası hesapları için yanlış bir okunmamış posta sayısına neden olan bir sorunu çözer

[*]Kullanıcıların yeni posta veya mesajlardan son kullanılan kişileri silmelerini engelleyen bir sorunu düzeltir

[*]Bazı mesajların Mail arama sonuçlarında görünmemesine neden olan bir sorunu düzeltir

[*]Sesli Mesaj gövdesinde gri bir çubuk bırakan bir sorunu çözer

[*]Bazı operatörlerde etkinleştirme hatalarına neden olan bir sorunu düzeltir

[*]Bazı uygulamaların App Store'dan güncellenmesini engelleyen bir sorunu düzeltir.

[*]iOs 9 Hangi Cihazlara yüklenebilicek.? iPhone 4s-iPhone 5 -iPhone 5s -iPhone 6 -iPhone 6 plus -iPhone 6s -iPhone 6s plus modellerine yüklenebilecek. ve bütün apple mini ailesine kurulması mümkün.

Kaynak : http://www.applehocam.com/2015/10/ios-91-yayinland.html
Ahmet

kişi bu mesajı beğendi.

Derdi Dünya olanın Dünya kadar derdi olurmuş.
wmaraci
reklam

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Şu anda güncellemeyi başlattım yükleniyor bakalım. Kullanığım işletim sistemi 9.0.2'idi, şimdi 9.1 güncellemesi yüklüyor. Telefon modelim iPhone 4s. Yükledikten sonra gelişmeleri yarın akşam bura da paylaşırım.
aeSahin

kişi bu mesajı beğendi.

aeSahin aeSahin www.ahmetenessahin.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PR, Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 806
  • Beğeniler 361 / 151
  • Ticaret 1, (%100)

Ahmet adlı üyeden alıntı

Şu anda güncellemeyi başlattım yükleniyor bakalım. Kullanığım işletim sistemi 9.0.2'idi, şimdi 9.1 güncellemesi yüklüyor. Telefon modelim iPhone 4s. Yükledikten sonra gelişmeleri yarın akşam bura da paylaşırım.

İyi kötü yorumunuza göre bende güncelleme yapacağım hocam.
Ahmet

kişi bu mesajı beğendi.

PR | Social Media - Advertising - Post-Production

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Telefon güncellemesini dün gece gerçekleştirdim. Performans ve pil açısından gözle görülür bir fark yok. Yapmak veya yapmamak birşey kaybettirmez bana göre. :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Güncellemeye bende başladım hayırlısı olsun bakalım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al