wmaraci reklam

iOS 9.3 Beta 2 Yayınlandı !

3 Mesajlar 792 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

squall squall Ekskaliburger #MutluDoyum Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İşletmeci/Gıda
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 21 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
İşletim sisteminin bu versiyonunda Night Shift, yeni 3D Touch özellikleri ve Touch ID notları bulunuyor.

Apple, iOS işletim sisteminin 9.3 Beta versiyonunu ikinci kez yayınladı. Geliştiriciler için yayınlanan işletim sistemi 3 temel özellik ile yayınlandı.

Night Shift özelliği kullanıcıların uykularını kaçırıp uyku düzensizliği olduğu öngörülmekteydi. iOS bu konuda ilk çalışmasını başlatarak bu düzensizliği en aza indirmeyi hedefliyor.

iOS 9.3 Beta'nın sahip olduğu bir diğer özellik ise 3D Touch ile uyumlu olan yeni uygulamalar. 3D Touch teknolojisini Eylül ayında tanıtan Apple'ın bu özelliği bu güncellemede ortaya çıkmış bulunuyor. Kullanıcıların 3D Touch özelliğini olan uygulama sayılarını arttırmak istemesi işe yaramış gibi görünüyor.

Touch ID özelliği de bu işletim sistemi güncellemesinden payına düşeni aldı. Artık Touch ID özelliği notlarda da kullanılanılıyor, Özel notmalrınız artık parmak izinizle dahada korunur hale getirildi.

Kaynak : GuncellemeOrg

Her Yerde Adalet !
www.ekskaliburger.com
wmaraci
reklam

imsimsiz imsimsiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 126 / 115
  • Ticaret 1, (%100)
İphone 6 kaymak gibi 8.3 güncellemeyi düşünmüyorum. Telefonu bitirmek için uğraşıyorlar

Blogger Sorunlarınıza Çözüm Üretilir.

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
İphone 5s var 9.1 de bıraktım. İçine ettiler. Anasını sattığımın işletim sistemi nasıl bir telefonu öldürür bunu gördüm. Jailbreak yapıcam en sonunda.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al