wmaraci reklam

iPhone 4 SIM Kart Geçersiz Sorunu !!!

16 Mesajlar 12.812 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TeamScriptim TeamScriptim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 90 / 202
  • Ticaret 11, (%100)

Webster adlı üyeden alıntı

Eğer telefon yurtdışı ise telefon dediğim gibi simlock durumunda abinin simkartından başkasını çalıştırmaz. Abinin btk yı arayıp kullanılacak telefon numarasını değiştirtmesi gerekiyor. Ama bunu yapmadan önce simkartını başka bi telefonda dicem ama sim kart arızalı olsa pin kodu sormaz (: ama sen yinede bi dene eğer hattın başka telefonda çalışıyorsa benim dediğim gibi telefon simlock durumunda

kardeşim sağolasın da.temsilci bana numara değişiklşği ile ilgili herhangi birşey söylemedi.o kadar basit olsaydı sence söylemezler miydi :(

Ek Olarak:

Eğer telefon yurtdışı ise telefon dediğim gibi simlock durumunda abinin simkartından başkasını çalıştırmaz. Abinin btk yı arayıp kullanılacak telefon numarasını değiştirtmesi gerekiyor. Ama bunu yapmadan önce simkartını başka bi telefonda dicem ama sim kart arızalı olsa pin kodu sormaz (: ama sen yinede bi dene eğer hattın başka telefonda çalışıyorsa benim dediğim gibi telefon simlock durumunda

Abim btk yi aradı telefon tüm hatlara acıkmış. Format ile bu ışin hallolacagini diyorlar. Peki o nasıl atılıyor?

Mustafa Kemal ATATÜRK!
wmaraci
reklam

Webster Webster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek iletişim sektörü
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 63 / 17
  • Ticaret 10, (%100)

TeamScriptim adlı üyeden alıntı

kardeşim sağolasın da.temsilci bana numara değişiklşği ile ilgili herhangi birşey söylemedi.o kadar basit olsaydı sence söylemezler miydi :(

Ek Olarak:
Abim btk yi aradı telefon tüm hatlara acıkmış. Format ile bu ışin hallolacagini diyorlar. Peki o nasıl atılıyor?

Bütün hatlara açıksa eğer birde simkart başka telefonda çalışmıyorsa o zaman sim kartında arıza (: sanırım sim kartını kırdırdın. Yenisini çıkarttır mikro simkart olacak. iphone 4 için dedin mi verirler hat sahibine.

www.Avlasana.Com - www.WordpressTemaindir.com

• Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 90 / 202
  • Ticaret 11, (%100)

Bütün hatlara açıksa eğer birde simkart başka telefonda çalışmıyorsa o zaman sim kartında arıza (: sanırım sim kartını kırdırdın. Yenisini çıkarttır mikro simkart olacak. iphone 4 için dedin mi verirler hat sahibine.

bu telefonun kendine has bir hat olması mı lazım çalışması için? yanlış duymadım di mi :D

Mustafa Kemal ATATÜRK!

• Üyelik 26.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 63 / 17
  • Ticaret 10, (%100)

bu telefonun kendine has bir hat olması mı lazım çalışması için? yanlış duymadım di mi :D

büyük simkartı iphoneye takamazsın zaten (: simkartı ya kırdırman lazımyada hat sahibinin mikro sim çıkartması lazım (:

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 90 / 202
  • Ticaret 11, (%100)

büyük simkartı iphoneye takamazsın zaten (: simkartı ya kırdırman lazımyada hat sahibinin mikro sim çıkartması lazım (:

hattı kırıp denedik olmadı acaba mikro simi mi denesek ?

Mustafa Kemal ATATÜRK!

• Üyelik 26.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 63 / 17
  • Ticaret 10, (%100)

hattı kırıp denedik olmadı acaba mikro simi mi denesek ?

evet sorun burda hattı kırarken çip zarar görmüş büyük ihtimal mikro sim alması gerekiyor hat sahibinin hangi operatörü kullanıyorsanız ordan

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al